Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен бързо ми умалява. :(

Еми разреди ги малко де, явно претоварваш :D Вариант Б е да наблегнеш на качването на халките ;)

Link to comment
Share on other sites

Левичар съм, но с дясната ми е по-добре. Лявата я чувствам някак чужда в тоЗ интимен момент. :online2long:

И по този повод: гадолине, пак та искам! :shy:

Ъ... За кво съм ти, бе? Освен тва, баш в тоя сезон са скубя активно :smile1:

 

П.п. Не разбрах... Фалиш ли се или се оплакваш?

 

На мен бързо ми умалява. :(

Тва щот не си отработил захвата, Ваньо emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Тва щот не си отработил захвата, Ваньо emoticon-0144-nod.gif

 

Ам' то захват се упражнява когато има к'во да хванеш, тъй че или упрекваш Ваньо в некадърност, или в природни дадености... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

... или в природни дадености...

...или по-скоро в липсата им emoticon-0133-wait.gif

Обаче, щот е аверче, предпочитам да го упрекна в некадърност, щот дан' земе да се комплексира и по този въпрос emoticon-0144-nod.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Четири прекрасни дни сам с Радост на село - дори не извадих лаптопа от чантата. Перфектно се чувствам. Гледам и нищо не съм изпуснал де, освен нЕкои ванчови излияния...  :laughing:

 

Ставам все по-добър с електрожена. Принципно досега каквото съм подхванал, все го усвоявам, но с тия заварки зор виждах доста. Притесних се, че съм некадърник в тая сфера, но вчера се успокоих. Просто човек трябва да уцели точния електрод и точната настройка на инвертора. След това вече почва второ ниво и нагоре. И както четох изказване на професионалист в един специфичен по темата форум - няма писмени уроци, взимаш елетроди и почваш да заваряваш, докато се научиш... 

 

 

Барека !

Чудото спечелило изборите

 

ps : A да и Пеевски евродепутат....  

 

 

:wtf:

 

Наистина ли има толкова много прости хора в тая България.... 

 

Пълна трагедия, Васе. Не само наистина има толкова много прости хора в България, но и все повече стават с всяко следващо поколение. И съвсем умишлено и целенасочено им се помага да изтъпяват прогресивно. Тези избори как да е, но ако подобно нещо се повтори и на парламентарни, което мен лично няма да ме учуди, просто вече блъскаме в дъното. 

 

10314012_10151996489515876_4734099841838

 

Една иронична статия от 1933 г., която звучи актуално и днес…
През 1933 г. във вестник „Щурец“ излиза статията „Пътеводител за България – пътища и безпътие“. За неин автор е сочен големият наш сатирик и карикатурист Райко Алексиев (убит от болшевиките след преврата през 1944 г.). Когато човек чете текста, изпълнен с насмешка и ирония, остава с усещането, че сякаш е описана днешната действителност в Родината ни. Ето и цялата статия:
„За България може да се каже, че е свободна страна. Или по-правилно казано – България е странна свобода. По устройство е държава, в която всеки се устройва, както намери. Намира се на кръстопътя на дребните амбиции.
Населението ѝ се състои от бивши, сегашни и бъдещи министри. Занятието на всички се състои в това: сегашните министри да дават амнистия на бившите, а бъдещите – на сегашните.
Страната е разделена на 14 окръга, 60 партии, 600 крила, 6 хиляди групи и 6 милиона мнения, като всяко отделно мнение подлежи на разцепление.
Разположена е между границите си, а разположените в нея не знаят никакви граници.
Снабдена е с железници, чрез които най-лесно се стига до катастрофа.
Има добри и уредени прави пътища, обаче поданиците ѝ предпочитат да вървят по кривите, защото са по-утъпкани.
Държавата си служи с телефони, а държавниците – с телефончета.
Столицата ѝ има обществени сгради и улици, като улиците са пълни с уличници, а обществените сгради с общественици. Случва се обаче и обратното – уличниците се настаняват в обществените сгради, а обществениците се пращат на улицата.
Страната има държавен строй, но самият строй не върви под строй.
Държавата се управлява от хора, според случая. Случаите пък се управляват от случайни хора.
България търгува с всички. Но случва се и обратното – всички да търгуват с България.
Националният девиз на държавата е „Съединението прави силата“, поставен върху разединеното Народно събрание, на което му е нужно да намери една сила, която да му направи съединението.
Държавният девиз на нацията пък е „Боже пази България“ . В случая Бог е натоварен да пази България, вероятно, защото другите са заети да си пазят частните

 

Link to comment
Share on other sites

Как да склоня Майки Джордън да ми продаде имението си в Чикаго вместо за 29 млн за...да речем нещо от сорта на 2900. :D Много хубава къщурка, горички, едно друго. Интересно, уютно. Далеч от влакове и самолети. Да се чуди човек що и той не се е наврял при братята мангусти....дето като мине влака и ти падат чаши от рафтовете, а като се скрие слънцето и пукот на пистолети ти напомнят къде си. Едни ей такива мисли ми минават през кухата глава в 2 и 11 с количка, уискинце и Приятели естествено. После един Тони Стораро - Бог ли ме наказа и спанак :D

Link to comment
Share on other sites

О. БОЖЕ. МОЙ.

 

Вече почти час едно съседско дете се дере като заклано магаре. В момента се моля за земетръс, цунами и бомбардировка едновременно.

 

Как въобще е живо все още?!?

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Малкия бяс в Хюстън се дра без прекъсване 4 часа. Накрая и сипах малко бира и миряса...

Link to comment
Share on other sites

Бахти, играят яко оборотите... Дано не е МПХ...

 

Доколкото си спомням си 1.9 дТи, там такива неща като МПХ няма. Може от някъде да смуче/изпуска въздух и това да е проблема, че другите варианти хич не са за предпочтане.

Link to comment
Share on other sites

И да си почисти дросела ... че не е истина какви неща има ... и колко бавно падат и се чистят.

Link to comment
Share on other sites

Довечера кат се прибере жената ще я разбъзикам. Направо си се моля да е някой маркуч.... Че иначе си и ибало слон циците....

Щот разправяше, че светели и свещите...

Link to comment
Share on other sites

Довечера кат се прибере жената ще я разбъзикам. Направо си се моля да е някой маркуч.... Че иначе си и ибало слон циците....

Щот разправяше, че светели и свещите...

 

Другия път па си купи Рено...  :laughing:

 

=================================

 

Поръчах си едни разширени кръвни изследвания покрай операцийката и днес ми казват резултатите... Всичко е нормално, чернодробна зона идеалка, имал съм бил леко завишен .... холестерол. Стана ми смешно. При толкова изпукани шкембета, уши и т.н. с бири какво очакват тия хора!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, като са неподдържани всичките са кенефи. Съгласен съм.

 

Ето нещо, което може да се нарече аксиома!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...