Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е ако е 50"+ и го гледаш от 5 метра може, но от близо все пак нещо разпънато на 4 пъти по-голяма площ, поне при мен като гледам нещо такова ми е гадно и е по-квадратно.

Иначе на примерно 40" да гледаш 1/4 от площа нещо си е кофти.

 

Най-малкия размер при тези мисля е 55''. Аз гледах в магазина 65''-вия вариант и ъпскейла беше зашеметяващ, както и цялостната визия. Просто го виж на място и ще се убедиш, че не е майтап работа. Между другото същия извит екран го има и във версия 1080p, но просто бледнее в сравнение с 4К UHD.

Link to comment
Share on other sites

Снощи не съм пил. Ама изобщо! И се събуждам, все едно имам махмурлук... Баси странното..

Link to comment
Share on other sites

Снощи не съм пил. Ама изобщо! И се събуждам, все едно имам махмурлук... Баси странното..

И аз съм така много странно - и се наспах близо 9 часа въпреки това ми е супер утрепано и заспало...

Link to comment
Share on other sites

Ммм, да пуснем обява в БГМама че си търсим потребителки?

 

Много добра идея.

Някой с връзки да пусне.

Link to comment
Share on other sites

Чамрок май четеше там покрай жена му. Или тя четеше и му казваше бисери. Но той е човекът :)

Link to comment
Share on other sites

Ако са кифли да. Иначе може да изкарат много.

Пък току виж още някой форумен самец се сдобие с гадже хванато от тук :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да ти се обадят за интервю за работа и да те поканят да се явиш след 1 час? Още повече в CV-то ми е отбелязано, че работя към момента. Това е за втори път тази седмица. Лично за мен това е крайно несериозен подход и говори зле за имиджа на фирмата.

Link to comment
Share on other sites

Като са на зор, да пишат, че търсят човек, който е готов да започне веднага. И като им казах, днес нямам възможност, кажете за утре удобен за Вас час, ми отговориха - добре ще ви се обадим допълнително. Ясно е, че няма да се обадят.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...