Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не го обичат май.При този цинизъм нищо чудно да среща любовни мъки.

не може да никоя да не го.

минимум майка му, т.е. 1 брой.

следователно множеството съществува.

 

аман от категорични определения с "никой", "всеки" или "всички". едно изключение е достатъчно да счупи цялата конструкция.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Наистина е много добре момето. Вади брутална цица. А такива гърди на такова тяло са изключителна рядкост. Единствения минус е, че изглежда бая ДЕБИЛНА и ИНФАНТИЛНА, но това е присъщо за ВСИЧКИ!!! жени с големи сиси. :moon:

В никакъв случай не бих нарекла приятелките ми, които генетиката е надарила с по-пищна гръдна обиколка в комбинация със слабо телце, "дебилни" и "инфантилни". :) По-скоро се оплакват от постоянни болки в гърба и големи мъки при избора на бански и блузи/рокли с деколтета. При спортуване също имало безброй неудобства. Май единственият плюс е хубавата визия. Което не е за подценяване, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ще се хвърля, заплювам си PC-то му!

 

За нас телевизора ако може. :grin:

 

Къде бяха онея с 13-та 14-та и 15-та заплата да ми ги кажат, че тая година имахме работа колкото от 10 години не е имало и получих едни 100 лв. бонус да се почерпя. Ей хубава е тая криза за работодателите, все пари нямат...

Link to comment
Share on other sites

Ти изобщо не схвана идеята на поста, май. Щракни в/у 2-рата удивителна от "всички"....

Правилото си има и изключения - нямам голям бюст, а съм дебилна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nigger, please! Мен кой ме е разубеждавал да не скачам?

100% ще се справя по-добре от теб и Галин.

tumblr_ms3eislbT21sa6uifo1_400.gif

Link to comment
Share on other sites

Къде бяха онея с 13-та 14-та и 15-та заплата да ми ги кажат...

Аз. Тази година получих общо 15 заплати. Един бонус Юли и два бонуса сега, по празниците. Е, и ние не сме си почивали де ;)

 

Има един тънък момент. Не можеш да очакваш бонус за това, че си си вършил работата. Ама когато шефът ти се хвали, че компанията му е сложена на четвърто място в IT сектора в родината ни е редно да развърже кесията. Но до сега всяка година се правеше корекция на заплатата в края на годината, а до момента е радиомълчание, та...

Правилото си има и изключения - нямам голям бюст, а съм дебилна. ;)

Ти... май продължаваш да не схващаш за к'во иде реч :)
Link to comment
Share on other sites

Абе не е баш тъй (ако говориш за МР-43), ама нейсе...

 

.....Оръжията им си приличат на външен вид, но имат коренно различна конструкция.

Link to comment
Share on other sites

Отделно, че Хюго Шмайзер е създателя на АК-47 а не този позьор ама нейсе...

През всички тези години на съветска пропаганда, в съзнанието на хората яко се е вкоренила легендата, как 25-годишния по онова време мужик с липсващо дори средно образование изведнъж сътворява такава гениална машина. Е, леко се пропуска незначителния факт, че точно по същото време в ижовските оръжейни заводи е заточен като военопленник Хюго Шмайзер, ама това е банално съвпадение. :)

Link to comment
Share on other sites

абе хора, заради тия пушки, ша пропуснем снимката на колежката на гримьора с аналогично епичните цици.

усещайте се малко. цял ден чакаме, па вий накрая на история ще го извъртате....

Link to comment
Share on other sites

А пък клипа, дето го е дал злобил, го няма :unhappy: :unhappy: :unhappy:  и сега говорите за епични цици, а някои от нас не са ги видели, понеже е трябвало да се мъкнат по планините и сега само дразните.

Ще почна да ви репортвам за дразнещи постове :)

Link to comment
Share on other sites

does NOT count ... молим ... седнала ... некви маси, некви криви ъгли ... искаме снимка права и във фейс и бек сайд... да се прецени от комисията с председател почетаемият г-н Виден :D "Дракона" :D

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с последните страници. Нали знаете лафа:

Гъз пол няма.

 

 

 

През всички тези години на съветска пропаганда, в съзнанието на хората яко се е вкоренила легендата, как 25-годишния по онова време мужик с липсващо дори средно образование изведнъж сътворява такава гениална машина. Е, леко се пропуска незначителния факт, че точно по същото време в ижовските оръжейни заводи е заточен като военопленник Хюго Шмайзер, ама това е банално съвпадение. :)

До преди няколко години и аз не го знаех това. Има и друг интересен въпрос. Има ли нещо което да са изобретили руснаците? Почти всичко им е копиране.
Link to comment
Share on other sites

Във връзка с последните страници. Нали знаете лафа:

Гъз пол няма.

 

 

 

До преди няколко години и аз не го знаех това. Има и друг интересен въпрос. Има ли нещо което да са изобретили руснаците? Почти всичко им е копиране.

Кое по точно е копиране на руснаците???

Link to comment
Share on other sites

В смисъл това го казваш, щото много си чел и си се интересувал или просто чиста русофобия. Щото аз доколкото съм чел и интересувал, а вярвай ми не е никак малко, изобретения като подводници Акула, самолетите СУ и МИГ, както и космическите им постижения са си абсолютно техни. Или и тях са ги откраднали от разни американци, африканци и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...