Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тебе защо те нямам у Фейсот бре?!?

 

Защото преди няколко месеца е затрил всички. И аз го бях писал. Каза, че искал само близки приятели да са му в контактите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какъвто е народа, такава му е и държавата ... казват някои.

 

След неколкократно унищожаване на опредлени прослойки от обществото у нас, възпитаването на "млади и умни хора" от разни "опитни и високоморални" хора ... какво да очакваме. Нужно ли е да коментираме каква част от хората в сферата на образованието са с леви и крайно леви идеи. Какъв морал имат те, какво са преподавали вчера и как преподават пак днес, без да имат проблем. То цялото ни общество си е така.

 

Не са ни виновни никакви външни комунисти, капиталисти и какви ли не... ние сме си виновни, че сами сме такива каквито сме и не искаме да станем по-човечни.

Link to comment
Share on other sites

Ами то от кой сме видяли добро? Просто такива са принципите на международната политика. Проблема за оправянето свише също е формирано от многовековното подчинение, до такава степен, че чак ни харесва и продължаваме да искаме някой да ни командва - вчера русия, днеска запада, утре кой знае...

От никого, заради това и не си падам по такъв тип залитания. Нито пък очаквам някакви коренни промени в ситуацията от факта, че сме приятелчета и слушкаме еди кого си. 

Но докато една голяма маса от населението очаква някакъв митичен спасител на бял кон, държавата ще си стои на този хал :)

От друга страна, като се има предвид какви са ни правителствата които си избираме, не е толкова лошо някой да им дърпа юздите от горе, че да не стане и по-зле :))

Link to comment
Share on other sites

За съжаление много добра идея си имам. Мои роднини са такива, но всичко си има обяснение. 

Дам дядо ми на 90 години е същия ;)

Link to comment
Share on other sites

Ваньо... И кат са събуди, кво? Краката отвити, одеалото през глава, а из под вратата става едно тънко теченийце....

Link to comment
Share on other sites

Откък' спря да ти става сутрин, си станал много антиоригинален и антиумен. 

Да, ве... Верно, че всяка сутрин ме инспектираш с нежна ръчица, кво точно имам в гащите, та за тва си толкова светнат emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Абсолютен факт. Обичаш нежните ми ръчички. А и знам, че обичаш да плачеш на мъжко рамо след секс. ;)

 

Явно не ги обича толкова, колкото си мислиш, щом не му става по време на инспекция.

Link to comment
Share on other sites

Защото преди няколко месеца е затрил всички. И аз го бях писал. Каза, че искал само близки приятели да са му в контактите.

 

Аз никога не съм бил там, че да ме затрива, младеж. 

Link to comment
Share on other sites

Баси яката реклама на България от 1965 година :)

 

Някои още помнят това време...:)

 

П.П. Обаче на 6.35 дето тия двамата се засилиха и цопнаха в морето, насложеният звуков ефект не беше добре сложен - те още бяха почти на пясъка и не бяха нагазили в дълбокото, а се чуваше цопкане на крака поне в 50 санта вода. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютен факт. Обичаш нежните ми ръчички. А и знам, че обичаш да плачеш на мъжко рамо след секс. ;)

Цъ.

Бъркаш, Ваньо... Не се обиждай, но просто не ме дървиш....

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава какво прави сутрин рано в леглото ти? Че и даже му даваш проверки да прави? :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава какво прави сутрин рано в леглото ти? Че и даже му даваш проверки да прави? :) :)

Ами и той като оная девойка.

 

Тя чака него с надежда пред тях по шлифер и бельо, а той чака Гадо в леглото му всяка сутрин по... не знам какво, но поне се надявам бельо да има, че е много отчаяно иначе. Гадо обаче явно не го харесва и малко драма става.

 

Аз ви казах. Колелото се върти.

Link to comment
Share on other sites

НИКОЛА ГЮЗЕЛЕВ

 

Ти мани, ами по News7, дето имат новини на всеки половин час, като са почнали с копи/пейста от сутринта, та чак досега - "Днес сутринта почина големият оперен певец Никола Гюзелев. Тенорът разнасяше славата на България.......". Абе отворете уикито, питайте гугъл - възможности бол, ама някои понеже се имат за много умни, пък и то все опера, разби'йш ли.... :online2long:

 

 

П.П. И продължават да не се усещат даже и на сайта си - "Тенорът беше тежко болен през последните месеци" :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Ами и той като оная девойка.

 

Тя чака него с надежда пред тях по шлифер и бельо, а той чака Гадо в леглото му всяка сутрин по... не знам какво, но поне се надявам бельо да има, че е много отчаяно иначе. Гадо обаче явно не го харесва и малко драма става.

 

Аз ви казах. Колелото се върти.

По-систематизирано и да исках, нямаше да успея да го кажа.... С това уточнение само, че и идея си нямам Ваню с гащи ли е или не, ама ухае на подмито и напудрено...

Link to comment
Share on other sites

Понеже тия дни малко разръшках продавалника, минава ми през акъла, че повечето хора си нямат и представа как се продава един продукт. Какъв идиот трябва да си, за да пуснеш например обява със заглавие "Продавам LSD телевизор", да приложиш една снимка, на която само се вижда някакъв неясен екран, без да може да го сравниш приблизително с някакъв друг предмет в стаята и на който екран се вижда само името на фирмата (примерно Самсунг) и в обявата си да напишеш единствено "Телевизора работи супер" и даже и да не оставиш телефон за връзка, че да те питат хората това 19" или 39" е, на колко години е, какви са му данните и има ли някаква гаранция. За масовите обяви с наркотичните LSD телевизори не се изненадвам - така си мислят че се пише - така са ги написали, ама покрай масовите правописни грешки на "чист" български език, вече не храня надежди...защо по дяволите някакъв (че и градски на всичкото отгоре) е написал "ниама цифров тунер" освен ако не си е изкъртил клавиша "я" от клавиатурата.....

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

Защото в България расте и се развива поколение от целенасочено създадени неграмотни малоумници, чиито деца са ТОТАЛНИ малоумници. Ясно развита стратегия с пълен успех. Грамотните, умните и кадърнйите заминвата, боклуците остават и срещу чалга, шише ракия и кебапче - лягат пред всеки. 

Link to comment
Share on other sites

за съжаление щом на мен ми прави такова впечатление за елементарни грешки положението е трагично.

и ние не бяхме цвете за мирисане но никога не сме били и толкова неграмотни или нагли до такава степен че да посегна на учител примерно..... 

 

 

е вчера един хубавец тука У форума продаваше 

 

устройство за приписване и търсеше копувач.....  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

И ти си седнал да се учудваш? С такава вопиюща неграмотност се сблъсквам напоследък, че няма думи.

 

П.П. Гарфилд(сериалчето) на италиански е ебаси бруталното.

Link to comment
Share on other sites

Танасе, пише се "очудвам" - тебе ли да те уча! :woot

 

Баси, толкова често срещам някои грешки, че напоследък като пиша правилно някоя дума се замислям дали аджеба не се пишеше по другия начин... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...