Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нашите за секунди са слезнали от шестия етаж. В момента било като общо събрание на квартала.

По агенциите излезе инфо, че било 5.7 в Средиземно море, ама колко е вярно.

Иначе пак ще си повтори по някое време, но по-слабо, вероятно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 

Сайтът на Европейския сеизмологичен център първоначално регистрира земетресение с магнитуд 5.7 по Рихтер в Средиземно море. Минути след това промени силата му на 6.5 по Рихтер.
Link to comment
Share on other sites

Мамицата им мръсна на тия от МТЕЛ !!! Как може само при нас клетката да даде фира и да не мога да се обадя, точно когато ми трябва!

 

Според Европейския сеизмологичен средиземноморски център в 12.25 часа българско време в имало трус с магнитуд 6,5 по скалата на Рихтер с епицентър в Егейско море. В 12.34 отново е имало трус в Егейско море с магнитуд 5.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях на една пейка и бая си ме люшна :) Чак си мислих, че ще припадна, докато се усетя, че има земетресение....

Link to comment
Share on other sites

Товаря си аз Експерта с туби с вода и гледам колата се класти все едно някой секс прави, огледах се някой да не я бута пък то земетресение. Докато бях прав нищо не усетих.

Link to comment
Share on other sites

Да фък отлетя кордата на косачката докато косях и разбира се китайците не са сложили допълнително топ ...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо стоя със слушалки на ушите, при положение, че от поне 1 час не слушам нищо...

И на мен ми се случва редовно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Барека !

Чудото спечелило изборите

 

ps : A да и Пеевски евродепутат....  

 

 

:wtf:

 

Наистина ли има толкова много прости хора в тая България.... 

Link to comment
Share on other sites

Иванннннн... я виж резултата на 2рия + 3тия ... и си помисли.... я виж и г-н Дудука и прибави и него и пак помисли кой най-много. Поне аз си мисля, че 2ри + 3ти + Дудук > ГРОБ

Link to comment
Share on other sites

Именно, те са готови за всеки "нов" да идат даже. Утре и тебе можем да те направим новия "дудук" ама нямам пари да ти направя кампания. Като го гледам как си пускат бюлетинки... и се радват... крайно време е.

Link to comment
Share on other sites

Мадама в магазина ми вика "ох, имате много големи гърди, не знам каква риза да ви дам", а аз и отговорих "може ли да го повториш, докато маструбирам?". Вече година и половина и още не мога да си избия комплекса, че съм дебел.

Link to comment
Share on other sites

Мадама в магазина ми вика "ох, имате много големи гърди, не знам каква риза да ви дам", а аз и отговорих "може ли да го повториш, докато маструбирам?". Вече година и половина и още не мога да си избия комплекса, че съм дебел.

Са сетиш, Ваньо! Вместо да се занимаваш с глупости, вземи си два кашона крем за ръце и газ на ножките до откат. Тъй хем ще забравиш за комплексите, хем найш кви китки, ръце, рамене, а що не и гърди ще направиш?! Само не забравяй да сменяш ръцете emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

Само не забравяй да сменяш ръцете emoticon-0133-wait.gif

Левичар съм, но с дясната ми е по-добре. Лявата я чувствам някак чужда в тоЗ интимен момент. :online2long:

И по този повод: гадолине, пак та искам! :shy:

Link to comment
Share on other sites

Мадама в магазина ми вика "ох, имате много големи гърди, не знам каква риза да ви дам", а аз и отговорих "може ли да го повториш, докато маструбирам?". Вече година и половина и още не мога да си избия комплекса, че съм дебел.

Сигурен ли си, че просто не страдаш от подобен синдром :laughing:  muscle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Левичар съм, но с дясната ми е по-добре. Лявата я чувствам някак чужда в тоЗ интимен момент. :online2long:

И по този повод: гадолине, пак та искам! :shy:

 

Бре, бре...що интимни подробности изчетох в тая тема - сега ако кажеш, че си опитвал и с краката, ама не ти е харесало - ще те призная. :stfu:

Link to comment
Share on other sites

  muscle.jpg

Я не съм колтурист, бе. :D Ти си нацепения батка. Аз съм скелет като застана до теб. :D Аз не искам да съм нацепен батка. Искам просто да се кача над халките без отскок. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...