Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Шегувах се...и на мен снощи ми се ходеше на Мастърбой (една от любимите ми групи) и останалите, тъй като бях на предишното издание с 2Unlimited, SNAP и др., но разбрах за мероприятието в последния момент, а вече имах уговорен друг ангажимент по това време... :sad1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това е защото нямаш Фейсбук.
Но дори и без Фейсбук, аз бях чул за това събитие за което говориш преди 1-2 месеца от някъде. Не помня от къде...
Пък и ние не бяхме на него. Бяхме на Тиесто на летището.

Link to comment
Share on other sites

Как се представи Тайса?Сега ще разровя да видя за някакво видео в бокс-а, не че ще е обективно... Последно бях на Какао и бях леееко разочарован (особенно гледката малко след входа :D ).

Link to comment
Share on other sites

Бяхме на Тиесто на летището.

 

Бил си там, щото си от 'новото поколение', а ония ми се падат наборчета и като си спомня какъв купон по време на чума беше през 90-те, ме наляга носталгията... :))

Link to comment
Share on other sites

Как се представи Тайса?Сега ще разровя да видя за някакво видео в бокс-а, не че ще е обективно... Последно бях на Какао и бях леееко разочарован (особенно гледката малко след входа :D ).

 

Както очаквахме. Виж му последните партита от Tomorrowland и Ultra 2014. Set-а е беше същия.

Link to comment
Share on other sites

Както очаквахме. Виж му последните партита от Tomorrowland и Ultra 2014. Set-а е беше същия.

 

Това ли трябва да е?

 

П.С. Декора и сцената цепят мрака.Жалко, че нашите никога не са на тяхното ниво (дори и Румънците са много преди нас).

Link to comment
Share on other sites

 

Това ли трябва да е?

 

П.С. Декора и сцената цепят мрака.Жалко, че нашите никога не са на тяхното ниво (дори и Румънците са много преди нас).

 

Да. Това е. Но тук имаше някоя и друга песен. Все пак беше 3 часа, а не час и полвоина.

 

Сцената няма как да е същата. Там се правят мноооооооого повече пари от тук.

Освен това, сцената на Armin Only Intense беше супер, но билетите бяха по-скъпи и посетителите бяха повече.

Link to comment
Share on other sites

Да. Това е. Но тук имаше някоя и друга песен. Все пак беше 3 часа, а не час и полвоина.

 

Сцената няма как да е същата. Там се правят мноооооооого повече пари от тук.

Освен това, сцената на Armin Only Intense беше супер, но билетите бяха по-скъпи и посетителите бяха повече.

 

Е чак пък много повече... все пак и разходите са много повече.По-скоро имат много промоутъри/спонсори (както в Румъния).

Бях на Armin ASOT 600 дето уж изби рибата от посещаемост (Припомняме, че последното парти на Armin у нас, ASOT 600, беше напълно разпродадено и събра над девет хиляди посетители.), ама все тая :)

И ако на Armin Only Intense цената е била по-висока, но е имало повече посетители, какво пречи и за другите партита да е така?Дали ще е 30 или 40лв, няма голяма разлика (10 x 5000-6000 едва ли не биха били достатъчни).

За мен примерно, има голяма разлика в това което пускат последните няколко години и това което беше преди, и бих отишъл единствено заради компанията/декори/сцена.

Link to comment
Share on other sites

Шегувах се...и на мен снощи ми се ходеше на Мастърбой (една от любимите ми групи) и останалите, тъй като бях на предишното издание с 2Unlimited, SNAP и др., но разбрах за мероприятието в последния момент, а вече имах уговорен друг ангажимент по това време... :sad1:

 

Има за какво да те е яд. Като цяло единствената издънка бяха east 17. Появиха се след C Block и почнаха да пеят само някакви балади и само за жените. Аз бях отишал главно заради C Block, обаче Masterboy направо взривиха сцената. Нямаха сила (поради разбираеми причини) , но толкова им хареса публиката, че изпяха 2 или 3 песни допълнително и направиха много шоу. E type бяха много добър завършек. Тоя пич не го слуша главата...

 

едит: Masterboy казаха, че ще правят турне, но забравих къде точно щяха да ходят. Може да провериш и ако имаш път оттам да ги посетиш. Заслужава си според мене :)

Link to comment
Share on other sites

Armin стигна до 80 лева. Тук спряха на 50. Къде са тия 30 лева, не те знам. :)

 

EDIT: тук = тиесто. 

 

Като взимаш тикети последната седмица/месец, така ще е :) След като е имало от 80лв, значи е имало кой да купува.

Link to comment
Share on other sites

Ако не се бъркам, билета на Ултра е 400 долара.

 

Early Bird Weekend Tickets $149.50Advance Weekend Tickets $249.95Final Release General Admission Tickets – $399.95Final Release VIP Tickets – $849.95
Посещаемостта е поне 330 000 човека (2013).Няма място за сравнение на приходите... :)На АСОТ 600 сцената беше гадна и беше една и съща във всички държави.На Армин Онли имаше повече хора. Мисля, че бяха към 10 - 12 000. Сцената беше супер. Шоуто беше уникално. Музиката също.
Link to comment
Share on other sites

Като взимаш тикети последната седмица/месец, така ще е :) След като е имало от 80лв, значи е имало кой да купува.

Ти изобщо слушаш ли се?! Казваш, че цената на шоуто е 30 лева. Аз ти казвам, че не е, защото тези билети са само 1-вите хиляда. Брат, много та обичам, ама ти много рядко си в играта, майна.

Link to comment
Share on other sites

На АСОТ 600 сцената беше гадна и беше една и съща във всички държави. На Армин Онли имаше повече хора. Мисля, че бяха към 10 - 12 000. Сцената беше супер. Шоуто беше уникално. Музиката също.

Ммм на другото Онли ще гледам да присъствам.

OK, успя да ме накараш да ми стане тъпо :D

 

Ти изобщо слушаш ли се?! Казваш, че цената на шоуто е 30 лева. Аз ти казвам, че не е, защото тези билети са само 1-вите хиляда. Брат, много та обичам, ама ти много рядко си в играта, майна.

И аз така брат, ама ти си нямаш на идея или не следиш разговора.Много ясно, че 1вите 100-200 ще са 30лв, а другите не.Ама дали ще взема 90 тикет на 30лв или 190 на 40лв и ще дам още 10лв отгоре, мисля е все тая, ако това ще покачи качеството.

 

Хайде да разчупим спора малко :D

Link to comment
Share on other sites

 

Като взимаш тикети последната седмица/месец, така ще е :) След като е имало от 80лв, значи е имало кой да купува.

 

 

Ти изобщо слушаш ли се?! Казваш, че цената на шоуто е 30 лева. Аз ти казвам, че не е, защото тези билети са само 1-вите хиляда. Брат, много та обичам, ама ти много рядко си в играта, майна.

 

Първите 100. Не първите 1000. От първите 100 взимаме винаги. Както ще направим и утре за Армин. :)

Link to comment
Share on other sites

Има за какво да те е яд.

 

Никога не съм харесвал групи като East17 чак толкова много - прекалено лигави ми идват, предпочитам твърдия евроденс, техното и соул музиката от 90-те. Яд ме е за Мастърбой, понеже от вокалистките е била дошла не Линда Роко, която също пее зверски, но има по-тъничък глас, а Трикси Делгадо, която е само глас...уникална е! :wub:  А и за C-Block и E-Type също съжалявам, че не можах да отида да ги чуя. :(

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли, Midex ти нали си запоснат с цените на звуко/осветителна техниката или греша?Колко идва да наемеш да кажем по 1бр. блайндер, блиц, лазер, движеши глави? (потърсих в интернет, но не намерих инфо).

Link to comment
Share on other sites

Не съм най-подходящия човек за този отговор - наемът се уговаря единствено с тоя, от когото ще наемаш техниката, а на мен не ми се налага да наемам подобна техника...

Link to comment
Share on other sites

Трикси Делгадо, която е само глас...уникална е! :wub: 

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_RYooYBLV-p_gfyi9y1C1CwxqylWokel. Тука са качили няколко видеота от снощи ( Masterboy - ANYBODY). Може да видиш какво си изпуснал :) Вокалистката беше един път :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм най-подходящия човек за този отговор - наемът се уговаря единствено с тоя, от когото ще наемаш техниката, а на мен не ми се налага да наемам подобна техника...

 

По договорка?Някакви ориентировачни цени + - ?

 

А някой да има идея от къде може да се вземе под наем палатка/и за 100тина човека + маси и столове?

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_RYooYBLV-p_gfyi9y1C1CwxqylWokel. Тука са качили няколко видеота от снощи ( Masterboy - ANYBODY). Може да видиш какво си изпуснал :) Вокалистката беше един път :)

 

Знам, изгледах ги вече. :) Тая мадама дето снима е опасна - дебне всички изпълнители, дето идват в BG и снима на HD...тя беше и на предишното издание и помести клипове на всичките групи.

-------

 

P.S. Оня ден отивах към пощата и отново мярнах коментирания от Психара дядо с кашона-тонколона - пак е възобновил протестите ; обаче сега знам Иван как се е чувствал - срещу нас има един магазин, дето работи без прекъсване всеки ден в седмицата и продавачката има някаква любима нова BG песен, дето през час я надува на някакви тонколони докато излиза пред магазина да пуши....ейййй, вече започнах да я сънувам тая песен, как не й омръзна след 435254-тото повторение не знам... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Чефо, въпреки че напоследък си малко отвеян... Не мога да не се опитам да съсипя и твоята неделя > http://tun.in/seJKE

 

Напротив, това е оправяне на неделята. Лошото е, че от как се реших на доброволно робство, бачкам и събота и неделя. Ама това ще е още малко. Радикално ще си реша проблемите...като не мога да преборя с-мата....ще се слея с нея. Лошото е, че единствения вариант за това е зелената униформа и бръсната глава. После обаче за около 90% от сметките ще се грижат всички съвестни данъкоплатци в тая чудна Америка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...