Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всъщност ги показва в Inbox. Не знам какво си гледал. Току-що отговорих на едно писмо и моя отговор се появи най-отгоре.

 

 

ПС: Adblock Plus вероятно е причината вашият браузър да хаби много памет:

 

http://www.extremetech.com/computing/182428-ironic-iframes-adblock-plus-is-probably-the-reason-firefox-and-chrome-are-such-memory-hogs

Може да работи ако си отговорил през клиента. Аз погледнах такива, на които вече бях отговорил през уеб сайта и видях само отговори.

 

Проблема с labels май беше, че не се виждаха достатъчно отчетливо и не можеше да се филтрира...

 

Имаше и някакъв проблем с прочетени/непрочетени, но не помня какво.

 

Ще взема да го сложа накрая и ще ти кажа какви са му проблемите.

 

@Psihara^^: гледай само да не се обърне накрая масата и ти да си тоя дето чака пред тях, защото ще стане лошо.

Link to comment
Share on other sites

@Psihara^^: гледай само да не се обърне накрая масата и ти да си тоя дето чака пред тях, защото ще стане лошо.

 

Тебе не те наплескахме, но на него няма да му се размине... 

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че тази работа с чакането като кученце, дето е загубило майка си, съответно свързано с няколко безсънни нощи и т.н., а после преоткриването на джентълмените, на които можеш винаги да се опреш в труден момент (господата Джон и Джак, или други техни аналози) следва да си ги изживее всеки. Трупането на опит е важен момент в изграждането на характера

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че тази работа с чакането като кученце, дето е загубило майка си, съответно свързано с няколко безсънни нощи и т.н., а после преоткриването на джентълмените, на които можеш винаги да се опреш в труден момент (господата Джон и Джак, или други техни аналози) следва да си ги изживее всеки. Трупането на опит е важен момент в изграждането на характера

 

Така е. Напълно съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Иван... имаме ли чуваемост Иван... дори и да е луда... подай я на приятел. Правил съм го. Веселиха си се хората  и те така... 

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ти кво изригна с оная кака да се джавкате? Изписахте фацебука :) :) :)

Споменавал ли съм колко обичам промити мозъци на комунисти?

 

А тази същата е жената на най-добрия ми приятел от основното училище.

Link to comment
Share on other sites

Покрай нея и той стана комунист бе майна. На всичкото отгоре тъпата гъска извърта нещата и казва на черното-бяло. Взе да ми твърди, че нямало разлика между субсидия и данъчни облекчения.

Link to comment
Share on other sites

Няма да те спирам, ама подозирам, че няма да ти отговори. Това комунистите са странно племе. Логиката не им е силната страна

Link to comment
Share on other sites

Споменавал ли съм колко обичам промити мозъци на комунисти?

 

А тази същата е жената на най-добрия ми приятел от основното училище.

 

Тебе защо те нямам у Фейсот бре?!?

 

========================================

 

OMFG!?!?!?!:

 

Download Turn off this option! Notifier for Chrome to keep notified of new Private Messages from this forum. 

 

Link to comment
Share on other sites

Няма да те спирам, ама подозирам, че няма да ти отговори. Това комунистите са странно племе. Логиката не им е силната страна

Не мога да ви прочета цялата стихосбирка там. Но идеите, че щом не е от първа необходимост да струва майка си и бащаси и т.н като за начало ми стигат. Тоя спор съм го изпуснал вече .Такива примерно заслужава да ги засечеш някъде на разговор и  да почнеш да ги хлъзгаш леко и да им гледаш сеира и как се пенят за глупости.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ви прочета цялата стихосбирка там. Но идеите, че щом не е от първа необходимост да струва майка си и бащаси и т.н като за начало ми стигат. Тоя спор съм го изпуснал вече .Такива примерно заслужава да ги засечеш някъде на разговор и  да почнеш да ги хлъзгаш леко и да им гледаш сеира и как се пенят за глупости.

Идея си нямаш колко промити са им мозъците и как ревностно защитават одържавяването и социализма... нямам думи просто...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък най-обичам хора , дето се имат за много десни, плюещите комунистите, пък всичкото им мислене и идеология са насочени много ляво. Не визирам вас (не знам какво гледате), ама ме подсетихте :)

Link to comment
Share on other sites

Идея си нямаш колко промити са им мозъците и как ревностно защитават одържавяването и социализма... нямам думи просто...

Прост народ, слаба държава

Последният път започнаха да ми обясняват как ние сме поредният славянски народ, та трябвало да сме с руснаците, които ни били братя, мислили ни доброто и блабла ... 

Link to comment
Share on other sites

Прост народ, слаба държава

Последният път започнаха да ми обясняват как ние сме поредният славянски народ, та трябвало да сме с руснаците, които ни били братя, мислили ни доброто и блабла ... 

А защо руснаци = социализъм?!

 

Иначе за "славянството" може и да има спорове, ама за това че сме близки (и не само с тях) има много аргументи - православието, езика/азбуката, общата съдба в последния век. Всичко това формира един сходен манталитет (аз за разлика от много хора, намирам и положитлни черти в нашето си мислене), което си е основа за "братство" на ниво обикновени хора. И вярвай ми, рандом руснак приема рандом българин много по-положително настроено от рандом американец/англичанин/французин -> рандом българин. Естествено след 100г. може и да нямаме нищо общо. Иначе на ниво политика никой не може да очаква някой да му мисли доброто бил той "брат" - ако евентуално съвпадат интересите, ок, ама иначе.... Чърчил си го е казал най-добре.

 

ПП В това отношение бих казал, че имаме и много "братско" с турците. Колкото и да се дразня от този факт, смятам че игнорирайки социалната си обремененост, фактите са такива и се виждат с просто око в поведението на хората. Със западна европа, чисто исторически, съвсем до скоро сме нямали абсолютно нищо общо, така че тепърва ще попиваме от тях за добро или за лошо.

Link to comment
Share on other sites

Ако ме бият кинтите супер много през ръцете, ще си направя банята вместо с плочки с телефони или таблети с горила глас :) :) :) Подобно на онзи програмист дето си облепи нещо с процесори пентиум :) :)

Link to comment
Share on other sites

А защо руснаци = социализъм?!

 

Иначе за "славянството" може и да има спорове, ама за това че сме близки (и не само с тях) има много аргументи - православието, езика/азбуката, общата съдба в последния век. Всичко това формира един сходен манталитет (аз за разлика от много хора, намирам и положитлни черти в нашето си мислене), което си е основа за "братство" на ниво обикновени хора. И вярвай ми, рандом руснак приема рандом българин много по-положително настроено от рандом американец/англичанин/французин -> рандом българин. Естествено след 100г. може и да нямаме нищо общо. Иначе на ниво политика никой не може да очаква някой да му мисли доброто бил той "брат" - ако евентуално съвпадат интересите, ок, ама иначе.... Чърчил си го е казал най-добре.

Не слагам равенството м/у руснаците и социализма, въпреки, че те ни го натресоха. А, че комунистите/социалистите до толкова залитат по тях, че буквално отричаха всичко българско. Което си е и държавна политика от доста време, и особено по време на социализма. Сериозно се натъртва на факта, че ние сме славяни, а не българи. 

На мен лично ми действа дразнещо :))

Относно мисленето на доброто, да обикновенните човечета са едно, но България с изключение на освобождението не е видяла нищо добро от Русия, но пък хората продължават да си залитат сериозно по темата. За това конкретно имам обяснение за себе си, доста от хората чакат с висше някой да ни "оправи" вместо сами да направим нещо, та щом едните не правят чудеса то може пък другите да ги свършат за нас. 

Link to comment
Share on other sites

Не слагам равенството м/у руснаците и социализма, въпреки, че те ни го натресоха. А, че комунистите/социалистите до толкова залитат по тях, че буквално отричаха всичко българско. Което си е и държавна политика от доста време, и особено по време на социализма. Сериозно се натъртва на факта, че ние сме славяни, а не българи. 

На мен лично ми действа дразнещо :))

Относно мисленето на доброто, да обикновенните човечета са едно, но България с изключение на освобождението не е видяла нищо добро от Русия, но пък хората продължават да си залитат сериозно по темата. За това конкретно имам обяснение за себе си, доста от хората чакат с висше някой да ни "оправи" вместо сами да направим нещо, та щом едните не правят чудеса то може пък другите да ги свършат за нас. 

Ами то от кой сме видяли добро? Просто такива са принципите на международната политика. Проблема за оправянето свише също е формирано от многовековното подчинение, до такава степен, че чак ни харесва и продължаваме да искаме някой да ни командва - вчера русия, днеска запада, утре кой знае...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...