Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...ще се оженя за Ангел, ебал съм го.

 

Това последното направо като покана за секс си прозвуча... :lol:

 

Окуцих си колата с тия ш*бани малки джанти и зимни гуми! Айде да идва средата на Март месец вече да ги сменям.

 

Абе като завалят снеговете друга песен ще запееш, ама карай...а и няколко месеца -20% визия се преживява в замяна на +40% практичност. ;)

Link to comment
Share on other sites

But, But... Ти си перфектна за мен. :(

 

Тоа па ... стига си ревал по някави смотани ве ... мен ми докараха с 3 дена закъснение кафемашина със спукан диспенсер ти ся ше ми се оплакваш... има къде къде по вселенски проблеми... минааай на следващата "единствена" и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Но аз и Ангел сме създадени един за друг.

 

Ангеле, will you be my жена? Ще те обичам и ще се грижа за теб. Само малко тря'а да си обезкосмиш циците, за да не се задавям.

Link to comment
Share on other sites

Целувам ръка на създателя на аналгина. Вълшебен хап е това :D.

 

Слаба ракия, Стефчо... Пробвай Ибупром или направо Ибупрофен, големите хапове, има и Ибупрофен форте - е те тва магия за главата... Само че силните на места се дават само с рецепти. Майка ми й носят едни такива от Англия, мисля че и мъртвец могат вдигна.... 

 

Чефо, пробвай с Адвил - на мен ми действа идеално, а и там около тебе го има в излишък и на безценица. На година-две от щатско си поръчвам по един флакон 360 бр. и дори с доставката до БГ ми идва 2-3 пъти по на сметка, отколкото ако си купувам Нурофен, който е на същата основа (ибупрофен).

 

Мани тоя Адвил или еквивалента Тайленол... Тия имам чувството, че са по-зле от аспирина... Освен ако не се вземат пак турбо дози... Ама викам да го не учим Стефчо на дрогерия, че току виж се подкара с Прозак и Викодин като по-голямата част от оная сган там... По-добре да си пие питието...  

 

Снимка от фирмения банкет важи ли? Ма мен ме няма на тая снимка, по обясними причини ;)

 

Какви са тия обясними причини?  :laughing:

 

Пак преживявам кошмара, който преживях последната Коледа и наистина започна да ми писва. Накрая ще обърна резбата и ще се оженя за Ангел, ебал съм го.

 

Кога по-точно ще се научиш? След 30-те като Ангел? 

 

Брат, подхода ти е грешен. Ела при батю ти тука без да обръщаш резбата. Аз ще те науча. :)

 

ТИ да го научиш? В смисъл да обърне резбата? Ти най-много да го научиш да се облича като младоженец за сватба всеки ден... Или пък да го докараш до такава депресия, че да го разубеждаваме да не скача после... 

Link to comment
Share on other sites

ТИ да го научиш? В смисъл да обърне резбата? Ти най-много да го научиш да се облича като младоженец за сватба всеки ден... Или пък да го докараш до такава депресия, че да го разубеждаваме да не скача после... 

Nigger, please! Мен кой ме е разубеждавал да не скачам?

100% ще се справя по-добре от теб и Галин.

Link to comment
Share on other sites

Тичай да grind-ваш на Lineage и не давай акъли.
Все едно аз да дойда да уча дъщеричката ти как да си играе с играчките, защото аз преди 24 години също съм си играл с някви.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...