Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

w00x, аз ако съм на теб ще си платя нарочно за да начупя канчето на Виден :bgrin:

 

тва само Чък Норис може да го направи....евентуано  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

е няма ли да ги банне тия двамата вече?

все пак мнението им се различава съществено от неговото, а така не може!

Link to comment
Share on other sites

При самолетите НЕ е. :) Там такива х♚йни няма. Е, има пеераси, дето си плащат за самолети, ама са малко. И обикновено вече са над 10-ти лвл. Всичко опира до летателни часове, поне при аркадните. Щот там си е пуцалка. Виж, на реалните и историческите битки вече е съвсем друга бира....

 

Наско, при нас е абсолютно идентична ситуацията като при вас. Не слушай глупостите на Ангел... Имам и двете игри и знам какво е положението. 

 

Ангеле, така като те гледам какви ги пишеш, напълно се потвърждават думите ми - що се отнася поне до тази игра си тотално зле...

 

w00x, аз ако съм на теб ще си платя нарочно за да начупя канчето на Виден :bgrin:

 

Като му гледам така разсъжденията, с голд танк и голд мунииции да се пусне, с един тайър надолу танк ще го гръмна. 

Link to comment
Share on other sites

Като му гледам така разсъжденията, с голд танк и голд мунииции да се пусне, с един тайър надолу танк ще го гръмна.

Номера е да е 8 tier-a над твоя танк :)

Link to comment
Share on other sites

Ся ме кара да си инсталирам пак играта, да грайндвам като някъв дрон и да му нашокам канчето...

 

Тогава обаче, ще има проблем с интернет вързаността...

Link to comment
Share on other sites

Номера е да е 8 tier-a над твоя танк :)

 

Системата не позволява подобен дисбаланс.

 

Ся ме кара да си инсталирам пак играта, да грайндвам като някъв дрон и да му нашокам канчето...

 

Тогава обаче, ще има проблем с интернет вързаността...

 

Инсталирай каквото искаш, момче. Такива като тебе ги буфкам всеки ден... 

 

И тази думичка грайнд не я използвай по адрес на система, в която участват тридесет различни човека всеки път, меко казано глупаво е. Освен ако разбира се всеки път, всички 30 човека, които пък никога не са същите, правят абсолютно едно и също нещо с едни и същи машини... Една силна невъзможност се наблюдава да се случи.... 

Link to comment
Share on other sites

Значението на думичката грайнд ти се губи нещо. Но ти затова и играеш Lineage.

 

Един човечец тука дори е изказал мнение същото като моето. Общо взето, world of tanks grind е доста разпространен резултат по търсачките. Само ти май не го виждаш обаче. Че ако нямаше грайнд, нали нямаше никой да дава пари? Колкото по-дразнещ е грайнда, толкова повече реални кинти за тях.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/46999-oh-the-grind-and-oh-the-money/

 

И пак казвам. Като ти е кеф си играй. Никой не те съди, но не отричай очевадното.

Link to comment
Share on other sites

Като му гледам така разсъжденията, с голд танк и голд мунииции да се пусне, с един тайър надолу танк ще го гръмна. 

Стига с тия гуми бе, Видене. Тиър се произнася. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наско, при нас е абсолютно идентична ситуацията като при вас. 

Тц, не е. Играх около месец WoT. Има много разлики.

Link to comment
Share on other sites

Значението на думичката грайнд ти се губи нещо. Но ти затова и играеш Lineage.

 

Един човечец тука дори е изказал мнение същото като моето. Общо взето, world of tanks grind е доста разпространен резултат по търсачките. Само ти май не го виждаш обаче. Че ако нямаше грайнд, нали нямаше никой да дава пари? Колкото по-дразнещ е грайнда, толкова повече реални кинти за тях.

 

И пак казвам. Като ти е кеф си играй. Никой не те съди, но не отричай очевадното.

 

Ако напиша в търсачка "Ангел+гей" колко ли резултата ще излезнат? Голяма логика.... Ако имаше грайнд в тази игра, лично аз, а вероятно и хиляди други, нямаше да я погледнат. Вземи погледни що е грайнд изобщо. Все едно да кажем, че футболът попада в тая група, понеже все на един и същ терен се играе... Аз спирам да занимавам повече хората с игра, за която си има място за коментари.  

 

Стига с тия гуми бе, Видене. Тиър се произнася. :lol:

 

Noted... Сълзи викаш...  :grin:

 

Тц, не е. Играх около месец WoT. Има много разлики.

 

Наско, имах предвид нивата на участниците в битка, разбира се че има и много разлики.

Link to comment
Share on other sites

Ако напиша в търсачка "Ангел+гей" колко ли резултата ще излезнат? ..

 

Веднага мога да ти кажа...

 

Около 3 620 000 резултата (0,21 секунди)

 

...ето някои от предложенията на Гугъл от първата страница - третото май трябва да е за нашия. :laughing1:

 

- Скандално! Гей Преоблечен Като Ангел Завира Задника Си в............

 

- дневникът на философа Ангел Грънчаров - Самият аз съм гей, но не харесвам останалите гейове...........

 

- Ангел не бил гей, жени му предлагали тройка........

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Наско, имах предвид нивата на участниците в битка, разбира се че има и много разлики.

Ааа, да бе. То при всички игри от тоя тип е така. Иначе няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

 

Веднага мога да ти кажа...

Тоя миндил Грънчаров ми е преподавал. Колко оценки съм си писал не е истина. Нямаше по-тъп предмет от неговия

 

...ето някои от предложенията на Гугъл от първата страница - третото май трябва да е за нашия. :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Аз ще взема да се откажа тоя път...

Само да кажа, че има хора, на които им харесва грайнда, инапе никой нямаше да играе (отново) Lineage.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще взема да се откажа тоя път...

 

Не се отказвай, Ангеле! С теб сме!

Link to comment
Share on other sites

Ти обаче верно си The king of RANDOMNESS.... :laughing:

 

Не съм си играл да правя чабата засега... Аз си правя едни два вида бял хляб, които модифицирам по собствен вкус. Нопък нищо не пречи да опитам...

 

Не съм си играл и да правя багети... Заканили сме се да пробваме, но е голяма играчка за 4 багетки, които изчезват за минути....

 

==========================

 

Ангеле, за последен път казвам, че грайнда в Линеажа няма НИЩО ОБЩО с WoT, ама НИЩО. Ако сам не разбираш защо - not my problem.

 

==========================

 

Галицин, теб ма самняя гачи някаква амнезия те гони кат.о те гледам така... Давай ми всичката 7 годишна!

Link to comment
Share on other sites

Ти обаче верно си The king of RANDOMNESS.... :laughing:

 

Не съм си играл да правя чабата засега... Аз си правя едни два вида бял хляб, които модифицирам по собствен вкус. Нопък нищо не пречи да опитам...

 

Не съм си играл и да правя багети... Заканили сме се да пробваме, но е голяма играчка за 4 багетки, които изчезват за минути....

 

 

Сега го резнахме,но се оказа,че тази паста маслинената е прекалено фина :( Та ще пробваме следващият път с нарязани маслини и трябва да стане.

Иначе ние имаме лек проблем с втасването,но предполагам,че ще му намерим цаката.С готовите брашна става мега добрият хляб,но ние като си рпавим сместа стана като тухла :D  

Link to comment
Share on other sites

Ако хлябът ти се степва - увеличи маята. Сухата мая е пълен боклук според мен лично. Аз вече си взимам кубчета замразена. 

 

Проблем с втасването може да възникне, ако машината е на студено. 

 

Спокойно като забърка тестото, докато върти лопатите, може да си добавиш мерудии, супров слънчоглед и/или тиквени семки, парченца сланинка, лук, маслини - каквото ти хрумне.... Има много рецепти и хлябове...

Link to comment
Share on other sites

Неочаквано намерих на входната си врата бележка от някакви куриери "М&ВМ ехпрес", съдържаща двете ми имена и някакъв номер на пратка, за който в сайта им пише че е недействителен. Учудващото е, че досега за каквото съм очаквал да пристигне, винаги са ми звъняли преди да дойдат и са питали дали съм вкъщи, а сега първо са дебнали някой да забрави входната врата отворена и после са катерили 6 етажа, за да ми тропат на вратата. Единственото, което ми идва на ум е, че се опитват да ми връчат някаква глоба. Някой има ли други предположения?

Link to comment
Share on other sites

Неочаквано намерих на входната си врата бележка от някакви куриери "М&ВМ ехпрес", съдържаща двете ми имена и някакъв номер на пратка, за който в сайта им пише че е недействителен. Учудващото е, че досега за каквото съм очаквал да пристигне, винаги са ми звъняли преди да дойдат и са питали дали съм вкъщи, а сега първо са дебнали някой да забрави входната врата отворена и после са катерили 6 етажа, за да ми тропат на вратата. Единственото, което ми идва на ум е, че се опитват да ми връчат някаква глоба. Някой има ли други предположения?

Тези от "М&ВМ ехпрес" носят "пратки" под формата на актове или известия от НАП. Информация от първо лице и личен опит. :)  Не ти препоръчвам да си взимаш пратката, въпреки, че те все ще намерят начин да ти я предоставят.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...