Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Та, какво точно искаше да ми кажеш, че не схванах? Не че нещо, ама вчера нямах достъп до мрежата и затова чак сега...

 

 

-----------------------------

 

А иначе...пак спечелих поредните 1 милион паунда...баси, вече се чудя какво да ги правя... :notify:

 

Hello Beneficiary, You have been selected to receive this donation award sum of "One Million UK Pound" as charity donations/aid from the Qatar Foundation, held on 15th of May 2014, in Doha, Qatar. For more details on how to receive your Donation , please contact the President of Qatar Foundation with your pin numbers(QF-000-8621),Full Names,Sex,Contact Address,country,Nationality, Occupation,date of birth and your Valid Phone Number via contact details below. Yours Sincerely, Sheikh. Saad Al Muhannadi. Phone: +447053864158 Replyto: qatardonationdpt14@hotmail.com President of Qatar Foundation.

 

Link to comment
Share on other sites

Та, какво точно искаше да ми кажеш, че не схванах? Не че нещо, ама вчера нямах достъп до мрежата и затова чак сега...

 

Ами, че Наско го е написал Учудвам, ти си му казал, че се пише Очудвам, пък в дадения източник правилно било Наско-вия начин и хората почват да се чудят кво стаа.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че бати Пламен беше саркастичен с поста си за "очуден". Поне познавайки го, така ми изглежда на мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз излизам от уикенда със смесени чувства...
Направих прекрасно каране с Кривите спици на Велофеста, няколко човека се отцепихме от групата да минем по баси бруталната пътека и за капак - непоправима пукнатина и велосипедна рамка за кофата...

Link to comment
Share on other sites

Направо си беше ироничен...

 

То оставаше и да не съм...ако Виден беше пуснал един елементарен search с думата ["учудва(м,ш,й,те...)" + Midex], щеше да види, че откакто съм в тоя форум съм използвал думата в 30+ мои поста и само в един (този, в който направих "забележката" към Наско) съм заместил "у" с "о"....това ако не е сарказъм, здраве му кажи. :))

 

П.П. А на 14-ти ноември миналата година даже съм направил несаркастична забележка към Ангел, точно за същата дума. :P

Link to comment
Share on other sites

Пламене, не знам какво трябва да съм пил и/или пушил и/или смъркал, за да тръгна да правя подбно нещо, брат....

 

imsoexcited_zpsa48c4e7a.gif

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Виваком ме очароват с брутална връзка от 2-7 KB/S, та мисля да ида да поработя из двора... Дори рефреш на Форума е героизъм... 

Link to comment
Share on other sites

Пламене, не знам какво трябва да съм пил и/или пушил и/или смъркал, ...

 

Аз обаче знам...или поне подозирам...Бирата вече я правят и за електронни цигари, и на прах я продават, пък дали ще я разтваряш или смъркаш - ти си избираш... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Слушам за тия, дето ги търсят из Стара планина...Имам чувството, че са тръгнали да се самоубият.

:Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Слушам за тия, дето ги търсят из Стара планина...Имам чувството, че са тръгнали да се самоубият.

:Facepalm:

 

Па знаеш ли, може и да е вярно... То си е чисто самоубийство това, което са направили...

Link to comment
Share on other sites

Това дали е качествено и заслужава ли си парите или нещо на Victorinox

 

ГИГА-безсмислен уред според мен ;) За преходи ли ще го ползваш, или просто ти трябва за у вас? Ако твърдо си си навил на пръста, че искаш такова - взимай го за 10$, ще върши същата работа както това на Victorinox. Ако идеш на Руския пазар - има и по-евтини ;)

Link to comment
Share on other sites

Слушам за тия, дето ги търсят из Стара планина...Имам чувството, че са тръгнали да се самоубият.

:Facepalm:

Ама и тия репортерите са тотални злета...Първоначално казваха,че са тръгнали от Карлово за х.Рай.Най-тъпото е че там е пълно с табели и да си олигофрен няма да се загубиш...

Link to comment
Share on other sites

ГИГА-безсмислен уред според мен

Освен ако няма да си го носиш в колата.

Най-тъпото е че там е пълно с табели и да си олигофрен няма да се загубиш...

 

Не, не е. Ако са се зашили към Джендемите, можем спокойно да ги отпишем, още повече че времето се разваля.

 

 

П.С. Това е естествен подбор в действие.

Link to comment
Share on other sites

Е така е но защо не са тръгнали надолу след това ? И кой тръгва без храна и екипировка май месец за там.Горе има сняг още...

Link to comment
Share on other sites

Освен ако няма да си го носиш в колата.

Те, не става за друго освен да си поправям нещо по колата? :)

 

П.С. Това е естествен подбор в действие.

Точно това си говорихме с колегите. Не е като са някъде в пустошта с 500км радиус да няма и една колиба. Хващаш пътя на долу и все ще излезеш до път. И са имали телефони с gps-ми запиши координатите, кажи ги по телефона и чакай да те намерят.
Link to comment
Share on other sites

Освен ако няма да си го носиш в колата.

 

То като ще си го носиш в колата, по-добре си сложи едни свестни клещи, отвертка и нож и приключваш въпроса. Така или иначе няма да ги носиш на гръб, но пък ще са ти много по-полезни, от колкото тази измишльотина.

 

 

П.С. Това е естествен подбор в действие.

 

мхм,  :thumbs-up:  Най-забавното е, когато изръсиха, че GSM операторът нищо не е свършил, след като не е успял да определи точното местонахождение на хората :lol: Тва CSI как действа на хората...

 

 

 

Те, не става за друго освен да си поправям нещо по колата?  :)

 

Точно това си говорихме с колегите. Не е като са някъде в пустошта с 500км радиус да няма и една колиба. Хващаш пътя на долу и все ще излезеш до път. И са имали телефони с gps-ми запиши координатите, кажи ги по телефона и чакай да те намерят.

 

 Мен ако питаш - и за поправка по колата не става за повече от 1 път :lol:

 

А там е малко особено положението, тъй като е малко кофти терен, но все пак има черни пътища и може да следваш тях, за да се прибереш. Проблемът е, че са замръкнали някъде и като нищо са премръзнали. И все пак - какъв олигофрен трябва да си, за да тръгнеш гол кат пушка в планината и то по пътека, която вървиш за сефте...

Link to comment
Share on other sites

Това си е жив идиотизъм. Мен месец май, на път за Ботев ни валя дъжд, пече ни силно слънце и за капак - ни зашиба е*ати и снежната виелица. Тия без храна и вода и без екипировка тръгнали Ботев да качват. Мен лично ще ме озори за един ден да го кача... Не знам... От това, което прочетох до момента по медиите - младежите сами са си го търсили...

Link to comment
Share on other sites

Стадо пилета или някой кондор е имал експлозивна диария върху предното стъкло на колата. А отгоре на това не знам защо реших, че ще е добра идея да го стържа на сухо... Shit...

Link to comment
Share on other sites

Чшт! Никой да не е посмял да каже нещо лошо за властта! Капитан Мобо ще долети от всякъде и ще въдвори политически коректен ред във форОма!

къде пък видя нещо за властта? 

 

Така ли? Някак си не може нещо като тебе да ми казва как съм се самоопределил като боклук, но всичко е възможно на тоя свят! И не говоря за моето поколение, но то трябва да се помисли, преди се сере....  

 

Всички тук знаят вече, че ибрикчиите ти дадоха парички и си готов да им цункаш чурките навсякъде, спри се, ненужно е да се излагаш постоянно.  

 

Сега изсери и поредния рапорт, обяснявайки как никого не си засегнал, но са те засегнали. 

посочвам ти логическото несъответствие, а ти пак ми скачаш с лични обиди? пробвай за разнообразие да промислиш преди да се репчиш.

и не, не са ми дали пари, а платиха една от сметките натрупани от ББ - това съм казал и това "знаят всички".

от там нататък всичките ти съждения ги отдавам на някакъв твой личен опит и мога само да ти съчувствам щом така ти се налага да си изкарваш парите.

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа - участъкът, в който издирват трите трупа е най-смъртоносният в Стара планина. Там са загивали опитни планинари, именно по този маршрут. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...