Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Значи и ти мислиш като мен. Аз не търся начин да се онеправда , ....

Да се... Какво!?!

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Желаещи да се разходим до средновековния панаир в Асеновград?

Link to comment
Share on other sites

Като заприказвахте за паркирането....Много ми е чудно що като спреш пред някоя къща, в повечето случаи търчи някаква баба да ти обяснява как тротоара и улицата пред тях е нейна собственост. Веднага да си махаш колата, щото пречела, ще ти я надере, напука гумите и т.н. Аз как пред нашите не правя на никой проблем, че е спрял освен ако не ми е пред входната варата, където има огромна табела, че излиза автомобил. Да не говорим, че колите се виждат вътре. Все ми обясняват, че за 5 минути (аз съм ги чакал поне 30) били спряли, не видяли 3 коли една зад друга наредени в двора (как карат изобщо като невиждат) и все подобни небивалици. Или пък се набутват най-навътре в затворена улица и после се въртят като побъркани, като ги запуши някой или просто не могат да карат на заден ход. После отнасят огледала, калници, брони и т.н. и ги питай що се набутват най-навътре в улицата....

 

На Христо Ботев сега като е забранено паркирането има бая народ, които няма как да си спрът пред вкъщи. Може да им е криво, ама не спират на тротоара, щото паяка ще ги отнесе. Паркират през 2 3 улици и се разкарват, няма друг начин.

 

Пред блока където живеем има места достатъчно, но понякога спират като арабин в пустиня. Има място за 3 4 коли, но ги заемат 2. Единия комшия пък само следи да не е паркирал някой, "чужд" и да ходи да ги гони. Едно време и на мен ми обясняваше, че не мога да спирам там докато разбере кой съм. Има други пък, които ако не са спряли ама точно до входа ще им се строшат краченцата, ако "им вземеш мястото" те дебне на прозореца и само да илизеш се напъхват там. Опасна нация сме.....

Link to comment
Share on other sites

Те тези са ми любимите, които някакси, магически са получили права над общинска земя. Наско е написал доста начини за гавра с такива хора. Ще ми направи нещо на колата(аз имам застраховка, ще кажа кой ме е заплашвал да си го съдят), ама после нали ще хвана кой е "запазил" мястото и аз ще почна с номерата? Класическата купешка лютеница по боята е добра идея.

Не може да знаеш колко е луд тоя срещу теб.

Link to comment
Share on other sites

Новите извити 4K Ultra HD телевизори на Самсунг са баси и неземните машини. Направо ме сърбят ръцете, още повече, че мога да взема един такъв на безумно ниска цена. Поредната сериозна дилема. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако ще имате такава телевизия ок, но ако на 4К, ще ти дават ХД картина, тое малко като тук на ХД тв да гледам СД и то с бая черно вкарано като рамка, и накрая става едно...

Link to comment
Share on other sites

Ако ще имате такава телевизия ок, но ако на 4К, ще ти дават ХД картина, тое малко като тук на ХД тв да гледам СД и то с бая черно вкарано като рамка, и накрая става едно...

Не е точно така да ти кажа. Ъпскейла на 1080р на този екран изглежда убийствено. Освен това 1080р в нормален режим може да се събере на 1/4 от екрана, като в останалите части може да показва разни ютуб препратки, всякакви глупости от интернет, свърани с ТВ съдържанието плюс напълно функционален уеб браузър. Самите Самсунг в мрежата си предлагат и доста 4К съдържание, като филми на 20 Century Fox. Абе трепач е отвсякъде.

Link to comment
Share on other sites

КАРАИБРАХИМЕ БЕСНИИИИИИИИИ...

 

P.S. Замествам kotora...

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така да ти кажа. Ъпскейла на 1080р на този екран изглежда убийствено. Освен това 1080р в нормален режим може да се събере на 1/4 от екрана,

Е ако е 50"+ и го гледаш от 5 метра може, но от близо все пак нещо разпънато на 4 пъти по-голяма площ, поне при мен като гледам нещо такова ми е гадно и е по-квадратно.

Иначе на примерно 40" да гледаш 1/4 от площа нещо си е кофти.

 

КАК ЩЕ СЕКНЕШ ТАКА ПЕСЕНТА, МАЙНА!!!!!!!!

Той и без това Наско пропусна цяло изречение ;)
Link to comment
Share on other sites

:)

Според мен напоследък просто имаш подобрение. :laughing:

 

Едит: пак си спориш надълго и широко с много постове и отговаряш на всеки, но вече май не се хващаш буквално за всяка приказка. ;)

 

Ами не, просто никога не съм бил.

Споренето не е резултат от буквализъм.

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че преди време прие доста буквално някои мои думи, че и на няколко пъти май....или пък прекалено се връзваш на троловете (в т.ч. и аз). :D  Като те тролват просто покажи един :FU: и ги зарежи, щото иначе ги амбицираш да продължават.

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че преди време прие доста буквално някои мои думи, че и на няколко пъти май....или пък прекалено се връзваш на троловете (в т.ч. и аз). :D  Като те тролват просто покажи един :FU: и ги зарежи, щото иначе ги амбицираш да продължават.

 

Или просто ти си приел доста буквално реакцията ми и си си помислил, че съм приел думите ти буквално....?

Link to comment
Share on other sites

Ей го.

 

На Крали Марко сигурно му е почернял толкова след... (едит: тука исках да кажа нещо, ама няма да го схванете, така че по-добре без него)...ама ми се струва, че това по-скоро е от асортимента на обявите на един наш съфорумец, който от известно време продава секс артикули с подобни колоритни снимки. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Боже мой...................... След 10+ години работа с Word чак сега обърнах внимание на червеното хиксче в долния туулбар, което автоматично те пренася към всяка подчертана дума, вместо да прелистваш и да се взираш. 

 

ЩЕ. СЕ. ЗАСТРЕЛЯМ.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...