Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

9 минути по-късно:

338 399 368

 

Какво му става на тоя форум?!??!?!?!?!??! В момента е 11:54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111111онеонеоне

Link to comment
Share on other sites

Миналата събота, като се бяхме събрали за формула 1 заговорихме за новият дзвер от Нокия снабден с 41MP сензор и оптика от Карл Цайс

 

http://www.youtube.com/watch?v=jT2tAqcWP4o

 

Ето и семпъл шотс

 

Link 1

 

Link 2

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера към пичовете от Ерата.

- Добре, но ако има проблеми с дъното (някво рециклирано) ще дойда да го върна, но знам, че не работите събота и какво правим?

- Не, в събота ще работим целия ден, все пак се отработва.

Отивам в одеве в четири, защото естествено имаше проблем и всичко затворено. Понеделник ще има викане.

По принцип са точни, но като започнат да правят такива парчета и подивявам.

Link to comment
Share on other sites

По късно ще я питам и ще ти пиша на лични. А ти ако имаш въпроси, питай спокойно. :rolleyes:

Ще съм ти изключително благодарен

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с bluetooth слушалка докато говориш да го мушнеш в задния си джоб на дънките с екрана към задника ти. И най-веселото е след като свършиш разговора какво се случва.

 

Тва е до софтуер. Порови се из Маркет-а. Надали няма и някой друг с такъв потен гъз като твоя. :D Той сигурно е настроил сензорите правилно. Да не говорим, че можеш с Tasker/Locale, да го настроиш като има Bluetooth слушалка включена, екрана да не се включва.

Link to comment
Share on other sites

Взех си днес ново CD, но пък уредбата се скапа :( ... А не обичам да слушам на pc-то...

Link to comment
Share on other sites

Тва е до софтуер. Порови се из Маркет-а. Надали няма и някой друг с такъв потен гъз като твоя. :D Той сигурно е настроил сензорите правилно. Да не говорим, че можеш с Tasker/Locale, да го настроиш като има Bluetooth слушалка включена, екрана да не се включва.

 

А аз като искам да набирам какво правим?

Link to comment
Share on other sites

Отключваш телефона от копчето. На моя телефон екрана не се включва квото ще да става. Има ли нещо пред сензора - тва е. Няма отключване.

Link to comment
Share on other sites

Твоя е руутнат и не е със ром-а на HTC и не е ясно какви са настройките за сензора. Стандартния софтуер неясно защо след края на разговора ми включваше екрана.

Link to comment
Share on other sites

чармок, абе ти нали за лоуд фестивала се канеше да идваш у Софето? С булката? Я елате да спите вкъщи. Все ще намерим да ви сместим. Друго си е да се изкъпеш след цял ден куфеене. Па и ракийца да пийнеш ;)

Link to comment
Share on other sites

чармок, абе ти нали за лоуд фестивала се канеше да идваш у Софето? С булката? Я елате да спите вкъщи. Все ще намерим да ви сместим. Друго си е да се изкъпеш след цял ден куфеене. Па и ракийца да пийнеш ;)

И след като го напиеш следва цяла нощ секс с него нали? Трябва да е луд да приеме офертата.

Link to comment
Share on other sites

И след като го напиеш следва цяла нощ секс с него нали? Трябва да е луд да приеме офертата.

Той, Асен е секси пич... ама няма да му се даде лесно. Едро е момчето ;)

 

П.п. Танасе, в Понеделник, брат.... Четвъртък и Петък ме емнаха като дюлгерска количка и не сколасах през работното време...

Link to comment
Share on other sites

чармок, абе ти нали за лоуд фестивала се канеше да идваш у Софето? С булката? Я елате да спите вкъщи. Все ще намерим да ви сместим. Друго си е да се изкъпеш след цял ден куфеене. Па и ракийца да пийнеш ;)

Хиляди благодарности за поканата и сигурно ще си прикараме супер яко, но идеята е, че обещахме на наши приятели от Търново и Сливен, които ще са на палатки, че ще бъдем с тях. Честно да ти кажа, като гледам времето тези дни, вече сериозно взех да съжалявам, ама ако се отметнем ще се разсърдят. А иначе ние имаме често ходене в София и все ще се напием някоя вечер, а и ти като имаш път към Пловдив заповядай. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Минаа ми, че се напих брутално :) Лека и мека :)

 

След ЗВЕРСКОТО ОЛИВАНЕ до 6 сабаля днес, тъкомо влизаме в съзнание и забелязваме у фризеро кило Финландия! И половин кило черен хайвер!!!

 

Видене, експанжъна на Диаблото ще излезе докато започнеш да играеш оригинала бе брат. :)

 

Ангеле, както казах нямам бърза работа, свързана с игри. Ся ако дойдеш да я донесеш, ама пак с Теди, пак (ТЯ) с оная къса рокличка, букета ще го прескочим - няма грижи!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, както казах нямам бърза работа, свързана с игри. Ся ако дойдеш да я донесеш, ама пак с Теди, пак (ТЯ) с оная къса рокличка, букета ще го прескочим - няма грижи!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Аз ако можех да дойда пак с Теди...

ОК де. Когато искаш.

Link to comment
Share on other sites

Като няма Теди, иди ти с къса поличка и букет цветя :) И ми дай гест кей че да не ти дойда аз с къса поличка и букет минзухари насред май :)

Link to comment
Share on other sites

Той, Асен е секси пич... ама няма да му се даде лесно. Едро е момчето ;)

Както казваше една съученичка от провинцията:

- "Ми той като и хубав и ми купи нещо, що да сЪ дърпам"?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...