Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За да те подразня още малко, ще ти кажа, че гората с трасетата е на 5 мин. път с кола от къщи. :P

 

Момчиле, разбрахме те вече че живееш в къра! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Иначе... да, живота си е мил. И кокали/стави също :lol:

 

Ти нали се пенсионира бре! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пенсионирах се от такеуондото. За планинското колоездене беше първоаприлска шега :) Юни месец, живот и здраве ако е спряло да скърца рамото - пак яхвам халюмуниевия кон :)

Link to comment
Share on other sites

Мани, бил съм ги изхвърлил в барчето :D :D Как и защо...нямам идея :D

 

Стефче, явно в пияно състояние вече осъзнаваш, че караш грешната кола и се опитваш да се отървеш от нея... laughing1.gif

 

Пенсионирах се от такеуондото. За планинското колоездене беше първоаприлска шега :) Юни месец, живот и здраве ако е спряло да скърца рамото - пак яхвам халюмуниевия кон :)

 

Започват залаганията кое рамо ще извади Пешо слеващия път. Пеше, бъди така любезен да споделиш кое извади последно, за да сме надлежно информирани. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Започват залаганията кое рамо ще извади Пешо слеващия път. Пеше, бъди така любезен да споделиш кое извади последно, за да сме надлежно информирани. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Аз залагам на ребро :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефче, явно в пияно състояние вече осъзнаваш, че караш грешната кола и се опитваш да се отървеш от нея... laughing1.gif

 

 

Как пиян бре. :D Тва се случва сутринта докато съм си взимал закуска от барчето дето ни е на работата :D

 

А че карам грешната кола - така е. Ама няма пари ни за 159, ни за нещо по...интересно :(

Link to comment
Share on other sites

Пеше, бъди така любезен да споделиш кое извади последно, за да сме надлежно информирани. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif
Не смятам да досаждам на форумната аудитория, повтаряйки за втори път кое рамо е ;)
Link to comment
Share on other sites

Е па аз няма да ровя 8923 поста назад да проверявам. Помня, че вече си курдисан и от двете страни, ама ляво ли беше последно... unsure.gif

 

Както и да е - аз слагам 5 лева на дясно рамо. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, не ползваш ли Viber-а бе? Кога и как искаш да си вземеш Диаблото, че няма да мога да ти го донеса близките дни.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам го бре, но днес да кажем не ми е от хубавите дни... Не съм поглеждал нищо от сутринта по телефона, просто нямам време. Ще ти се обадя някъде довечера, ако не - по-нататък, здраве да е.

 

пИчелиш. Завторих дясното.

 

Ти нали разбираш, че правим залагане за след подновяване на кариерата ти. biggrin1.gif

 

Аз при това положение ще си обмисля залога, че би било ебати каръка да потретиш... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Двете вадения на дясното рамо нямат нищо общо с колоезденето. И двата пъти го извадих на спаринг... А с колелото последните две години го давам доста easy...

Link to comment
Share on other sites

Адвокатите са големи локумчовци. Превеждам един текст - 32 страници, от които реално само 3-4 са съшествени, а останалото е повтаряне на тези 3-4 страници с минимални промени, така че да не мога спокойно да цъкам copy/paste. Наглеци! :)

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, разбрахме те вече че живееш в къра! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Видене, доста си далече от истината. Кър в нашто село няма как да има. Под мен на 300 метра е океана, а зад мен след около километър започват планините. Един квадратен метър от оскъдното количество земя тук е на средна цена от около $1500, та при това положение да си представиш КЪР в такава ситуация е просто невъзможно. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Видене, доста си далече от истината. Кър в нашто село няма как да има. Под мен на 300 метра е океана, а зад мен след около километър започват планините. Един квадратен метър от оскъдното количество земя тук е на средна цена от около $1500, та при това положение да си представиш КЪР в такава ситуация е просто невъзможно. :laughing1:

 

Каквото щеш ми разправяй, живееш в индианска територия! laughing1.gif

 

И отгоре на всичкото нито на лов ходиш в гората, нито риба ловиш в океана! Каква работа имаш там тогава?!?!? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Каквото щеш ми разправяй, живееш в индианска територия! laughing1.gif

 

И отгоре на всичкото нито на лов ходиш в гората, нито риба ловиш в океана! Каква работа имаш там тогава?!?!? tounge.gif

Е тва е друга тема. Още не съм тръгнал на лов и риболов, ама може и това да стане някой ден. Иначе братята индианци нямат нищо против тази ситуация, вервай ми. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Кръснтика ако искара едно барбекю на верандата или на плажа, ще ли му отидем на гости за някой кръг от F1 :D...ама и Булсат требе да има, че нашия коментар си е отличен :DD

Link to comment
Share on other sites

Хаха, идеята за барбекю не е лоша, но е леко неприложима в реално време, защото състезанията (като изключим това в Монреал) се падат винаги посред нощите по тези географски ширини. Както разбира се и това нещо Булсат тук липсва. Състезанията са по TSN, а коментаторите са британци. Иначе за голфа става - тук има доста масови игрища, на които орането на терена със стикове и мощното разпиване в клъбхауза не са кой знае какъв проблем (освен цената на алкохола де, която си е зверска дори в магазините) . :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам Candy, преди две години я купихме. На този етап сме доволни, защото имаме огранечено пространстово за сушене на дрехите и върши доста добра работа. Основно зимата, разбира се. Имай впредвид, че капацитета на сушене е по-малък от капацитета на прането и когато е на програма сушилня си харчи доста повече енергия. Жена ми се оплакваше, че при сушене вади доста измачкани дрехите и после трудно се гладят, ама май беше намерила някакво решение. Не помня с програма ли беше или препарат. По късно ще я питам и ще ти пиша на лични. А ти ако имаш въпроси, питай спокойно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мм за другия апартамент взехме 2в1,но все още не сме я сложили.Там проблема е,че сме на първият етаж и някой може да тръгне да си взима дрехи направо от простора.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...