Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Мда. И да го начукам на всички в махалата, които на 20 годишните си стругове са сложили аларми, че и са ги настроили само като вейне един вятър и да се задействат...да го начукам и на тия дето не спряха да дупчат с 50 санта бургия....в гъза да им влезе дано....и на работата да го начукам

 

 

Всички имате 18 години, нали така? :D

 

+ Балантайнс с 2 бучки лед :)

Link to comment
Share on other sites

Пушачка съм, но гледам да не кадя на главите на хората, доколкото е възможно и като цяло мисля, че е хубава идеята и пушачи, и непушачи да си знаят мястото и да не си пречат взаимно. През годините много пъти ми се е налагало да съм на места, където пушенето е забранено и трябва да се излиза навън или да се ходи на определени места вътре и нямам проблем с това. Но ми се е случвало друго, да го наречем, смешно нещо. Седя си на място за непушачи, не си пуша, говоря си с компанията, в един момент решавам, че никотиновият глад не се трае, ставам, пуша си и така три-четири пъти за три часа. И изведнъж непушачите пак са недоволни. Тогава заваляват обвинения от типа: "Къде тръгна да ставаш сега, то не можем да се наговорим заради това пушене." :) Та някак си оставам с впечатлението, че каквото и да направиш, все си крив. :)

Link to comment
Share on other sites

Бах тоя Ваньо... Бах тая ваньова фйешън брадица.... Бах го тоз Ваньо в брадицата...

 

Стефчо, пропусна да го начукаш и в ауспуха на кошницата си, батьовата...

 

Пушачка съм, но гледам да не кадя на главите на хората, доколкото е възможно и като цяло мисля, че е хубава идеята и пушачи, и непушачи да си знаят мястото и да не си пречат взаимно. През годините много пъти ми се е налагало да съм на места, където пушенето е забранено и трябва да се излиза навън или да се ходи на определени места вътре и нямам проблем с това. Но ми се е случвало друго, да го наречем, смешно нещо. Седя си на място за непушачи, не си пуша, говоря си с компанията, в един момент решавам, че никотиновият глад не се трае, ставам, пуша си и така три-четири пъти за три часа. И изведнъж непушачите пак са недоволни. Тогава заваляват обвинения от типа: "Къде тръгна да ставаш сега, то не можем да се наговорим заради това пушене." :) Та някак си оставам с впечатлението, че каквото и да направиш, все си крив. :)

Непушачите са лошо племе..., а още по-зли са бившите пушачи!

Link to comment
Share on other sites

Заебете фасовете. Одеве слушах политически анализ по някакво радио, и водещата си го каза в прав текст - наредбата за пушачите е същото хвърляне на прах в очите, като с бездомните кучета. София е на трето място в света по смъртоностност на въздуха. И държавата малко демагогски постъпва - забранява на пушачите да пушат, но с парите на пушачи и непушачи субсидира производството на тутун. А ако до 2013 не си оправим въздуха, България(разбирайте - пак в нашия джоб ще бъркат) ще бъде осъдена да плаща ежегодна глоба в размер на 120 млн. евро. А вие се карайте тука.

 

Допълнително - тая наредба е дискриминация. Все едно да ми забранят да ям месо. Или да пия ракия. Или на Виден да пие бира, Иван да се гмурка, а Аню да прави музика. Точно това е. Не ми изтъквайте колко съм неправ - бил съм 12г пушач. Така че - главите вън от задниците и се огледайте.

Link to comment
Share on other sites

Някой да си е купил случайно акции от IPO-то на Сураттефтера в петък с надеждата да удари кьоравото? Ако да - моите съболезнования. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Допълнително - тая наредба е дискриминация. Все едно да ми забранят да ям месо. Или да пия ракия. Или на Виден да пие бира, Иван да се гмурка, а Аню да прави музика. Точно това е. Не ми изтъквайте колко съм неправ - бил съм 12г пушач. Така че - главите вън от задниците и се огледайте.

 

Никой не забранява тютюнопушенето.

Забранено ти е да пиеш ракия - докато шофираш.

А аз не мога да си надувам музиката след 11 часа вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Заебете фасовете. Одеве слушах политически анализ по някакво радио, и водещата си го каза в прав текст - наредбата за пушачите е същото хвърляне на прах в очите, като с бездомните кучета. София е на трето място в света по смъртоностност на въздуха. И държавата малко демагогски постъпва - забранява на пушачите да пушат, но с парите на пушачи и непушачи субсидира производството на тутун. А ако до 2013 не си оправим въздуха, България(разбирайте - пак в нашия джоб ще бъркат) ще бъде осъдена да плаща ежегодна глоба в размер на 120 млн. евро. А вие се карайте тука.

 

Допълнително - тая наредба е дискриминация. Все едно да ми забранят да ям месо. Или да пия ракия. Или на Виден да пие бира, Иван да се гмурка, а Аню да прави музика. Точно това е. Не ми изтъквайте колко съм неправ - бил съм 12г пушач. Така че - главите вън от задниците и се огледайте.

 

Наско бре! Какви са тия нелогични разсъждения от тебе? Аз пуша цигари от време на време, но не душа околните с тях! Ти като пиеш ракия не наливаш на съседа в устата, аз като пия бира не опивам с нея и околните, Иван се гмурка, но не ни е завлякъл на дъното, нито пък Ангел ни продънва ушите с музика БЕЗ ние да искаме. Който иска да си пуши - лошо няма , но да не навира на останалите миризмите и отровите си. В цял свят вече е така. Логично е да дойде и тук. Като цяло тенденцията е такава, че след още някоя година цигарите ще са "изгонени" отвсякъде и и ще останат да кадят в Близкия изток и някои други напреднали места като Казахстан, примерно... Аз подкрепям въвеждането на забраната за пушене на ОБЩЕСТВЕНИ места. Тези, които ме познават значт, че дори ме беше яд, че не се въведе миналата година. Но един пожарникар, за да угоди на едни рязани читаци, се направи на ударен...

Link to comment
Share on other sites

Наближава времето пак да си ходим на гости вкъщи вместо да се лензявим из разни заведения. Дори вече започвам да кроя планове... :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй, Цвети - и без това сме комшии. devil.gif

Ти с твоя покрив и ние с нашата висока тераса. Няма да се чува звън на чаши при наздравица, но можем да си подвикваме. :) (За ужас на съседите.) :)

Link to comment
Share on other sites

Бах тоя Ваньо... Бах тая ваньова фйешън брадица.... Бах го тоз Ваньо в брадицата...

 

Стефчо, пропусна да го начукаш и в ауспуха на кошницата си, батьовата...

 

 

Аз нямам аларма и шум сутрин не вдигам, но заради моето густо, ще нарежа 1 кубик дърва в 7 сутринта някой ден....малко ми остава майна :D

 

Някой да си е купил случайно акции от IPO-то на Сураттефтера в петък с надеждата да удари кьоравото? Ако да - моите съболезнования. :laughing1:

 

От дете си мечтая за това :D

 

...........................

 

А иначе ако още един път го разглобим тва SV, ще мога и със затворени очи да я правя тая интервенция :D

Link to comment
Share on other sites

Не тровя никой,просто сега е модно да не се пуши та за това е цялата истерия.
Глупости. И по двата пункта.
Същото важи и за непушачите...
Защото? С кое точно непушачите пречат на пушачите? Освен, че се против природната им нужда от никотин?

 

Всъщност на мен пушачите ми пречат най-много със следното - ако аз в работно време седна и пет минути не правя абсолютно нищо - на мен ще се гледа с лошо око. Ако един пушач запали една цигара и прави горе-долу същото - на него може да му се прости.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси майката. В 1-вия момент си помислих, че съм в кошмар. :lol:

Същата работа... Доволно силничко беше.

Link to comment
Share on other sites

кво стана???

 

Прекали с ракията :D

 

edit : Мерси дядо :) , тъкмо това търсих да видя :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...