Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От тогава има доста промени, особено с находките на Китов. Има някои, които са уникални в света.

Как така от София не са ги дръпнали? Спомням си, че като ходихме към Плиска, в музея бяха копия на оригиналите на по-значимите находки. Другото в София. Май и на други места е подобно положението.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В самия хром май имаше опция, дали да остават или не процеси активни след затварянето му...

 

Да, има такава опция. Махам я, но пак си остават процесите... Дали е възможно да не се разбира с 8.1? Знам ли... Друго, което забелязвам е, че когато сложих и AdBlock и AdBlockPlus, след пускане на PC и стартиране на Хром, винаги дава грешка, че Хром не се затворил правилно и тра-ла-ла, което е не е така. Махнах ги и двете добавки и тая грешка изчезна, нейното мами :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле(w00x), по каква схема точно успя да докопаш червения Nuxus 5?

В смисъл от Щатите ли дойде, или от другаде си го купувал?

 

От Щатите ми го докара един колега. Тук 32ГБ версия на Нексус 5 не се предлага по някаква причина, а 16ГБ-товата е напълно недостатъчна.

Link to comment
Share on other sites

Да, има такава опция. Махам я, но пак си остават процесите... Дали е възможно да не се разбира с 8.1? Знам ли... Друго, което забелязвам е, че когато сложих и AdBlock и AdBlockPlus, след пускане на PC и стартиране на Хром, винаги дава грешка, че Хром не се затворил правилно и тра-ла-ла, което е не е така. Махнах ги и двете добавки и тая грешка изчезна, нейното мами :grin:

Пробвай да преинсталираш Хрома, кой знае какво се е омазал, а това е най-бързото решение. Никакъв проблем нямам с него на 8.1 и Adblock от хром стора. 

Сега пробвах описаното от теб да го затворя и отворя веднага - никакви проблеми. 

Link to comment
Share on other sites

И това пробвах, най-лесното и просто беше, но без ефект.

Сега му възстанових настройките по подразбиране и уж като го спирам, изчезва от таска. Сложих и AdBlock. Ще наблюдавам. Коя е по-читавата добавка AdBlock или AdBlock Plus?

Link to comment
Share on other sites

От Щатите ми го докара един колега. Тук 32ГБ версия на Нексус 5 не се предлага по някаква причина, а 16ГБ-товата е напълно недостатъчна.

http://www.citytel.bg/%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8?search=nexus+5 сега го намерих тук, при тези, та се чудя, дали да го поръчам от тук, все пак е с гаранция. Но пък щатската версия е направена да работи с повече честоти на мрежите.
Link to comment
Share on other sites

@Мирка , имаше магазини които го предлагам под 600лв (по спомен 580) , потърси.

 

 

Иначе 16GB ....зависи с какво го пълниш, 5S-a ми е 32Гб а имам запълнени едва 10, но нямам музика на телефона...

Link to comment
Share on other sites

http://www.citytel.bg/%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8?search=nexus+5 сега го намерих тук, при тези, та се чудя, дали да го поръчам от тук, все пак е с гаранция. Но пък щатската версия е направена да работи с повече честоти на мрежите.

 

То с гаранция, но не е ясно към кой и от къде ги внасят тия устройства след като вносителя на ЛГ за БГ - Технополис - не внася устройството. Иначе цената е ОК.

 

Ако го отключиш, гаранцията я забравяш така или иначе.

 

Не съм чувал да има разлика в честотите на мрежите. Скоро 4Г няма да пуснат, та не виждам и смисъл от повечето честоти.

 

------

 

Аз също нямам музика на моя, но имам само 10ГБ свободни останали. 1300 снимки имам.

Link to comment
Share on other sites

bulsatcom май се готвят да пускат 4Г ма кога ше е.....иначе и Мтел имат ЛТЕ но само за корпоративни клиенти, за простосмъртните не се знае кога....

Link to comment
Share on other sites

На кума ми сина е в щатите на бригада и се чудя дали да не ми го поръча и прати, Проблема е с какво да го прати - с поща, куриер ли. Че като си идва ще мъкне сигурно много багаж и няма да му е до моя телефон точно при връщането. От там. 32гб е под 600 лв

Link to comment
Share on other sites

На кума ми сина е в щатите на бригада и се чудя дали да не ми го поръча и прати, Проблема е с какво да го прати - с поща, куриер ли. Че като си идва ще мъкне сигурно много багаж и няма да му е до моя телефон точно при връщането. От там. 32гб е под 600 лв

 

Имаш щатска такса и доставка върху тая цена. Освен това, в Play.Google много рядко имат наличност. Аз чаках 1 месец докато се появи червения и за 3 дни свърши.

Link to comment
Share on other sites

Е сигурно го имат, но от щатите 16гб е под 500лв от Германия 700
. Мен червен не ми трябва, беше като опция ако може. По-важно да е 5-цата :)

Link to comment
Share on other sites

@Мирка , имаше магазини които го предлагам под 600лв (по спомен 580) , потърси.

 

 

Иначе 16GB ....зависи с какво го пълниш, 5S-a ми е 32Гб а имам запълнени едва 10, но нямам музика на телефона...

Епъл съкс!

Link to comment
Share on other sites

Епъл съкс!

 

+1

 

=======================

 

Утре ми предстои една малка операцийка... Да видим как ще е клането хахахах

 

Галицин, за неделя се обмисля беседване на беседка.

Link to comment
Share on other sites

Ох, колко е голяма разликата м/у 25 годишна слифка и 20 годишна слифка. Не мога да си представя каква ще е разликата м/у 20 и 40 годишна...

Link to comment
Share on other sites

Вуйчо ме закла с местна упойка... Интересно е да усещаш как ровят в плътта ти... 

 

Anyway - BEER TIME!!!

 

keep-calm-its-beer-time.png

Link to comment
Share on other sites

Да оставим настрана и че всичко си е до конкретния човек - мускули, костна конструкция и так далее, така че често 35 е по-малко от 25, а понякога дори 20 е доста повече от 40, ама карай - Ванчо има години пред себе си, за да стигне то тези истини...ако разбира се е имал предвид това, дето си мисля, а не се е впуснал в по-възвишени размишления. :))

Link to comment
Share on other sites

О, абсолютно това имах предвид.... И двете слифки са на спортистки, но в различен спорт. Напоследък ми харесва да пия сок от спортистки. Толкова много съжалявам, че преди не можех да си го позволя.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...