Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не разбирам какво толкова се оплаквате че били похарчени някви пари за 3 човешки живота.... !?!? или викате не струват по 8 бона на час.....

 

Бойко като пътуваше с Дупнишките Тигри не ревахте сега за загубили се младежи ревете ? 

 

Аз нямам против похарчените пари, но родителите които ореваха на всякъде, че всички са им виновни, че нищо не се правело, при положение, че хората се утрепаха да ги търсят, където едно благодаря на края не казаха ме дразни. И това при положение, че всичко започва не заради някакъв инцидент, а защото децата им са малоумни и са решили, че си правят разходка в парк.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе че всички са на зоб. 

Ти на къф си? Едро смлени царевица и ечемик в равно съотношение с татул може би?

Link to comment
Share on other sites

Да пукна ако схващам нещо...

Татулът е виновен emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

Факт. От доста малки вече са на Дупнишки стероиди... а.к.а. "Евтини стероиди от Украйна" .... 

 

 

@Мирка , не съм гледал новини и не съм гледал изявленията на родителите не ги оправдавам нито тях , нито децата но все пак са хора, каквото и да са направили не заслужават да умрат в гората, нормално е родителите също да са обезумели..... та това ми беше мисълта, хора са все пак. 

 

 

 

@w00x-e след известно време с Нексус-а, директно те черпя 1 бира някой път, много добра машинка е. Не мога да скрия че Ейпъл ме кефи несравнимо повече като изработка и елементарност на ползване, но нексуса определено е по-добър в някои неща. Особено камерата и макрото са поне 3 пъти по-добри от 5S, Androida ми идва леко тегав да свикна особено като човъркам и 2-та телефона но системата е доста по различна от ейпълската по отношение на почти всичко, за някои неща е доста по-удобно да ползваш такава система....   :thumbs-up:

 

edit: тва ми е най-анти ейпълският пост евър  :lol:

 

 

пс2 : Самсунг съкс  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Ей, като казах на брокера, че искам продавача да бутне с 2К  цената на имот надолу, все едно му бръкнах с юмрук в гъза..

Link to comment
Share on other sites

Mай за първи път от 17-ти март 2013-та година спах повече от 6 часа. Май се наспах. Все още ми се спи, но го отчитам на бирата дето я дръпнах в тия жеги. :D

Link to comment
Share on other sites

@w00x-e след известно време с Нексус-а, директно те черпя 1 бира някой път, много добра машинка е. Не мога да скрия че Ейпъл ме кефи несравнимо повече като изработка и елементарност на ползване, но нексуса определено е по-добър в някои неща. Особено камерата и макрото са поне 3 пъти по-добри от 5S, Androida ми идва леко тегав да свикна особено като човъркам и 2-та телефона но системата е доста по различна от ейпълската по отношение на почти всичко, за някои неща е доста по-удобно да ползваш такава система.... :thumbs-up:

Радвам се. :)

Link to comment
Share on other sites

В "Хюстън"... Има поне десетина експоната само в Историческия, които искам да видя и все не успявам. До кромлеха май няма да успея да ида, че е чак след Кърджали, пък нямам време....

Link to comment
Share on other sites

Ангеле(w00x), по каква схема точно успя да докопаш червения Nuxus 5?

В смисъл от Щатите ли дойде, или от другаде си го купувал?

Link to comment
Share on other sites

От тогава има доста промени, особено с находките на Китов. Има някои, които са уникални в света.

Link to comment
Share on other sites

И тоя AdBlockPlus сгъва. Разбрах откъде, но не знам как да го фиксна. След затваряне на Хром, приложението остава още 2-3мин. активно или поне таксмениджъра ми казва това. Ако веднага след затваряне, го отворя отново AdBlock не работает. Ако след затваряне, отворя таска, спра процесите на Хром и го заредя отново - работает...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...