Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да знаеш - попитах във 4чан за съвет за отговор, защото твоята интелигентност ме кара да страдам.

 

Знам, че попита. Нали аз ти отговорих.

Link to comment
Share on other sites

Или използваше суперсилите от лилавите ти гащи, за да налучкаш?

Чудя се кое е по-скандално, лилавите гащи или факта, че Иван знае за тях. Поради някаква причина. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кое е по-скандално, лилавите гащи или факта, че Иван знае за тях. Поради някаква причина. :huh:

 

Те не са само лилави, а имат и шарка на тях.

Нормално е да знае. Виждал ме е по улицата, нали все пак затова съм го купил тоя панталон.

Link to comment
Share on other sites

Ти ли си кифла_която_живее_при_мама_и_си_мисли_че_има_кола_а_то_е_алфа_85?

Да, I_WILL_SUFFOCATE_YOU_WITH_MY_PUBES. Използвам ник изграден изцяло от противоположности, за да разсея съмнения около самоличността си. Хората имат навика да обвиняват другите за грешните си решения и ми се е случвало да ме търсят на живо, защото съм им казал как ще се случи нещо, преди да се е случило.

Link to comment
Share on other sites

Май ме бъркаш за някой друг.

Толкова много активност тука, дори помощник на Google се появи долу в списъка с хората четящи темата.

 

Google (2),

Link to comment
Share on other sites

ПРОВЕРЯВАЙТЕ смело, да видим кой къде ще цъфне. Мене ме няма никъде

И мен ме нема в цЕлата схема :punk

 

В някои форуми админите/модераторите не могат да бъдат игнорнати. Сега разбирам, че тук не е така. :)

Човек научава всеки ден нови неща :)).

 

Верно!?!

Е ся ги игнорнах всичките, майна!

Чудя се кое е по-скандално, лилавите гащи или факта, че Иван знае за тях. Поради някаква причина. :huh:

Всъщност... те знаят много... твърде много интимни подробности един за друг. Ти само сЕди гледай филма ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност... те знаят много... твърде много интимни подробности един за друг. Ти само сЕди гледай филма ;)

 

Тц, няма да се вземат въпреки подробностите. Ангел си пада по коврите, а Ваньо по спортните гаджета...някой ден може и да му кумуваме даже.  :D

Link to comment
Share on other sites

ПРОВЕРЯВАЙТЕ смело, да видим кой къде ще цъфне. Мене ме няма никъде

Аз цъфнах в групата на "Зелената партия", баси идиотите. Я ми кажете някоя мутра, която изпълнява поръчки да им я пратя за поздрав? :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха! Момчиле, честито! Подушили са, че те няма и веднага са лапнали ЕГН-то. Аз много искам да проверя леля ми и чичо ми, които са в САЩ от 1990... Много ми е любопитно с техните ЕГН-та дали има номера.  

Link to comment
Share on other sites

Аз цъфнах в групата на "Зелената партия", баси идиотите. Я ми кажете някоя мутра, която изпълнява поръчки да им я пратя за поздрав? :blowup:

 

Честно ли? Дейба и боклуците мръсни. Ей, няма да се оправи тая държава и това си е.

Link to comment
Share on other sites

Аз цъфнах в групата на "Зелената партия", баси идиотите. Я ми кажете някоя мутра, която изпълнява поръчки да им я пратя за поздрав? :blowup:

Не знам колко от нашенските "зелени" имат нещо с онези педерасти европейските зелени, на първо място в чиято платформа са LGBT а не опазването на природата. Та ако са същите педерунгели - няма изненади тука... Интересно, мен ме няма никъде...

Link to comment
Share on other sites

Аз цъфнах в групата на "Зелената партия", баси идиотите. Я ми кажете някоя мутра, която изпълнява поръчки да им я пратя за поздрав? :blowup:

съвсем точно са те нацелили тия "модерни" "либерали". ти и да беше тука щеше да си техен активист

Link to comment
Share on other sites

Честно ли? Дейба и боклуците мръсни. Ей, няма да се оправи тая държава и това си е.

Цялото семейство сме в списъка, един след друг, е сега вече им е*ах мамицата. :angry1

 

 

Проверка в списъка на лицата, подкрепящи регистрацията на партия/коалиция/инициативен комитет

 

ПОСОЧЕНОТО ЛИЦЕ X. X. X. Е НАЛИЧНО В СПИСЪКА НА:

 

ПП Зелена партия на страница xxx ред xxxx.

 

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, всички хора извън граница са в нечий списък. Това е бахти тъпотията!

Интересното е, че сутринта слушах някав от ЦИК, който каза, че де факто, хората "уж" в този списък са с реален подпис, което ще рече, че не просто ЕГН'нета са крали, ами е падало и подписване на поразия....

Не искам да вдигам и хората от гробовете, но предполагам, че ще има и такива...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...