Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Още слухтим имало е и втори трус 3 ама тука в пловдив не сме го осетили поне аз де на 1 етаж съм в по горните може и да са го усетили

Link to comment
Share on other sites

Ние пък нищо не сме усетили. Научихме за земетресението от вас :rolleyes: След толкова бачкане вчера, сме били достатъчно уморени, че хич не ни е било до земетресение. Сега като се преместим на 4 етаж, може и да усещаме такива неща по-често :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ние пък нищо не сме усетили. Научихме за земетресението от вас :rolleyes: След толкова бачкане вчера, сме били достатъчно уморени, че хич не ни е било до земетресение. Сега като се преместим на 4 етаж, може и да усещаме такива неща по-често :bgrin:

 

На мен стаята ми оживя, каква ти умора. Като изгасна и тока, работите станаха страшни... На 6-тия етаж не е фън!

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на 6, и ме събуди нещо, падна от някъде и ми удари щорите...и не мога да разбера какво е. Но си тресеше доста. Но или бях доста сънен и не можех да разбера какво става, но не мръднах от леглото...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на мен пушачите ми пречат най-много със следното - ако аз в работно време седна и пет минути не правя абсолютно нищо - на мен ще се гледа с лошо око. Ако един пушач запали една цигара и прави горе-долу същото - на него може да му се прости.

 

Аз и като работя пуша така че цигарите не ми пречат на работата минимума ми е една кутия на смяна.Така или иначе отдавна съм спрял да ходя на заведения стоя си на двора и си пуша на воля.

След бира ракия и вино не усетих никакви земетресения.

Link to comment
Share on other sites

На мен стаята ми оживя, каква ти умора. Като изгасна и тока, работите станаха страшни... На 6-тия етаж не е фън!
Стига рева. Пъзльо. Бях далеч по-близо до епицентъра и самия трус не успя да ме събуди... събуди ме паниката след него... И съквартирантите ме замъкнаха на кризисен щаб в гоуфа на съкафезника :lol:

 

Ред: На тема пушене съм най-най-омразния вид за пушачите. Бивш пушач, който на два-три-четири месеца пали по някоя цигара. Дето хем мрънкам да не пушат, хем от време на време и врънкам :lol: И основно се заяждам в името на самото заяждане :]

Link to comment
Share on other sites

Стига рева. Пъзльо. Бях далеч по-близо до епицентъра и самия трус не успя да ме събуди... събуди ме паниката след него... И съквартирантите ме замъкнаха на кризисен щаб в гоуфа на съкафезника :lol:

 

Аз не рева бе, на мен просто гардероба ми се разскърца много сериозно и ме събуди.

Link to comment
Share on other sites

Още едно такова земетресение и кучето на комшията се превръща във винен кебап, да му еба майката страхливия помияр. Не спря един час да квичи, сякаш е Коледа и го гоня по двора да го превърна в кучешка луканка. Малко остана да ида и на комшията да му обясня, що не трябва дръгливото псе да лае по един час след земетресение. После не трябвало да се убиват кучетата ами ще ги кастрираме. Сякаш това ще ми помогне някак си. Ебаси..

Link to comment
Share on other sites

Малко остана да ида и на комшията да му обясня, що не трябва дръгливото псе да лае по един час след земетресение.

Не на комшията, на псето требе да обясниш. Ама така требе да му обясниш, че да те разбере :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Някой беше писал по сайтовете, че кучетата в Изгрев 30 минути някъде преди това били се разбеснели.

Поредното доказателство, че животните усещат нещо преди земетресението - да вземат вече да открият на какво точно реагират - 20-30 минути преди трус може да спаси много хора в по-критични райони, където удря здраво.

Link to comment
Share on other sites

Не на комшията, на псето требе да обясниш. Ама така требе да му обясниш, че да те разбере :bowdown:

 

Аз като обясня на комшията, той със сигурност ще обяснява на псето по няколко пъти на ден, що трябва да се държи прилично. Комшията е разумен човек. Веднъж вече съм му обяснявал що не трябва да слуша Азис, така че и аз да го чувам. Не вярвам да иска много подробни обяснения втори път. Както някои хора из форума знаят, аз мога да бъда много.... подробен човек :)

 

Видене, отивай да си вземеш Диаблото, че искам да тествам играта. Да не изпадам в подробности :D

Link to comment
Share on other sites

Аз като обясня на комшията, той със сигурност ще обяснява на псето по няколко пъти на ден, що трябва да се държи прилично. Комшията е разумен човек. Веднъж вече съм му обяснявал що не трябва да слуша Азис, така че и аз да го чувам. Не вярвам да иска много подробни обяснения втори път. Както някои хора из форума знаят, аз мога да бъда много.... подробен човек :)

 

От една порода сме явно. Добре, че аз не съм комшията. Щото и аз имам куче. И аз като теб много обичам да ми дават наклон в живота... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Видене, отивай да си вземеш Диаблото, че искам да тествам играта. Да не изпадам в подробности :D

 

Най-рано утре, може би...

 

==============================

 

Дали заради черния хайвер или заради нещо друго, снощи с баща ми сме отнесли литър Финландия... Жените идвали уплашени да се опитват да ни будят... Тази сутрин обясняват защо... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

От една порода сме явно. Добре, че аз не съм комшията. Щото и аз имам куче. И аз като теб много обичам да ми дават наклон в живота... :beer:

 

Ама то и аз имах куче, ама не лаеше като гламаво като пръдне някой покрай него. Ако непознат реши да влиза в двора, жална му майка, но иначе си кротуваше хайвана. Малко от малко беше научено. И не беше някакво мега породисто. Просто се иска малко внимание да му се обърне и да се понаучи какво трябва и какво не трябва. Не отнема векове тая работа, ебаси. Аз на комшията песа не го псувам отсега. Откакто го е взел преди 7-8 месеца, то се не спира по цял ден. И все едно ми лае на главата. Айде зимата на затворени прозорци, майната му. Ама сега вече почвам много да му набирам. Аз днеска ще ида да го предупредя за първи и последен път, ако разбере от дума добре. Ако не разбере, да си носи последствията. Комшията това, не песа.

Link to comment
Share on other sites

Ама то и аз имах куче, ама не лаеше като гламаво като пръдне някой покрай него. Ако непознат реши да влиза в двора, жална му майка, но иначе си кротуваше хайвана. Малко от малко беше научено. И не беше някакво мега породисто. Просто се иска малко внимание да му се обърне и да се понаучи какво трябва и какво не трябва. Не отнема векове тая работа, ебаси. Аз на комшията песа не го псувам отсега. Откакто го е взел преди 7-8 месеца, то се не спира по цял ден. И все едно ми лае на главата. Айде зимата на затворени прозорци, майната му. Ама сега вече почвам много да му набирам. Аз днеска ще ида да го предупредя за първи и последен път, ако разбере от дума добре. Ако не разбере, да си носи последствията. Комшията това, не песа.

Явно при теб ситуацията е друга, не е заради вчерашното лаене заради земетресението :)

Моето куче също е "възпитано" и не можеш да разбереш че в апартамента има животно. Обаче..., комшията е по-голямо животно и от животните, разбирай изключително тъп и нагъл. И след няколко години "разговори" един ден се проведе много кратък и съдържателен разговор, при който чука мина на милиметър от главата му. Трябва да призная, че разговора беше изключително ползотворен. До такава степен, че вече не говори, даже звук не издава. Комшията де.

Но, макар да имам куче в апартамента си, също не бих се съгласил да живея на постоянен лай/вой.

Имай в предвид, че най-вероятно комшията ти няма да се справи с този проблем сам, дори и да иска. Ще трябва да го даде за възпитание, но цената не е ниска. Средно 250-300 лева е. Така, че говорете в тази насока.

Link to comment
Share on other sites

Сега видях, че онзи ден и в Италия имало земетресение, само че доста по-тежко. Не мога и не искам да си представя какво е усещането, когато клатенето премине в разпадане на къщата...

Link to comment
Share on other sites

Сега видях, че онзи ден и в Италия имало земетресение, само че доста по-тежко. Не мога и не искам да си представя какво е усещането, когато клатенето премине в разпадане на къщата...

 

Колега, сега видях в уйикипедия, в Италия е било 6,което не е много по-силно,а имаше сериозни разрушения... явно нашето строителство е по-добро! :bowdown: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...