Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вземи си резервен дроб и кух крак... :lol:

 

Тегля една контра сега и почвам и аз да броя. Може да ме объркат за 12-токласник :D

 

 

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Алпинист.

 

Стефчоо, нЕма кой да те сбърка....

 

Адаш, вазелина е за след това...да боли по-малко..... :lol:

 

Не съм толкова дърт бре :D :D

Link to comment
Share on other sites

Чефо, вече ще ти забраня да поместваш клипове на певци, дето завършват на "ис", "ас" и т.н.... :woot

можеш ли да спреш гората да се разлиства :D :D

Link to comment
Share on other sites

То май гората сама ще си се обезлисти...като гледам как го е закършила напоследък...нищо чудно от другата година да сме без нея в ЕС. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Преди малко, като двете лапета бяха намазани до уши със сладолед и нарочно се блъскаха в хората за да си избършат сладоледа от муцуните. :laughing:

Хахахаха, честно ли? :laughing1:

 

Тегля една контра сега и почвам и аз да броя. Може да ме объркат за 12-токласник :D

Стефаньеееее, с тебе трябва да си поговорим. Иначе ако се полигавиш малко, както ти си знаеш, може и за осмокласник да те сбъркат, диване такова.

Link to comment
Share on other sites

Ъ?

Да не са се обърсали в теб? И да са ти нацапали розовата ризка от Парушев?

Ангеле, стегни се.

Link to comment
Share on other sites

Ъ?

 

*въздъх*

 

Много забавно, Галя... Някакви омазани дечица да ти се блъскат в чистите дрехи, за да си правят весело.

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти да си имаш дечица и да им казваш : "Недей, татьовото" и те да правят на 100000 % различни неща от това, което си казал :laughing1:

Пък и не знам конкретния случай, аз видях сладоледите преди да бъдат по лицата на децата.

Ама ми е смешничко :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

*въздъх*

 

Много забавно, Галя... Някакви омазани дечица да ти се блъскат в чистите дрехи, за да си правят весело.

Ти пък, не се вързвай толкова, то беше блъсканица и го направиха без да искат. Не си мисли, че някой ги кара да го правят нарочно.

Link to comment
Share on other sites

С твоето внушително телосложение, едва ли не те слушат, като им говориш :laughing: Беше блъсканица малко преди вие да дойдете. Онова си беше само гъч.

Link to comment
Share on other sites

Леле то за това ни е такова образованието.Учителите се хилят как децата се мацат със сладолед...

Link to comment
Share on other sites

С твоето внушително телосложение, едва ли не те слушат, като им говориш :laughing: Беше блъсканица малко преди вие да дойдете. Онова си беше само гъч.

Всъщност, като викам и се карам, обикновено ми правят на пук и по не можем да се разберем. Но когато им говоря и обяснявам спокойно, резултата винаги е по-добър. Всъщност, рядко им се карам, обикновено се разбираме само с думи. Разбира се понякога се налага да повишаваме тон и дори да приложим Макаренко, но е доста рядко. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Леле то за това ни е такова образованието.Учителите се хилят как децата се мацат със сладолед...

Ти и ти обади лаф, ама както и да е. Че какво да правя, да рева ли? То си е дете, и да му говориш... Камо ли, че на колегата са малки децата, не са на 16, 17, 18, 19, на каквито ми е разрешено да преподавам. Сигурно сега Charmock трябва да си претрепе детето или да си посипе главата с пепел, че е разрешил това да се случи.

 

 

Charmock, като им говориш като на голям човек, сякаш повече разбират. Иначе като се правиш на лош (едва ли не), правят напук и им харесва. Поне аз така си мисля.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, вече ще ти забраня да поместваш клипове на певци, дето завършват на "ис", "ас" и т.н.... :woot

ПроЗ човек и силен вЕтър, нищо ги не спира!

 

П.п. Ангеле! Извади си бастуна от задника и си плЕсни два шамара по врата!

Link to comment
Share on other sites

П.п. Ангеле! Извади си бастуна от задника и си плЕсни два шамара по врата!

 

Искам да се издокараш за сватба някой път (хиперболизирам тука с тва сравнение, за да е по-ясно) и някое детенце да ти се лепне със сладоледа по лицето на крака... Тогава да те видя какво ще говориш....

 

Със следващото не говоря за конкретния случай.

 

Има разни дечица, които са толкова разпасани, че чак ми иде да ги строя в редица и да ги полея с вода. И са нагли на всичкото.

Случка преди месец. Седя си в кръчма. Действието се развива между 10 и 12 вечерта. Някакви хора празнуват нещо си на една маса и си довели и децата. Тия деца, 3бр, с един балон, на едно тясно пространство... е пък как не се спряха. Тоя балон ходи по масите, бута чаши, бута бутилки, удря хората по главите, влиза им в салатите.. Няма реакция. 6 пъти им го давах тоя балон, щото ми падаше на масата. Нямаше да има и втори, но един приятел ме укротяваше, а и имаше пре-достатъчно балони, че да се налага да съм лош цяла вечер. Родителите все едно не бяха там.

Link to comment
Share on other sites

...а и имаше пре-достатъчно балони, че да се налага да съм лош цяла вечер. Родителите все едно не бяха там.

 

Купи си лазер, пукащ балони...така балоните все по някое време ще свършат.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се издокараш за сватба някой път (хиперболизирам тука с тва сравнение, за да е по-ясно) и някое детенце да ти се лепне със сладоледа по лицето на крака... Тогава да те видя какво ще говориш....

 

Важи за хора дето и в тоалетната влизат издокарани. Голяма работа , че те оклепало някое лапе, мокри кърпички не продават и не знаеш как да се забършеш. Аман от превземки вече. Трябваше жените да се превземат, не мъжете.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...