Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Загубих 4 от 6-те плочки, за дет съм контузен и не съм ги тренирал 1 месец. Бахти неблагодарната работа са тия мускули. Рамо възстанових по-бързо от тъпите плочки. Ама т'ва е, защото всеки път като кихна или сера и всичкото възстановяване почва наново. 

Защоооо не съм започнал да тренирам като съм бил на 15? Защоооооо?! 

Link to comment
Share on other sites

В който и сервиз да отида, всички "майстори" се движат с ледникова скорост, че чак свят ми се завива. Час и 20 мин за смяна на 4 гуми. От нерви дадох 50 лв. за едни тъпи тасове, колкото да има какво да правя. А черешката на тортата - докато слагах свинските опашки, хем се порязах (щото съм кашкавал), хем застанах точно над някакъв албански асфалт, който още при тези температури се беше размекнал и прилично ми омаза Адидасите. Направо страхотен ден засега!

Link to comment
Share on other sites

В който и сервиз да отида, всички "майстори" се движат с ледникова скорост, че чак свят ми се завива. Час и 20 мин за смяна на 4 гуми. От нерви дадох 50 лв. за едни тъпи тасове, колкото да има какво да правя. А черешката на тортата - докато слагах свинските опашки, хем се порязах (щото съм кашкавал), хем застанах точно над някакъв албански асфалт, който още при тези температури се беше размекнал и прилично ми омаза Адидасите. Направо страхотен ден засега!

 

Мен миналата седмица в Еурокатена ми взеха акъла. Минах като бокс на Ф1 за няма и 5 минути с баланса (понеже нямаше никой друг в сервиза). Събраха ми очите... 

Link to comment
Share on other sites

Ми по моите впечатления там и при 3-4 коли - колкото клетки имат - пак са по-бързи от 90% от гумаджиите .

Link to comment
Share on other sites

Не бе, бъзикаме се - Виден ти каза, че цената е само за повиване и важи за 1 месец...един вид, ако си поръчаш всяка вечер някоя кака да идва до вас да те завива преди лягане, а за разказване на мръсни приказки преди заспиване - още 5 лева към месечния абонамент. :laughing1:
 

СПРИ.СЕ.БЕ.МАЙНА.

 

Има да чакаш...+ "писането с включен капс лок е нежелателно и е проява на лош вкус" ; 'капс лок' се разрешава единствено при пускане на рапорти с единствено съдържание "BAAAAAAANNN!!!!!" (задължително на латиница и най-малко с 3 удивителни, за предпочитане с уголемен шрифт).

Link to comment
Share on other sites

"писането с включен капс лок е нежелателно и е проява на лош вкус" ; 'капс лок' се разрешава единствено при пускане на рапорти с единствено съдържание "BAAAAAAANNN!!!!!" (задължително на латиница и най-малко с 3 удивителни, за предпочитане с уголемен шрифт).

Докажи, че е писал с натиснат CapsLock, а не с Shift ;) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Точно затова го търпим толкова време, щото няма доказване...след всеки негов рапорт спорим, спорим с колегите...и накрая пак оставяме случая отворен. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Загубих 4 от 6-те плочки, за дет съм контузен и не съм ги тренирал 1 месец. Бахти неблагодарната работа са тия мускули. Рамо възстанових по-бързо от тъпите плочки. Ама т'ва е, защото всеки път като кихна или сера и всичкото възстановяване почва наново. 

Защоооо не съм започнал да тренирам като съм бил на 15? Защоооооо?! 

Мхъ..., лаЙк :tongue

Истинските мъже не се занимават с плочки, те слагат мивки! emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

Или леят плочи. Галине, юни месец айляк ли си ма? Да та мина с един климатик...

Link to comment
Share on other sites

Айляк в комбинация с Юни е мръсна дума, Танасе! Ама като решиш, звънни ден-два предварително.

Link to comment
Share on other sites

Баси земетресението...

 

Тамън си помислих,че ми е се върти главата от снощи...

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

На 6 етаж такова чудо беше, още малко блока да падне! 

Аз съм на 8мия - беше си брутално, а не знам тея, които живеят на "Преспите" как се чувстват :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...