Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангеле, още ли не си разбрал, че Пешо най-после се сети да ме игнорне? 

Не. :) Не е в мой стил тва игнорване по форумите и не го разбирам. Прекалено любопитен съм, а не ми е проблем да пропускам мненията на неприятни за мен хора.

Link to comment
Share on other sites

В някои форуми админите/модераторите не могат да бъдат игнорнати. Сега разбирам, че тук не е така. :)

Човек научава всеки ден нови неща :)).

Link to comment
Share on other sites

Малоумните реклами текат от около месец насам. Ти сега ли го забеляза?

Не разбира се.Просто вчера беше деня,в който това стана.

Link to comment
Share on other sites

Я за цялото ми съществуване в този и още 2-3 форума имам игнорнат само един човек и това е небезивестната трити. Разбран человек съм, ама явно понякога не става (дори и в моя случай).

Link to comment
Share on other sites

И като я игнорнеш какво? Пак ти излиза ред в темата, че игнорнатия е пуснал мнение. :)

Фейсбук и разни месинджъри - ок, ама форума... Scroll down и продължаваш.

Link to comment
Share on other sites

А бе що стана това с тритито?На мен ми се струва,че беше провокирана да отговаря злобно всичко това съчетано с манипулиране на реалните събития.Доколкото разбрах от нея е била тормозена доста...

Link to comment
Share on other sites

Не, не излиза. Това беше в старото форОм.


А бе що стана това с тритито?На мен ми се струва,че беше провокирана да отговаря злобно всичко това съчетано с манипулиране на реалните събития.Доколкото разбрах от нея е била тормозена доста...

Fish-Wat.jpg

Link to comment
Share on other sites

А бе що стана това с тритито?На мен ми се струва,че беше провокирана да отговаря злобно всичко това съчетано с манипулиране на реалните събития.Доколкото разбрах от нея е била тормозена доста...

 

Верно - ко речи?

Link to comment
Share on other sites

Не, не излиза. Това беше в старото форОм.

Fish-Wat.jpg

 

Ваню,бре,ТИ специално ли събираш картинки ,за да отговаряш в случай като този?!?!?! :laughing:

 

Верно - ко речи?

Кой разбрал разбрал...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ми отговаряш, за да имам повод. Инак не става. Гено много я разбира играта с картинките. Пробвай ако искаш. Може да стане забавно. Или Пешо да се намеси?

Link to comment
Share on other sites

Ваню,бре,ТИ специално ли събираш картинки ,за да отговаряш в случай като този?!?!?! :laughing:

 

Не. Просто няма живот и виси в 9gag по цял ден.

Link to comment
Share on other sites

ЛОЛ @ нот гей картинката :laughing:

 

Пичуи ще съм ви задължен, ако някой от вас има стара компютърна кутия, която няма да му върши работа и е решил да я хвърля, защото ми трябва точно такова нещо, за да изтръгна копчетата за рестарт и power и да ги навържа на две мои дъна, които стоят извън кутия.

Ако някой има, да пише едно лс - черпя бира :)).

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Това ли дефинира липсата ми на живот?

 

Да. Просто не знаеш какво е reddit и 9gag е единственото нещо, което можеш да правиш в Интернет след като се изчерпат постовете във Фейсбук.

Link to comment
Share on other sites

Мда, нямам идея какво е reddit. Аз съм тъжно малко момиченце. Само да попитам - как го реши това нещо? Подруса си шкембето като магическа топка и то ти отговори? Или използваше суперсилите от лилавите ти гащи, за да налучкаш?

Link to comment
Share on other sites

Самоирония? Колко зряло от твоя страна.

Не съм сигурен дали да ти споделя как го реших, защото ще започнеш да искаш безплатни съвети...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...