Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ейййй....немаа се опрай тоя човек!  :wtf:

Чефо, не си давай парите за глупости, щото тая 4-цифрена сума може да си я оползотвориш за нещо далеч по-полезно, а и ти гарантирам, че на никого няма да направиш впечатление с лъскавата дрънкулка, пък било тя и с емблемата на някоя известна фирма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ейййй....нема се опрай тоя човек!  :wtf:

Чефо, не си давай парите за глупости, щото тая 4-цифрена сума може да си я оползотвориш за нещо далеч по-полезно, а и ти гарантирам, че на никого няма да направиш впечатление с лъскавата дрънкулка, пък било тя и с емблемата на някоя известна фирма.

Никой не говори за емблеми. Часовника няма нищо общо с Ферари, собственика на магазина е фен. Казах му, че в Америка трудно ще се намери по-голям фен на марката от мен и че харесвам часовника му и от там се стигна до коледната отстъпка + още малко(в размера на таксите, което пак си е ок ;) ). И четирицифрената сума става три ;)

 

едит: Никой не искам да впечатлявам ;)

Link to comment
Share on other sites

Разбрах, че не е 'ферари', а и кефът цена няма, но идеята на поста ми беше, че твърде отскоро си там, още не си си оправил положението, за да правиш сравнително скъпи покупки без особен смисъл на този етап...ама ти си знаеш де. ;)

 

 

Допояснявам...за тия пари си вземи нещо по-практично, защото всеки един часовник ще ти свърши практически една и съща работа. :)

 

Link to comment
Share on other sites

и все пак дали едно небрежно подаване на пицата с такова бижу на ръката ще развърже коланчето на поне 1 от 200 пеньоара на скучаещи съпруги или прислуга, посрещащи поръчката?

 

оставете човека да мечтае. все пак има право на "pursuit of happyness"

Link to comment
Share on other sites

Не мисля. Надали могат да направят разлика между реплика и оригинал на модела.

Умишлено ли си допуснал грешка в happiness?

Link to comment
Share on other sites

Мъдо са младичка(по мерките на часовникарската гилдия) марка, но са известни с висококачествените материали, изработка и механизми на часовниците си. Пък и малко италианско-френски дизайн, членове на швейцарската група....И така...Следя блога на един техен майстор-резбар...Абе, някой неща са им евтини за 4-цифрена сума...

 

Ред. Весела, Злобиле. Аз ей ся свалих ребърцата от скарата, чакам само виното да се наточи.

Link to comment
Share on other sites

И нека си припомним лекцията за "и" и "й" :popcorn:

@Midex часовника в повечето случаИ не се взима за да гледаш колко е часа.Това може да го видиш и от телефона си ;)

Link to comment
Share on other sites

@Midex часовника в повечето случаИ не се взима за да гледаш колко е часа.Това може да го видиш и от телефона си ;)

 

Това само при положение, че телефонът ти е 24/7 в ръката...иначе ако за всяко гледане трябва да го вадя от чантата...мерси. :))

А кои всъщност са тези "повече случаи", в които часовникът не се взима за часовник? Това, че някои часовници имат барометри, алтиметри, пулсометри и други метри го смятам по-скоро за изключение, отколкото за правило. Това, че някои си купуват часовник за $ххххх, който върши същата работа като един нормален и евтин часовник, но ще бъде забелязан да речем от жълтите репортери на партито при американския посланик - също го броя към изключенията. Това, че друг няма да ходи на партито на американския посланик, но пак ще си купи часовник за $хххх, който няма да съответства на социалното положение и доходите му - виж, тук се озорвам да ти кажа дали е правило или изключение ; от една страна ми се струва, че такива необмислени покупки може да направи само Чефо, но от друга...като се огледам по колите из улиците и видя колко скъпи лимузини и джипове от висок клас са газифицирани и в какви панелки, струващи по-малко от возилата им, прекарват живота си собствениците им....наистина се затруднявам да направя реална преценка. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз си пиша както пиша трезвен, така че...

 

 

За теб - знаем. И полсе се оправдаваш с неежедневна упортреба...

Link to comment
Share on other sites

И нека си припомним лекцията за "и" и "й" :popcorn:

@Midex часовника в повечето случаИ не се взима за да гледаш колко е часа.Това може да го видиш и от телефона си ;)

точно така...той е завършек на облеколото...трябва да е арно :D

Това само при положение, че телефонът ти е 24/7 в ръката...иначе ако за всяко гледане трябва да го вадя от чантата...мерси. :))

А кои всъщност са тези "повече случаи", в които часовникът не се взима за часовник? Това, че някои часовници имат барометри, алтиметри, пулсометри и други метри го смятам по-скоро за изключение, отколкото за правило. Това, че някои си купуват часовник за $ххххх, който върши същата работа като един нормален и евтин часовник, но ще бъде забелязан да речем от жълтите репортери на партито при американския посланик - също го броя към изключенията. Това, че друг няма да ходи на партито на американския посланик, но пак ще си купи часовник за $хххх, който няма да съответства на социалното положение и доходите му - виж, тук се озорвам да ти кажа дали е правило или изключение ; от една страна ми се струва, че такива необмислени покупки може да направи само Чефо, но от друга...като се огледам по колите из улиците и видя колко скъпи лимузини и джипове от висок клас са газифицирани и в какви панелки, струващи по-малко от возилата им, прекарват живота си собствениците им....наистина се затруднявам да направя реална преценка. :ghost

Не си прав майна. И аз не разбирам как може да се дадат 1000 и повече кинта за телефон. Никога не са ме блазнели тия играчки, дори сегашния ми телефон е втора ръка ;). Дреми ми на хОя. Взех го, за да говоря с нашите по скайпове и тем подобни ;). Обаче часовниците ме кефят, парфюмите също. Обичам да мириша на секс и да изглеждам така :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

точно така...той е завършек на облеколото...трябва да е арно :D

 

"Завършекът на облеклото" няма никаква, ама абсолютно никаква връзка с надписа върху часовника и космическата му цена, а с дизайна на самия часовник.

 

..Обаче часовниците ме кефят, ...

 

Ей тук отново опираме до приказките за кефа, фенството и останалите неща. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...