Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А кои празнуват днес?

Елени и Константиновци най-вече :)

 

7 години от завършването ми днес. Как минава времето. Сякаш беше вчера... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като си представих Весо, съответно изникна и друга аналогия - Гадин....

pics-066.jpg

 

 

 

Пешо, ти нали имаше някви изтрошени спици бе?

Link to comment
Share on other sites

Йес! Първо място!

 

w00x

Joined:05-December 02

Posts:13746

 

djadomraz

Joined:04-February 03

Posts:13728

 

Искам да благодаря на всички, които помогнаха това да се случи. cry.gif

Link to comment
Share on other sites

Йес! Първо място!

 

 

 

Искам да благодаря на всички, които помогнаха това да се случи. cry.gif

 

Начи няма да показвам моята статистика с почти 40 000 поста :D

Link to comment
Share on other sites

Бе аз га ти запретна поличката над ушите... и ти ще приемеш своята нова ориентация... при това съвсем искрено и напълно лично :rolleyes: :D

 

Само да не запретнеш другия край на поличката, че тогава да видиш :)

Link to comment
Share on other sites

Тук сте изперкали от педерастия, ебаси. :laughing1: :laughing1: :laughing1:

 

Edit:

Малееее Midex е влезнал видим във форума?!?!? Явно се логва от друг компютър и е забравил да сложи отметката за невидимост :)

Link to comment
Share on other sites

Така ли - не съм го видял кога е влезнал => не съм аз. :bgrin:

 

@Пешо, ти като ни изтипоса всичките в рисунки...искам да те питам нещо...Само с молив и лист ли правиш графиките или ползваш и някой графичен редактор? Също така - само чернобяло ли работиш или се справяш и с цветовете?

Link to comment
Share on other sites

Вашите карикатури съм ги правил на не много подходящ скицник (груба и неравна хартия, която излиза зле при сканиране) само с моливи. В момента се опитвам да привикна да работя с тънкописец, по нататък мисля да взема писалка или четка с туш. За по-новите ми карикатури съм правил и експериментална комбинация тънкописец/моливи (пример), както и елементарно зачистване на дефекти с PS (не съм много умел с PS). Последната ми карикатура съм я направил на лист А4, който май излиза далеч по-добре сканиран. С цветове дори не съм се и опитвал.

Защо?

Link to comment
Share on other sites

С цветове дори не съм се и опитвал.

Защо?

 

Понеже си добър с молива, смятах да те хвана за една работа с цвят...вероятно щеше да има нужда и от малко ползване на фотошоп, но щом не ползваш цветове, няма да стане. ;)

Link to comment
Share on other sites

Забраната влиза в сила от 1-ви юни. Рано е още да звъниш. След тази дата обаче е силно препоръчително. Трябва да се спрат гадните пушачи с техният дим. Звъни се в РИОКОЗ за такива сигнали. В сайта им трябва да има списък с телефоните.

Ами дай да спрем гадните коли,че и те много пушат.

Link to comment
Share on other sites

Ами дай да спрем гадните коли,че и те много пушат.

С удоволствие бих се прехвърлил на електрическа кола. За жалост в момента няма такава която да ми осигурява това от което имам нужда - 1000 километра пробег с едно зареждане. Появи ли се такава на пазара ще съм един от първите които ще си купят.

Link to comment
Share on other sites

Ами дай да спрем гадните коли,че и те много пушат.

 

Принципно трябваше доста от автомобилите да не могат да минат технически преглед при количеството газове, което отделят, но при техническите прегледи корупцията ни е на ниво. Като почнем от половината автобуси на градския транспорт и се свърши със разни 30 годишни таралясници.

 

То и доста повече градинки трябваше да има а не да се застрои всичко толкова плътно.

Link to comment
Share on other sites

То и доста повече градинки трябваше да има а не да се застрои всичко толкова плътно.

Да бутнем и къщите на пушачите, ползващи печки, че и те пушат :laughing: , да има повече място за градинки.

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих се прехвърлил на електрическа кола. За жалост в момента няма такава която да ми осигурява това от което имам нужда - 1000 километра пробег с едно зареждане. Появи ли се такава на пазара ще съм един от първите които ще си купят.

 

Таман за пенсия мисля, че ще се обзаведеш с такава. :laughing:

Поне докато не измислят нова технология, касаеща директно батериите за електромобили, не виждам в скоро време как ще стане...най-много да ги докарат до половината, но не и 1000. Друг вариант е да направят зареждането още по-бързо от досегашното "бързо" и да има електрозареждачки достатъчно начесто. Третият вариант (поне както аз го виждам) е - "електростанциите" пак да са достатъчно нагъсто, батериите да са унифицирани, лесни за монтаж/демонтаж и във всеки пункт да има готовозаредени батерии. Така само спираш в поредния пункт, ситуираш колата, автоматичният кран (примерно) вдига изтощената батерия, слага заредената и продължаваш след няколко минутки чакане - така няма да си зависим от 100, 500, 1000 или повече километра преход, който искаш да минеш с колата, но за целта трябва да има поне през 50 км подобни пунктове, а за това се искат много капиталовложения, които никой няма да направи докато поне половината коли по пътищата не станат електрически...

Link to comment
Share on other sites

Последното е прекалено добра идея за да сработи най-малкото защото никой няма да иска да си даде новия акумулатор за зареден но стар такъв. Но ако измислят система за 15 мин да се зарежда ще е супер. Аз се нареждам на опашката точно след netrootbg за тролей стига цените им да станат сносни, щото на тесла нещо не ме кефят особено, отделно, че трябва да чакам 2 години докато ми "излезе номера"...

Link to comment
Share on other sites

За повече градинки и спиране на старите таралясници съм твърдо за,мисълта ми беше че с тези збрани нищо не могат да направят аз колкото съм си пушил преди забраната толкова ще си пуша и след нея защото да пуша си е мой избор.

Те управниците вместо с пушачите да се позанимават с учащото поколение,че като гледам каква смрад иде.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се замислил след около 2-3 години да се пенсионирам ;). Стига всичко да е нареди да няма прекалено много непредвидени обстоятелства. Иначе има доста варианти за зареждане. В доста насоки се работи. Постоянно чета за нови и нови разработки за батериите. Според мен не е толкова далече момента в който ще може да се изминава такъв пробег. Другият момент е, че вероятно след някоя и друга година няма да имам нужда от кола която да изминава 1000 километра с едно зареждане.

 

Последното е прекалено добра идея за да сработи най-малкото защото никой няма да иска да си даде новия акумулатор за зареден но стар такъв. Но ако измислят система за 15 мин да се зарежда ще е супер. Аз се нареждам на опашката точно след netrootbg за тролей стига цените им да станат сносни, щото на тесла нещо не ме кефят особено, отделно, че трябва да чакам 2 години докато ми "излезе номера"...

Идеята със смяната на акумулатора беше в самата цена да влиза и амортизацията и след определен брой цикли просто да се заменя.

 

За повече градинки и спиране на старите таралясници съм твърдо за,мисълта ми беше че с тези збрани нищо не могат да направят аз колкото съм си пушил преди забраната толкова ще си пуша и след нея защото да пуша си е мой избор.

Теб никой няма да те спре да си пушиш колкото си искаш. Разликата е обаче в това, че няма да тровиш хората около теб на публични места.

Link to comment
Share on other sites

Не тровя никой,просто сега е модно да не се пуши та за това е цялата истерия.

 

Пълни глупости. Просто от много време се отлага тая забрана. Модерно било..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...