Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да не си си купил нов? Аз все още съм на мнение, че многото пари за лаптоп са разхищение и хич нямаше да си взема "геймърски" топлап, ама пусто застудя и нещо ме домързя и ми е по-удобно да си цъкам легнал с ехбох жойстика. Понякога го разбирам хер вукс с конзолите и диваня, ама само понякога. :)

А за часовниците - как може да ги ползвате за друго освен за сверяване на часа. Откакто се помня съм с часовник и като го махна, все едно съм без една ръка. А това да ровиш gsm-a да видиш часа.... зае*и.... много време отнема :).

Link to comment
Share on other sites

А за часовниците - как може да ги ползвате за друго освен за сверяване на часа. Откакто се помня съм с часовник и като го махна, все едно съм без една ръка. А това да ровиш gsm-a да видиш часа.... зае*и.... много време отнема :).

Щото дразни и убива като почна да пиша на клавиатурата. Комфорта преди всичко. Пък и колко пъти поглеждам според теб колко е часа (то мен обикновенно слабо ме вълнува точно тази информация като се замисля) - 1 път на 2 дни мога да погледна телефона.

Link to comment
Share on other sites

Щото дразни и убива като почна да пиша на клавиатурата. Комфорта преди всичко. Пък и колко пъти поглеждам според теб колко е часа (то мен обикновенно слабо ме вълнува точно тази информация като се замисля) - 1 път на 2 дни мога да погледна телефона.

 

Нееее....принцесата с граховото зърно ряпа да яде.  :Facepalm: 

А иначе и аз като Сотбиса без часовник на ръката съм като без ръка....и понеже не всички може да имаме ежедневието на дедо, да спомена, че дневно поглеждам към часовника повече от 10 пъти (особено като влезна в час, трябва да знам със сигурност във всеки един момент колко остава до края му). ;)

Link to comment
Share on other sites

А, а Й? ял да та вида как ше пипеш пиян

Като се напия получавам клавиатурна дислексия. Но не вра и-краткото дето не му е местото! Как можа да ми го причиниш! Филолог! За мен си мъртва!

 

Ето защо лаптопа ми е по-скъп от колата. :))

А на мен - колелото :)

Щото дразни и убива като почна да пиша на клавиатурата. Комфорта преди всичко.

До свикване е. Аз нямам проблеми, пък не е като да не пиша на клавиатурата. А и моят часовник е средство за гледане на часа, а не бижу. Не обичам да си го вадя от джоба, за да видя колко е часа. И понеже имам някакво маниакално желание постоянно да знам колко е часа и.... така.

А иначе и аз като Сотбиса без часовник на ръката съм като без ръка...

По-дискомфортно се чувствам като си забравя часовника, отколкото като си забравя телефона.
Link to comment
Share on other sites

(а мене - за полезно изкопаемо :laughing1: )

...а понякога дори не и за полезно... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Джойстика... просто е оргазъм да цъкаш симулатори с него. Някъде вкъщи имам един, дето... стига да успееш да го калибрираш добре - се играеше. И пак, баси кефа си беше. Жалко, че точно когато си го взех имаше вакуум за симулатори и сравнително бързо ми писна. Подозирам, че ако си взема такъв... пак ще си припомня PlanetSide2 и ще разцъкам въздушните битки...

Link to comment
Share on other sites

Уф...вече съм свалил всичко читаво - от  Ил2 до Блек Хоук и КА-50...Жената вече съжалява, че ми го купи...

Link to comment
Share on other sites

Няма такава. Бяха започнали една, която се казва Jumpgate Evolution, която щеше да е като Freelancer, но от Codemasters я спряха малко преди да я пуснат.

Link to comment
Share on other sites

Аз го играех преди 2 години супер casual. Много зле. Ако искаш да печелиш, трябва да плащаш, защото иначе с тия нещастни танкчета можеш да направиш само едно голямо нищо.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя уорлд оф танкс кво ви кефи толкова ? Мноо малоумна игра  

+1

 

Кажете го на Виден :D WoT е много зле. Ех, Дедо, що ме подсети за X-Wing, твойта кожа...

Стар файтър-а върви и на Вин7 :rolleyes:

 

П.п. Аз също имам флай стик :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз го играех преди 2 години супер casual. Много зле. Ако искаш да печелиш, трябва да плащаш, защото иначе с тия нещастни танкчета можеш да направиш само едно голямо нищо.

 

 Простотията ти и в игрално време. Това че си накадърник на тема тази игра е една така различна тема..

Link to comment
Share on other sites

Това само при положение, че телефонът ти е 24/7 в ръката...иначе ако за всяко гледане трябва да го вадя от чантата...мерси. :))

А кои всъщност са тези "повече случаи", в които часовникът не се взима за часовник? Това, че някои часовници имат барометри, алтиметри, пулсометри и други метри го смятам по-скоро за изключение, отколкото за правило. Това, че някои си купуват часовник за $ххххх, който върши същата работа като един нормален и евтин часовник, но ще бъде забелязан да речем от жълтите репортери на партито при американския посланик - също го броя към изключенията. Това, че друг няма да ходи на партито на американския посланик, но пак ще си купи часовник за $хххх, който няма да съответства на социалното положение и доходите му - виж, тук се озорвам да ти кажа дали е правило или изключение ; от една страна ми се струва, че такива необмислени покупки може да направи само Чефо, но от друга...като се огледам по колите из улиците и видя колко скъпи лимузини и джипове от висок клас са газифицирани и в какви панелки, струващи по-малко от возилата им, прекарват живота си собствениците им....наистина се затруднявам да направя реална преценка. :ghost

@DON_CHEFO ме е преварил ;) За Allure sport и Fossil пари се не щадат.Добре че са ни малки заплатите та не може често да си ги позволим :D

Link to comment
Share on other sites

@DON_CHEFO ме е преварил ;) За Allure sport и Fossil пари се не щадат.Добре че са ни малки заплатите та не може често да си ги позволим :D

Фосил в момента имат такива намаления, че не е истина. Толкова часовници от тая марка на едно място не бях виждал. За 100 кинта нищо чудно и два да завлачиш...или айде за малко повече.

Link to comment
Share on other sites

Аз търся нещо като Tie Fighter или X-Wing но всички нови са мега-реалистични симулации на самолети или хеликоптери... скука...

Потърси Freespace, Freespace 2. Малко стари са, може и да не те задоволят като графика.
Link to comment
Share on other sites

Фосил в момента имат такива намаления, че не е истина. ..

 

Хммм...не знаех, че са кръстили някакви часовници на мен. :laughing1:

 

P.S. И по тоя повод...не е вярно, че кефът нямал цена - има, най-често е под формата на конкретно изражение в $$$$, в случая $8500, но понеже си знам мястото, предпочитам някое по-разумно капиталовложение. ;)

Link to comment
Share on other sites

Пичуи, тва киселото зеле така да върви с ракийка.. ммммм направо се размазах.

Добави прясно изпечен фъстък и опитай пак, любопитен съм да чуя мнението ти. Аз си ги хапвам и без ракийка и пак ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Хммм...не знаех, че са кръстили някакви часовници на мен. :laughing1:

 

P.S. И по тоя повод...не е вярно, че кефът нямал цена - има, най-често е под формата на конкретно изражение в $$$$, в случая $8500, но понеже си знам мястото, предпочитам някое по-разумно капиталовложение. ;)

Верно ли би дал 8.5к за парче кокал?

 

П.С. Това нещо има ли документ за произход/сертификат и как може да си сигурен че не е на куче примерно? :)

Link to comment
Share on other sites

По първото - на този етап...никога ; ако почна да взимам други пари - може би....и не само това парче...и не е кокал, защото това е зъб, но и за двете по-подходящо е да кажеш 'камък'. По второто - искам да видя куче с такива зъби, ама най-вероятно и в Чернобил няма да намеря такова. :P

Link to comment
Share on other sites

Е ти точно за кучето се хвана.Това беше първото което ми хрумна.Да кажем, че може да е от каква и да е акула.Как ще си сигурен за какво си даваш парите?

 

Часовниците си имат сертификат, зад който седи фирмата с името си.А зад 'камъните' кой седи?И как може да се направи проверка дали това е оригинално и струва действително толкова пари?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...