Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тази снимка показва добре заякнало добиче... . 

Виж каква здрава челюст. Орехите за баклавата на кътен зъб ги е чупила.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

След предпоследната дискусия във форума съм длъжен да кажа:

 

Има само 2 вида мъже на тази планета: Цицомани и Цицофоби.

 

Едните обичат големи цици, а другите мразят малки цици.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми се каже сайт за проверка на модели тв-та, колко са реалните херци на панела?

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Link to comment
Share on other sites

Младежи и не толкова млади старежи, пожелавам на всички весело изкарване на коледните празници. Много здраве и късмет! Наздраве! 

 

ВНИМАНИЕ!!! МНОГО ОПАСНО!!! PLAY AT YOUR OWN RISK!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qaZLEKq_Ql0

Link to comment
Share on other sites

ВНИМАНИЕ!!! МНОГО ОПАСНО!!! PLAY AT YOUR OWN RISK!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Коментарите са деактивирани за този видеоклип.

Оценките са деактивирани за този видеоклип.

 

Защоооо, защоооооооооо???????? :woot :woot :woot

 

Определено след този клип дядо Коледа вече ще заобикаля България. :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Младежи и не толкова млади старежи, пожелавам на всички весело изкарване на коледните празници. Много здраве и късмет! Наздраве! 

 

ВНИМАНИЕ!!! МНОГО ОПАСНО!!! PLAY AT YOUR OWN RISK!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qaZLEKq_Ql0

WTF...Първата ми реакция беше да се хвърля от терасата за да сложа край на мъките, ама съм на първия етаж и не стана!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Не е готино да бачкаш на Бъдни вечер...Ама и галфоните, дето в 6 вечерта на тоя празник се мъкнат по моловете, не са хора. Това е ПАПЛАЧ.

Link to comment
Share on other sites

Весели празници на всички. Да сме живи и здрави. И малко по-добри :-)

 

По въпроса с паплачта - как на някои хора им се мота до късно вечер по празниците... Необяснимо е. Четвърта година съм на работа на всички празници, и всяка година става все по-пълно в Карфур. Не знам тия хора на какви обичаи учат децата си, на какви традиции?! В 20 ч. да ядат кебапчета и кюфтета на Топла точка?!

Link to comment
Share on other sites

Младежи и не толкова млади старежи, пожелавам на всички весело изкарване на коледните празници. Много здраве и късмет! Наздраве! 

 

ВНИМАНИЕ!!! МНОГО ОПАСНО!!! PLAY AT YOUR OWN RISK!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qaZLEKq_Ql0

Наистина е опасно....

Link to comment
Share on other sites

Не е готино да бачкаш на Бъдни вечер...Ама и галфоните, дето в 6 вечерта на тоя празник се мъкнат по моловете, не са хора. Това е ПАПЛАЧ.

Още по "приятно" е да си нощна...и на Коледа също и на НГ също, че и с удължено работно време. Колко ***ки майни ще хвърля на тия дни не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Днес се навършват 45 години от създаването на една от най-уникалните фотографии в историята на човечеството - Earthrise, направена от астронавтите от Аполо 8 в орбита около Луната на 24 декември 1968-ма!

 

54427main_MM_image_feature_102_jw4.jpg

 

 

Весела Коледа на всички!  :santa:

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин тоалетното казанче докато пускаше водата успя да ми изтананика Джингъл белс цялата и Тиха нощ, нейде до към първата третина.... :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Тая година на мен ми се падна парата. Пак ще има много работа явно, дано и пари има. :grin:

Link to comment
Share on other sites

На мен освен парата в питата, ми се падна и едно нощно бдение навръх Коледа. Тъпата арабска паплач като чуе за християнски празници и краката ще си счупи, но ще ни намери някаква работа...

Link to comment
Share on other sites

Абе някой тука не се ли хвалеше, че тая година бил взел 15 заплати...кой беше, че ми изкочи от главата - Пешо, дай хинт плийз..... :bgrin:

 

Честито ви Рождество! :)

Link to comment
Share on other sites

На мен освен парата в питата, ми се падна и едно нощно бдение навръх Коледа. Тъпата арабска паплач като чуе за християнски празници и краката ще си счупи, но ще ни намери някаква работа...

И аз се чудя коя измет мразя повече....негрите, индийците или арабеските. Всяка измекярска група вади нов фокус от ръкава и не мога да реша кои са по-долни. Може би черните педали водят с малко. Напълно ги разбирам KKK и т.н. Ако зависеше от мен, всички бих ги пратил в Африка на бананите щото те за друго не стават тия боклуци

 

 

едит: Защо тая марка Mido ли беше, мъдо ли беше струва 4 цифрена сума. За часовници иде реч. Правят ми една хубава отсъпка като фен на Ферари ама пак ми се струва малко солена манджата...тааа, някой да знае нещо за тая марка?

 

edit 2: Ако парите нямаха значение, бих си взел това:

 

Vacheron-Constantin-Year-of-the-Snake-Wa

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...