Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

+3. Колата на Иван - спортна, атлетична и екологична трошка на газ или метан; и колата на Иван - трошка, нездравословна и замърсяваща на бензин или дизел.

 

Ред. Колелото на Иван.

Link to comment
Share on other sites

Не дръж на тия неща.  Сменен дебитомер на Сценьо - колата е чук, дигна 130 от раз(в града). Сега остава да засека как е разхода :) Повече от доволен. Още повече, че сам го смених тоя дебитомер.

Link to comment
Share on other sites

+2 Новата кола на Psihara....темата е с огромен потенциал :)

Кажи сега, Виден не се ли опитва да закрие форума? Тамън живне някоя тема и "вие тука много спамите" като че ли форума е за да четем само научни доклади и доказани теории. Аз поне не виждам някой да имаше напреки, особенно пък Ангел, ама знам ли може пък да се товари сървъра...
Link to comment
Share on other sites

От какво сте изперкали по-точно тия дни???

От агресия emoticon-0144-nod.gif

Или па слънцето им иде в повечко.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Oтивам да налазя чашата с някоя киселина....втори път ме сваля гей, освен това мадамата дето кътках да си я взема при мен....и там oтече :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя па. Само втори ли? Не си достатъчно хубав значи. Трябва да поработиш. :)

 

Мен в САЩ в метрото направо ме налази един, няма 6 5.

Link to comment
Share on other sites

Тоя па. Само втори ли? Не си достатъчно хубав значи. Трябва да поработиш. :)

 

Мен в САЩ в метрото направо ме налази един, няма 6 5.

Ти явно ги привличаш неустоимо с нещо. :effemine3:

Аз живея в един от най-гейските градове в Северна Америка (може би на второ място след Сан Франциско) и досега никой не ми е налетял за десет години. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти явно ги привличаш неустоимо с нещо. :effemine3:

Аз живея в един от най-гейските градове в Северна Америка (може би на второ място след Сан Франциско) и досега никой не ми е налетял за десет години. :lol:

Може би си дрЪт и грозен :P

 

Ангел си е елегантен младеж, който обича да се изтупва и явно това ги привлича :)

 

Кръстник, кой е града? Ааа, все забравям - моля те, ако видиш реклама на WIND или тяхно рекламно лице - напсувай ги с най-звучната българска псувня, която можеш да измислиш :) Ще съм ти благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Не дръж на тия неща.  Сменен дебитомер на Сценьо - колата е чук, дигна 130 от раз(в града). Сега остава да засека как е разхода :) Повече от доволен. Още повече, че сам го смених тоя дебитомер.

 

Ми как няма, тоз мАтор си е чук по природа. Добри снимки си направил.

 

Иван^2 давайте тема за дилеми, да разцъкаме малко бензин/газ на 5-6 литра кола и каква печка, комби да си купим?! :D

Link to comment
Share on other sites

Може би си дрЪт и грозен :P

 

Ангел си е елегантен младеж, който обича да се изтупва и явно това ги привлича :)

 

Кръстник, кой е града? Ааа, все забравям - моля те, ако видиш реклама на WIND или тяхно рекламно лице - напсувай ги с най-звучната българска псувня, която можеш да измислиш :) Ще съм ти благодарен :)

Че съм дърт, дърт съм, ама то тука дърти :effemine3: колкото искаш. Може и да съм грозен, знам ли, или просто ги респектирам само с поглед, та не смеят да налитат. :lol:

Тия от Wind какво са ти накривили клавиатурата? Дребни риби са и по принцип не отансят толкова псувни, колкото тези от голямата тройка. Имат тук-там няколко офиса в наше село, но и покритието им е все още мизерно та никога не съм ги ползвал. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз живея в един от най-гейските градове в Северна Америка (може би на второ място след Сан Франциско)

Кръстник, кой е града?

 

Явно колкото по на запад отиваш, толкова по- :effemine3:  ставаш. :P  То сигурно и затова Кръстника се е нацелил почти вертикално над Сан-Франциско, ама май трябваше да се ситуира на острова (Ванкувър), че като че ли се пада още малко по-наляво... :effemine2:...там като нищо можеше и да му излезе късмета. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Снощи ко си сторихме. Баси мамата. Това е най-силната седмица в живота ми. 8 дни, 9 партита. Студент като бях, беше по-слабо. Благодаря на Ангел за невероятните преживявания, както винаги!

Link to comment
Share on other sites

Снощи ко си сторихме. Баси мамата. Това е най-силната седмица в живота ми. 8 дни, 9 партита. Студент като бях, беше по-слабо. Благодаря на Ангел за невероятните преживявания, както винаги!

 

Само двамката ли бяхте - да не си му бил на гости на тет а тет парти... :effemine3:

 

 

П.П. Сега да не вземете да се засегнете...още не съм загубил инерцията от Кръстника и западното му крайбрежие. :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...