Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Най-сигурният сертификат за този род покупки е да не ги купуваш от Китай. :lol:

Естествено, че повечето от продаваните неща си имат сертификати, но и повечето продавачи от UK и USA са сериозни колекционери и/или палеонтолози и продават на големи музеи по света, така че никой няма да си сложи главата в торбата за някакви си 8к в зелено. Пък и е достатъчно дори и малко да си навътре в материята, за да разбереш от пръв поглед това, което купуваш от кой вид е точно. А точно пък зъбите от мегалодон няма никакъв шанс да се объркат със зъби от какъвто и да е друг вид - то е все едно да се обърка зъб от Hemipristis със зъб от бяла акула, поради това, че и двете са акули. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добави прясно изпечен фъстък и опитай пак, любопитен съм да чуя мнението ти. Аз си ги хапвам и без ракийка и пак ме кефи.

Със свинско ми се струва по-подходящо. Не знам защо реших и сирене да добавя :)

 

До момента - 2 литра вода изпих

Link to comment
Share on other sites

Кво куче, това е бабата на днешната бяла акула :D Между другото, не чак толкова рядък фосил, ама защо тия пари...

Link to comment
Share on other sites

Между другото, не чак толкова рядък фосил, ама защо тия пари...

 

Единствено заради размерите (и запазеността също) - там цари някаква цифромания и всичко, дето е над 6 инча, е на подобна цена. Вярно, че тези дето са 6+ са много редки, но достатъчно е например да е 5 7/8 или 5 3/4, което си е почти колкото 6 или 6 1/4 инча по диагонал, обаче само заради това, че отпред стои 5, а не 6, цената на такива пада с немалко.

Link to comment
Share on other sites

Като хванахме темата за акулите, на едно място описват мегалодона като "акула, достигаща 20м дължина, а зъбите и са с размера на малко кученце"...  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Като хванахме темата за акулите, на едно място описват мегалодона като "акула, достигаща 20м дължина, а зъбите и са с размера на малко кученце"...  :rofl:

Ей на тази картинка са сравнени спрямо човека.

 

6891320k.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Простотията ти и в игрално време. Това че си накадърник на тема тази игра е една така различна тема..

 

Искаш ли аз да поиграя с твоя акаунт и голям танк, а ти да си направиш един нов и да играеш с малкото танкче, да видим какво ще стане?

Отворко.

Аз не казвам, че не мога да убия никой, а че е безсмислено.

Но ти пък си падаш по игри с grind, та не се учудвам, че тази ти допада.

Играй си я де... Никой не те спира и не ти казва лошо нещо, просто не виждам защо продължаваш непрекъснато да оспорваш мнението на другите по отношение на твоите предпочитания?

 

На мен War Thunder ми се стори по-интересна някакси. Нищо че не я играх изобщо, защото накъсваше заради слаба видеокарта.

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли аз да поиграя с твоя акаунт и голям танк, а ти да си направиш един нов и да играеш с малкото танкче, да видим какво ще стане?

Отворко.

Аз не казвам, че не мога да убия никой, а че е безсмислено.

Но ти пък си падаш по игри с grind, та не се учудвам, че тази ти допада.

Играй си я де... Никой не те спира и не ти казва лошо нещо, просто не виждам защо продължаваш непрекъснато да оспорваш мнението на другите по отношение на твоите предпочитания?

 

На мен War Thunder ми се стори по-интересна някакси. Нищо че не я играх изобщо, защото накъсваше заради слаба видеокарта.

 

Ангеле, ти си неспасяем случай. Поради този факт няма да обяснявам каквото и да било. Ако осъзнаеш САМ тъпотиите, които си написал - добре. Ако не - оставаш прост. 

 

Да е жив и здрав Галицин! Той си знае защо!

Link to comment
Share on other sites

Абе аз не знам какво си знае Галицин, ама да си е жив и здрав и без да знам! :)

 

@Видене, това с ноктите не съм го пробвал още, но звучи интригуващо...

 

@Ангеле, добре че Пешо не чете много из другите раздели, че досега вече да е сложил нещо с няколко удивителни тука....

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти си неспасяем случай. Поради този факт няма да обяснявам каквото и да било. Ако осъзнаеш САМ тъпотиите, които си написал - добре. Ако не - оставаш прост.

Тъпата снимка с фейспалм-а забрави.

 

Ето, ползвай това.

 

Godzilla-facepalm.png

Link to comment
Share on other sites

Дедо, не ли ти идва малко възсолено така? Аз киселото зеле го предпочитам само готвено с мръвка по възможност.

Иначе съм фен на нормалното зеле с моркови + оцет, зехтин и малко сол, може и само с майонеза.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, не ли ти идва малко възсолено така? Аз киселото зеле го предпочитам само готвено с мръвка по възможност.

Иначе съм фен на нормалното зеле с моркови + оцет, зехтин и малко сол, може и само с майонеза.

 

Тъй , тъй... Все повече допирни точки намираме....  :effemine2:

 

=============================================

 

Ангеле, моят "голям танк" (всъщност те са 9) така изведнъж ли се появи? Или тръгнаха всички от ниво 1 като останалите хора? И всъщност наясно ли с баланса изобщо? Не ми отговаряй - очевадно не си. Танк тайър 2 не може да срещне тайър 8 (примерно) - НЕМА как да стане (освен ако не е е във взвод с малуомен приятел), ако ще и Теди с вирнат задник да е насреща... Нали ме разбираш? Глупостите дето пишеш само показват тоталната ти неграмотност на тема WoT... 

 

A самолетчетата те предизвиквам да ги играеш повече от 15 мин. За спорта. И после сподели вчепетления.  

 

Па се отплеснах... Галицин ще ми се кара... 

Link to comment
Share on other sites

Дедо, не ли ти идва малко възсолено така? Аз киселото зеле го предпочитам само готвено с мръвка по възможност.

Иначе съм фен на нормалното зеле с моркови + оцет, зехтин и малко сол, може и само с майонеза.

Ами възсолено е, но ми се услади пусто :) Като го залееш обилно с олио (или зехтин) и добавиш и червен пипер отгоре е супер мезе.

 

Сложи и малко свински мръвки около него за разнообразие и да знаеш как върви с ракийка :)

 

ПС: Манджа с кисело зеле и свински мръвки си е класика, не оспорвам, но в случая говорим за друго :)

Link to comment
Share on other sites

Да е жив и здрав Галицин! Той си знае защо!

 

 Wtf dude!?!

Абе аз не знам какво си знае Галицин, ама да си е жив и здрав и без да знам! :)

 Знам, че се повтарям, ама - WTF !?!

П.п. Онуй с ноктИте не го правИ плс, щот ще сринеш бизнеса на маса хорица!

Па се отплеснах... Галицин ще ми се кара...

dudeseriouslywtf.jpg

 

 

Сложи и малко свински мръвки около него за разнообразие и да знаеш как върви с ракийка :)

Пръжки, пич, пръжки !

 

П.п. Или както им викат по нашия край - Джумерки (човече се олигавя цялото)

Link to comment
Share on other sites

Ако сваля още един симулатор, усещам как джойстика ще ми бъде заврян в гърлото и ще трябва да се уча да играя с гласните струни...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, моят "голям танк" (всъщност те са 9) така изведнъж ли се появи? Или тръгнаха всички от ниво 1 като останалите хора? И всъщност наясно ли с баланса изобщо? Не ми отговаряй - очевадно не си. Танк тайър 2 не може да срещне тайър 8 (примерно) - НЕМА как да стане (освен ако не е е във взвод с малуомен приятел), ако ще и Теди с вирнат задник да е насреща... Нали ме разбираш? Глупостите дето пишеш само показват тоталната ти неграмотност на тема WoT... 

 

A самолетчетата те предизвиквам да ги играеш повече от 15 мин. За спорта. И после сподели вчепетления.  

 

Па се отплеснах... Галицин ще ми се кара... 

Не знам какво е Тайър. Аз като играех имаше tier-и за разделението на танковете. Говоря за ония, по-големите танкове в първите битки. Аз като играех, танковете не бяха само от малките. Имаше и още 3 вида във всеки отбор.

Много ясно, че си си "извоювал" по-големите танкове, но мен тоя грайнд просто не ме кефи. Безсмислен грайнд. Едно и също постоянно.

 

Беше отдавна, но помня, че имаше и някакви други тъпотии, които много ме дразнеха. Примерно, криех се в някакви храсти, но другите нямаха абсолютно никакъв проблем да ме виждат и от другия край на картата. Също така май удрях и някакви невидими скали ако снаряда ми минаваше прекалено близо до видими такива.

 

Може и така да е за самолетите. Не можах да я играя за съжаление.

 

Никой не те спира да играеш. Играй си.

Link to comment
Share on other sites

При самолетите НЕ е. :) Там такива хуйни няма. Е, има пеераси, дето си плащат за самолети, ама са малко. И обикновено вече са над 10-ти лвл. Всичко опира до летателни часове, поне при аркадните. Щот там си е пуцалка. Виж, на реалните и историческите битки вече е съвсем друга бира....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...