Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

нормално ли е да го гледам 3-ти път и да не ми писва 

 Преди няколко дни се обръщам да питам нещо шефа на отдела. Колегата, който седи между нас си пуснал това клипче да го гледа. Е, де*а, не помня к'во ми каза шефа!

 

Иначе... на петия, шестия път ми писна да го гледам. И въобще не открих, че се казва Katee Life, че си има видеоблог и че оригиналния клип е на коренно различна песен :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Наистина е много добре момето. Вади брутална цица. А такива гърди на такова тяло са изключителна рядкост. Единствения минус е, че изглежда бая ДЕБИЛНА и ИНФАНТИЛНА, но това е присъщо за ВСИЧКИ!!! жени с големи сиси. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Аз и един път не успях да го изгледам и го превъртях.

Ангеле, ти си неосъзнат гей!

 

 

Тази вечер каква мъгла има в Сараево... Само веднъж съм виждал по - гадна. При по - гадната не можех да видя предницата на колата. Този път е малко по - добре. Виждаше се, че нещо свети отпред. Пътя изобщо не се вижда обаче. По спомени стигнах до офиса. Всъщност като се замисля от много време не съм виждал слънцето. Както и че небето е синьо.

Link to comment
Share on other sites

Пич, тия цици са епични бе. Как може да не ти е интересно. Особенно при такова малко дупенце и тънко кръстче... Аз взех да точа лиги чак, а не съм такъв човек...

Link to comment
Share on other sites

Наистина е много добре момето. Вади брутална цица. А такива гърди на такова тяло са изключителна рядкост. Единствения минус е, че изглежда бая ДЕБИЛНА и ИНФАНТИЛНА, но това е присъщо за ВСИЧКИ!!! жени с големи сиси. :moon:

:rofl: :rofl: :rofl: :bowdown:

Признах те за заядлица!

Link to comment
Share on other sites

А аз имам такава колежка.

 

(Тук следват емотикони на дедо и мидекс как точат лиги (по думите на първия)). :notify:

 

П.П. @Гадински, няма лошо, ама говорех за 90 кила живо тегло, което не ми се нрави ни на 20, ни на 50.

 

П.П.2 Вокса наистина не е наред...да превърти такова клипче-радост за очите.

Link to comment
Share on other sites

Чакаме снимки на колежката (снимана  с теб естествено за да няма съмнения за истината).

 

Ама и преди това да е изгледала клипчето, че да го повтори по възможност. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Пич, тия цици са епични бе. Как може да не ти е интересно. Особенно при такова малко дупенце и тънко кръстче... Аз взех да точа лиги чак, а не съм такъв човек...

Принципно въобще не съм цицоман, не са ми сериозен приоритет гърдите. А за размерите... дори напротив - харесвам малки и стегнати. Ама таз мацка ми събра очите :)

 

Иначе... Сотбиса на мен трол ше вика...

Link to comment
Share on other sites

Чефо, пробвай с Адвил - на мен ми действа идеално, а и там около тебе го има в излишък и на безценица. На година-две от щатско си поръчвам по един флакон 360 бр. и дори с доставката до БГ ми идва 2-3 пъти по на сметка, отколкото ако си купувам Нурофен, който е на същата основа (ибупрофен).

Link to comment
Share on other sites

Чефо, пробвай с Адвил - на мен ми действа идеално, а и там около тебе го има в излишък и на безценица. На година-две от щатско си поръчвам по един флакон 360 бр. и дори с доставката до БГ ми идва 2-3 пъти по на сметка, отколкото ако си купувам Нурофен, който е на същата основа (ибупрофен).

 

Знам го, на мен ми действа бавно. Един ден се бях налюлил и бях на плажа няколко часа по-късно....банда дървари цепиха дърва в главата ми. Пих едно хапче...май ми мина ама късно. Не помня защото по някое време съм заспал и се събудих на другия ден. Умората явно беше повече от болката :D. A и за сега ми трябва нещо по-силно щото приключих с покупките и подаръците. Който си мисли, че жена с кредитна карта е като луд с автомат...жестоко греши. :D. Или може да ми даде неговата карта и да ми гледа сеира :D.

Link to comment
Share on other sites

П.П. @Гадински, няма лошо, ама говорех за 90 кила живо тегло, което не ми се нрави ни на 20, ни на 50.

 

Е тъкмо, де... Да 'фащаш и да артисва. Освен това, има и двоен бенефит. Първо - от де я пипнеш, все цица. И второ - върви в комплект с любовни ръкохватки, щот, нали... на стари години да не стане некой сакатлък.... :)

Link to comment
Share on other sites

Снимка от фирмения банкет важи ли? Ма мен ме няма на тая снимка, по обясними причини ;)

Link to comment
Share on other sites

Чефо, пробвай с Адвил - на мен ми действа идеално, а и там около тебе го има в излишък и на безценица. На година-две от щатско си поръчвам по един флакон 360 бр. и дори с доставката до БГ ми идва 2-3 пъти по на сметка, отколкото ако си купувам Нурофен, който е на същата основа (ибупрофен).

Пиши ми другият път като решиш да купуваш. При нас го има. Даже има и течни капсули за по - бързо действие.
Link to comment
Share on other sites

Пак преживявам кошмара, който преживях последната Коледа и наистина започна да ми писва. Накрая ще обърна резбата и ще се оженя за Ангел, ебал съм го.

Link to comment
Share on other sites

Снимка от фирмения банкет важи ли? Ма мен ме няма на тая снимка, по обясними причини ;)

Важи. Дай да видим.

 

Пак преживявам кошмара, който преживях последната Коледа и наистина започна да ми писва. Накрая ще обърна резбата и ще се оженя за Ангел, ебал съм го.

Горкия...

I feel you.

Брат, подхода ти е грешен. Ела при батю ти тука без да обръщаш резбата. Аз ще те науча. :)

 

------------------------

 

Окуцих си колата с тия ш*бани малки джанти и зимни гуми! Айде да идва средата на Март месец вече да ги сменям.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...