Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангеле, то става един път, както си паркирал по свое осмотрение на тротоара, дете ще реши да те заобиколи и ще го отнесат на улицата, да хипотетично е но е ставало многократно..После се оправдавай, че нямаш паркомясто...

Link to comment
Share on other sites

Ами щото явно се налага.

Но пък може да се поспори, че не може, понеже в закона се иска 2 метра свободно място до сграда и тогава може( и общината не ог е забранила на 100%, ако се съди по онзи правилник), а от онова място, на което е паркирал има цяла поляна място.

Link to comment
Share on other sites

Да имаш Стефчо у фейса, е нон стоп парти, майнааааа. :lol:

 

На вукса нищо не му става. Там е проблемът.

Начи като се върна един ден...ще те нацелувам.... :D :D :D :D. Да ти е мирна главата хахахах :D

 

edit: A сега сериозно. Ако ме наемат на работа, там където се явих на интервю....ще те "удавя" в "синьо джони"....ей така, за кеф :D

 

edit 2: Tия дето ме обичт и тия дето не ме обичат....да ми стискат палци :)

Link to comment
Share on other sites

Защо изобщо му обяснявате, че е грешно да се паркира на ТОРТОРАРА?!?!?!

 

Защото на него трябва да му се обяснява около 3463434564 пъти, от поне 34563456234 души, че да вдене. 

Link to comment
Share on other sites

edit 2: Tия дето ме обичт и тия дето не ме обичат....да ми стискат палци :)

 

Ей тоя дето те обича във всички теми и раздели с изключение в темата 'F1', вече се е разписал под тебе. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защото на него трябва да му се обяснява около 3463434564 пъти, от поне 34563456234 души, че да вдене. 

 

Не позна.

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя дето те обича във всички теми и раздели с изключение в темата 'F1', вече се е разписал под тебе. :laughing:

 

Ти надявам се знаеш колко го обичаме  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всички го обичаме, особено сега когато е далеч от нас, въпреки че понякога го тролваме. :grin: ...което важи и за Ангел де... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама не ти е бил у вас да танцува с жена ти на Лепа Брена  :laughing:

 

Стефчо е гушулин беее...

 

Галче - кво е тва Гло-Жо бе, миличка 

Link to comment
Share on other sites

Ама не ти е бил у вас да танцува с жена ти на Лепа Брена  :laughing:

 

И жена ти му е угаждала на акъла?? Сега разбирам как те е изтърпяла и тебе толкова години... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Галче - кво е тва Гло-Жо бе, миличка 

Абе пробвах ново име да ни сложа, лепнах това, реших, че звучи смотано, пробвах да го променя, но ФБ не дава, трябвало да минат не знам си колко дни, за да се смени пак... Малко ще ни потраете така. Иначе и "Гла" и "Жо" си имат идея, ама не беше като за профилно име...

Link to comment
Share on other sites

Начи...Отказвам се да съм ъплоудър в замунда...Бахти неизживяните интернет-герои. 

 

Ред. Който му трябва някаква литература(рядка или специализирана) - знае как да ме намери :D

Link to comment
Share on other sites

shit-hits-the-fan.gif

Ей тва ми минава кат чета вашите опити да надделеете над анювите напъни...

Link to comment
Share on other sites

w00x-e принципно разбирам че си афектиран от фиш-а, но в случая не си прав , дори изобщо, дори по сигнал да е пак са си били в правото да ти лепнат "изненадка".

В смисъл по твоите разбирания може да е кофти неизползваем тротоар на който не пречиш на никой, спрял си за 10мин щото е нямало къде другаде и т.н. ама тва в твоите очи, реално обаче си е тротоар а спирането на тротоар е ЗАБРАНЕНО, общината я боли фара дали имаш къде да паркираш или не ти си длъжен да си намериш място независимо дали ти е близко/удобно и т.н. Кофти ама факт.

Link to comment
Share on other sites

w00x-e принципно разбирам че си афектиран от фиш-а, но в случая не си прав , дори изобщо, дори по сигнал да е пак са си били в правото да ти лепнат "изненадка".

В смисъл по твоите разбирания може да е кофти неизползваем тротоар на който не пречиш на никой, спрял си за 10мин щото е нямало къде другаде и т.н. ама тва в твоите очи, реално обаче си е тротоар а спирането на тротоар е ЗАБРАНЕНО, общината я боли фара дали имаш къде да паркираш или не ти си длъжен да си намериш място независимо дали ти е близко/удобно и т.н. Кофти ама факт.

 

Да бе, ясно. Ама я ми кажи, ти ако паркираш пред твоята къща на тротоара за през нощта и дойдат да ти напишат фиш, няма ли да ти е тъпо?

Link to comment
Share on other sites

edit: A сега сериозно. Ако ме наемат на работа, там където се явих на интервю....ще те "удавя" в "синьо джони"....ей така, за кеф :D

 

edit 2: Tия дето ме обичт и тия дето не ме обичат....да ми стискат палци :)

 

Щом е за теб - винаги! (стискането на палци имам предвид)

 

И гледай да не налетиш наистина на синьото джони. За същите пари има къде-къде по-хубави питиета майна! Мен питай преди да правиш такива глупости! :)

Link to comment
Share on other sites

Тъпо ще ми е. Особено след последният път в който се наложи да стържа 2 часа исъхналият на слънце фиш.... спор няма но ще съм виновен и няма да се правя на невинен и да търся от 9 кладенеца вода. А тротоара пред моята къща за съжаление не е мой..... така че го преглъщам и тва е. 

 

Пред нас също няма места за паркиране, в случаите в които се прибирам след 7 от работа е мишън импосибъл да си намеря място.... за радост си имам гараж обаче   :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Тъпо ще ми е. Особено след последният път в който се наложи да стържа 2 часа исъхналият на слънце фиш.... спор няма но ще съм виновен и няма да се правя на невинен и да търся от 9 кладенеца вода. А тротоара пред моята къща за съжаление не е мой..... така че го преглъщам и тва е. 

 

Пред нас също няма места за паркиране, в случаите в които се прибирам след 7 от работа е мишън импосибъл да си намеря място.... за радост си имам гараж обаче   :thumbs-up:

 

Значи и ти мислиш като мен. Аз не търся начин да се онеправда, защото знам, че съм виновен. Казах го и няколко пъти още.

Link to comment
Share on other sites

Ама не ти е бил у вас да танцува с жена ти на Лепа Брена  :laughing:

 

Стефчо е гушулин беее...

 

Галче - кво е тва Гло-Жо бе, миличка 

 

знаеш ли колко лошо ми беше после на работа :D...oтделно, че ме беше срам после

 

Щом е за теб - винаги! (стискането на палци имам предвид)

 

И гледай да не налетиш наистина на синьото джони. За същите пари има къде-къде по-хубави питиета майна! Мен питай преди да правиш такива глупости! :)

 

то първо да стане, че до гуша ми е дошло от тая мизерия в момента

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...