Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Според мен просто отиде в неправилната държава - най-комерсиалната...въпреки, че не съм сигурен какъв щеше да е ефекта дори и да беше отишъл в Германия например...

Link to comment
Share on other sites

Мислех си, че Стефчо е понаучил туй-онуй за годините в чужбинско... Ама не, същата мантра си тананика...

Какво да науча. Как да бачкам като робот и да правя пари за чужди хора. Мерси съм. Тоя урок го знам повече от всички вас взети заедно. Не съм хич очарован. Искам и ще(ако е дал Господ) да пробвам от другите уроци. А вие плюйте. Колкото повече, толкова по-добре.
Link to comment
Share on other sites

Не плюем бе, Чефо...просто си говорим. :)) ...и тия дето според теб плюем, единствено смятаме, че начинът ти за издигане просто не е правилен...

Link to comment
Share on other sites

Не плюем бе, Чефо...просто си говорим. :)) ...и тия дето според теб плюем, единствено смятаме, че начинът ти за издигане просто не е правилен...

значи всичко е наред. Не ми пука грам от хорското мнение, не ми пука кое е редно или не. Така ще ме заровят един ден.

Днес си купих, не знам дали е съвпадение. ;)

И пари не даде или ти направиха отстъпка... За цитиращи
Link to comment
Share on other sites

Ей затова мисля, че си малко неориентиран - яд те е на тия, дето харчат на ден по една месечна заплата, а не знаеш как да го направиш същото...обаче иначе си твърдо убеден, че в това е истината.

Link to comment
Share on other sites

Освен това забелязвам, че малко си се разочаровал от живота...едно време преди да заминеш постовете ти обикновено завършваха с :grin: , а сега най-много да сложиш едно :) или нищо... ;)

Link to comment
Share on other sites

Дали знаеш "До Чикаго и назад" на изуст или не - пак ще си платиш. Въпроса е после какво се случва.

 

Стефче, само не искам да ми се плашункаш и притесняваш. Стегнал те е тоя зъб нещо май... :grin:

 

В сряда вечер един Йегер?  

 

================================

 

Насе, как беше? Който не ме е виждал в костюм....

 

Q1L0T69.jpg

 

Сега получавам снимките от на брат ми сватбата, която беше.... август месец... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Добре :)

Освен това забелязвам, че малко си се разочаровал от живота...едно време преди да заминеш постовете ти обикновено завършваха с :grin: , а сега най-много да сложиш едно :) или нищо... ;)

Много ясно. Кое му е хубавото. Хората са милионери, а ние лапаме мухите.
Link to comment
Share on other sites

Малко съм смутен...дори може да се каже, че направо ме хвърлиха в тъча. :wacko:

Току що по Нова ТВ приключи финалът на "X Factor" и спечели...Християна. Направо не мога да повярвам, защото определено тя беше най-добрата и като гласови данни, и като стабилност на резултатите във всяко нейно участие. Знаейки как от години Нова ТВ наглася резултатите във всяка една хазартна игра или формат който организира, не ми е ясно защо този път класираха наистина правилния човек?! Честно, нещо не схващам...

Link to comment
Share on other sites

тя е и най-малко комерсиалния тип изпълнтел - към момента ... в смисъл че пее песни, които масово хората вече не слушат по клубове, концерти и т.н. ще видим какво ще стане

 

а колкото до горните отклонения/откровения ... remove, remove, remove ... аман от лайна... текат по радиото, по телевизията .... вече и тука ли ... 

Link to comment
Share on other sites

Какво да науча. Как да бачкам като робот и да правя пари за чужди хора. Мерси съм. Тоя урок го знам повече от всички вас взети заедно. Не съм хич очарован. Искам и ще(ако е дал Господ) да пробвам от другите уроци. А вие плюйте. Колкото повече, толкова по-добре.

Чефо, винаги правиш пари за някой друг. Грешно ти е мисленето. Бачкането като робот е защото не мислиш. Пробвай малко да седнеш да помислиш в текущото ти бачкане как могат да стават нещата по-добре и може и да те забележат. Имам познат, който от шофьор-разносвач на храна стана вицепрезидента на същата фирма. Ама бачка. И мисли за фирмата. И наистина много неща направи, че и мениджмънта му се удава.

Link to comment
Share on other sites

Midex, относно Х фактора....

Най-добра като певица - да, но като сценично поведение, като изпълнител, като разнообразие..твърдо не..Лично за мен, по-завършена "звезда" беше Кристиан и Дарина.

В случая (предаването Х фактор) за мен е формат, който търси комплексни таланти..с харизма, с излъчване.Естествено без да вкарваме на заден план пеенето...А вчера, избраха най-добрата певица, а не най-добрия цялостен изпълнител (който лично за мен беше Дарина)...Дано се развие в правилната посока и да жъне успехи.Все пак си мисля, че последните 4-6 участника ще направят кариера в музиката....

Link to comment
Share on other sites

Историята показва, че е ако е била подлъгана и/или изнудена да подпише с кучката Армутлиева - дотук с кариерата. Може да я видиш в някоя кръчма евентуално... 

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, напълно съм съгласен с тебе. Християна е практически перфектна, ама ученото си е учено...така се е шлифовала, че пее по-добре от 80% от вече утвърдените певици в БГ, а и ако забеляза до нея Наско толкова издишаше, че му личеше от километри. :laughing:  Дарина а от друга страна е доста по-екстравагантна и реално погледнато е по-подходяща за този формат, но не е стабилна и постоянна в резултатите, да оставим настрана, че като гласови данни и музикалност не може да се окачи и на малкия пръст на Християна. Другият момент е, че точно с държането си (в което поне аз  не виждам нещо кой знае какво) успя да си събере една голяма група хейтъри, дето 'хейтват' в коментарите на всяка статия за нея или неин клип...не съм чел нищо в нета, но тя самата го каза, че не й пукало за всичките простотии, дето пишели из мрежата за нея. Точно заради това си мислех, че ще изберат Дарина, а и още седмица преди това по медиите започна една доста силна кампания в нейна подкрепа...и точно заради това бях силно шокиран когато избраха Християна, знаейки постоянните нагласации на Нова ТВ. Нямам представа...може и някаква засечка да се е получило в последния момент и заради това да са я шкартирали...никой не знае...

Link to comment
Share on other sites

Четох някъде, или някой ми каза, преди около месец някъде, че Християна ще бъде победител...така че, може би нагласацията си я има...Но въпреки всичко е страхотна певица, просто е невероятна.И процента ти е точен, но не за Бг, а за световен мащаб...Колко могат да пеят така...и да покрият толкоз октави...Страшилище е..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...