Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Другия път като пиша някой за рифтове/баунтита, вместо да мълчите и да си цъкате - правим парти и обикаляме. Аз като никой не ме отразява, ходя се джойнвам в групи на Т2. Та поне харвя за камъни и кинти, че съм с 1м постоянно. Обаче сега ще трябва и за материали малко, че свършиха.
Вярно, някой мод, моля, ако е възможно и удобно да премести мненията в диабло темата. :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Другия път като пиша някой за рифтове/баунтита, вместо да мълчите и да си цъкате - правим парти и обикаляме. Аз като никой не ме отразява, ходя се джойнвам в групи на Т2. Та поне харвя за камъни и кинти, че съм с 1м постоянно. Обаче сега ще трябва и за материали малко, че свършиха.

Вярно, някой мод, моля, ако е възможно и удобно да премести мненията в диабло темата. :shy:

 

Те Иван и Гено тичат през тая игра. Няма фарм, няма нищо. Яко на 4-та и тва е. Не знам за къде бързат толкова. Половината неща остават необърнати и несчупени.

Link to comment
Share on other sites

Кое не си бавите бе майна, аз не мога да си проверя айтъмите дето ми ги пуска като играя с вас. :D Егати състезанието, егати нещото.

Link to comment
Share on other sites

Цените там ли имаш предвид или тия тука в заведенията? Както ти казах, по-скъпо заведение от Каляската не съм посещавал. Дори в Мегдана е по-евтино, а е класи отгоре.

 

За една Кола (кен), 200гр салата домати и малка водка, оставих 11лв. Тва евтино ли ти се вижда?

 

За в Америка имах предвид. Както и за обслужването. Като ти види гърба може да те псува до откат, но докато те обслужва е най-милия на света. Във всички места, в които съм бил е така, колкото и малко да са били те. Дори в шибания фастфууд ти правят изкуствените усмивки и те носят на ръце, а повярвай ми там всеки, който прекрачи вратата е псуван.

Link to comment
Share on other sites

За в Америка имах предвид. Както и за обслужването. Като ти види гърба може да те псува до откат, но докато те обслужва е най-милия на света. Във всички места, в които съм бил е така, колкото и малко да са били те. Дори в шибания фастфууд ти правят изкуствените усмивки и те носят на ръце, а повярвай ми там всеки, който прекрачи вратата е псуван.

Това е до култура бе майна. Не може да влезеш като клиент някъде и да те гледа намусено, защото на кифлата й се е наложило да стане от столчето и да остави айфона си с фейсбука, а ти да следва да се чувстваш виновен, че си й развалил "рахатя"...

 

Щото същите рапони те псуват и тука, само дето там ти се усмихват, докато тука ти се мусят на половината места.

Link to comment
Share on other sites

Бахти шибания ден.На работа всички кретенясали,а за капак продавалника счупи тъпомера с най-безумното преименуване :nugget: :sick :wir

Link to comment
Share on other sites

Бахти шибания ден.На работа всички кретенясали,а за капак продавалника счупи тъпомера с най-безумното преименуване :nugget: :sick :wir

Малоумните реклами текат от около месец насам. Ти сега ли го забеляза?

Link to comment
Share on other sites

Обаждам се на СПЕЦИАЛЕН телефон, СПЕЦИАЛНО за вип клиенти, СПЕЦИАЛНО за избягване на подробности. Отговарят ми - ще си запишем вашият номер и ще ви се обадим за ПОДРОБНОСТИТЕ.  :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Добра идея - я да видя и фамилията...  :laughing:

 

Един от екипа на Господари се оказа че подкрепя коалиция на националистите...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

При теб не прави всички останали, че и кифлите вече щяха да изпадат в шок и ужас, апокалипсис и т.н ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...