Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пак се напихме..

 

Ми в тоя сняг какво да правите!!! laughing1.gif

 

Мите, да си жив и здрав! И повечко магданозчък...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мерудио, да си жив и здрав!

 

 

Ми в тоя сняг какво да правите!!! laughing1.gif

 

Мите, да си жив и здрав! И повечко магданозчък...

Благодаря младежи..и вие да сте живи и здрави...

Link to comment
Share on other sites

ЧРД и от мен - жив и здрав и само хубави неща :)

 

Вчера беше ебаси лудницата... и се очертава все така да е... и то не само тази седмица...

 

Но пък какво хубаво фрапе си направих....

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали Ангел има нещо общо със Скорпиото на главната? Или съм видял някой, който много прилича на него. Че имаше един пич, ама като не съм го виждал скоро и не знам дали не се припознавам. Пък знам, че работи в някаква фирма за съпорт, а този оправяше нещо сметките и помагаше там.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали Ангел има нещо общо със Скорпиото на главната? Или съм видял някой, който много прилича на него. Че имаше един пич, ама като не съм го виждал скоро и не знам дали не се припознавам. Пък знам, че работи в някаква фирма за съпорт, а този оправяше нещо сметките и помагаше там.

 

Не съм бил аз.

Link to comment
Share on other sites

Предложение за Дедо, сигурен съм, че ще го оцени подобаващо...:bgrin:

 

Honda с предложение за всички „мързеливци" в офиса

 

Японският технологичен концерн Honda представи изобретение, което обещава да ни спести всички физически "усилия" в офиса. Самозадвижващата се едноколесна система Uni-Cub ще ни позволи да станем от стола си, да седнем на нея и да я насочим в която посока пожелаем, като дори няма да ни се налага да въртим педали. Както се вижда в публикуваното от Honda видео, Uni-Cub прилича на стол за бар, който е снабден с едно по-голямо основно колело, към което е прикрепено по-малко допълнително колело, осигуряващо му стабилност и висока повратливост.

 

Системата предлага с два начина на управление. Единият е посредством накланяне на тялото в желаната посока, а за тези, на които и това усилие им се вижда прекалено голямо, от Honda са предвидили два малки джойстика, вградени в ръкохватките.

 

inews.bg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_Me1P0JljVk&feature=player_embedded#!

Link to comment
Share on other sites

НЕ става това за Ники. Та нали ще го боли кръста, тъй като няма къде да се облегне?!?!? Да не говорим за подпора за подмишницте, обдухване на задника, охладител за питие, поставка за лаптоп, масажор за мъде и прочее колосални пропуски...

Link to comment
Share on other sites

НЕ става това за Ники. Та нали ще го боли кръста, тъй като няма къде да се облегне?!?!? Да не говорим за подпора за подмишницте, обдухване на задника, охладител за питие, поставка за лаптоп, масажор за мъде и прочее колосални пропуски...

Южно корейски пазари ли...! Не са го усетили наш, Ники, та да видиш кви кинти има да му плащат да им мрънка.

Link to comment
Share on other sites

Предложение за Дедо, сигурен съм, че ще го оцени подобаващо...:bgrin:

 

Segway със седалка. При това го знам това (или подобно) от поне 2 години.

 

Аз тъкмо се зарадвах, че са измислили бюро с вграден La-Z-Boy стол към него и някакви механизми за завъртане в/към бюрото и накланяне при ставане а то - segway изпълнен като табуретка с колелца.

 

 

 

НЕ става това за Ники. Та нали ще го боли кръста, тъй като няма къде да се облегне?!?!? Да не говорим за подпора за подмишницте, обдухване на задника, охладител за питие, поставка за лаптоп, масажор за мъде и прочее колосални пропуски...

 

Хохохохохо :lol: Нямаш си представа колко си прав. Като изключим масажора за мъде за който не се бях сетил. Сега и него искам :P

Link to comment
Share on other sites

Хохохохохо :lol: Нямаш си представа колко си прав. Като изключим масажора за мъде за който не се бях сетил. Сега и него искам :P

Искаш, искаш - до първия път когато поради софтуерна грешка на братята индийци писали софтуера, не реши да стисне повече и тогава ще те ти викаме баба Мраз :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Бахахахаха, ако масажора е китайски (то какъв ли друг може да бъде) с индийски софтуер, направо не мога да го мисля дедо. :laughing1:

 

Тази вечер съм тотално разглобен от едни зверски пътеки за планинско колоездене в нашто село. Баси и екстремизма беше, на места имах усещането, че излитам от трасето. Предполагам дори Пешо с неземния му байк ще види зор на някои места от това трасе. Май ще трябва да си взема една GoPro камера и да я закача на каската, обаче не знам какъв филм ще излезе с това друсане и летене във въздуха. :laughing1:

 

Edit: Нещо такова е по-голямата част от трасето:

img1477gf.jpg

 

 

Ами те не са ли предвидени някакви стабилизации в тия камери?

Тя стабилизацията е за леко трепереща ръка, не е за подскачащ и летящ обект във всички посоки.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер съм тотално разглобен от едни зверски пътеки за планинско колоездене в нашто село. Баси и екстремизма беше, на места имах усещането, че излитам от трасето. Предполагам дори Пешо с неземния му байк ще види зор на някои места от това трасе. Май ще трябва да си взема една GoPro камера и да я закача на каската, обаче не знам какъв филм ще излезе с това друсане и летене във въздуха. :laughing1:

 

Ами те не са ли предвидени някакви стабилизации в тия камери?

Link to comment
Share on other sites

Май ще трябва да си взема една GoPro камера и да я закача на каската, обаче не знам какъв филм ще излезе с това друсане и летене във въздуха. :laughing1:

 

Тя стабилизацията е за леко трепереща ръка, не е за подскачащ и летящ обект във всички посоки.

С такава камера снимам под вода. Няма стабилизация. Бяхме я сложили и на един подводен скутер. Не е истина как подскача. Имам и специален комплект за закрепване на колело. Трябва да я изпробвам как ще се държи по паважите в града :). Иначе снима с повече от отлично качество.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Нещо такова е по-голямата част от трасето:

http://img109.imageshack.us/img109/2125/img1477gf.jpg

Свърших си в гащите...

 

Че ще видя зор - ще видя. Неземния ми байк предполагам, че е било ирония, щото е среден клас XC/AM на TREK. Оф, прикарало ми се е зверски, ама не смея още...

Link to comment
Share on other sites

Свърших си в гащите...

За да те подразня още малко, ще ти кажа, че гората с трасетата е на 5 мин. път с кола от къщи. :P

Между другото трасетата са толкова много, че спокойно можеш да ги обикаляш цяло лято без да се повтаряш. Обаче има някои, които още не съм се престрашил да минавам - някак си живота още ми е мил. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

За да те подразня още малко, ще ти кажа, че гората с трасетата е на 5 мин. път с кола от къщи. :P

Между другото трасетата са толкова много, че спокойно можеш да ги обикаляш цяло лято без да се повтаряш. Обаче има някои, които още не съм се престрашил да минавам - някак си живота още ми е мил. :laughing1:

Абе и аз не съм чак толкова за оплакване, щото Бояна ми е на 10 километра от квартирата. А там свършват няколко много симпатични пътечки :) Отделно, че Витоша е цялата в пътеки, а и западна Стара Планина не е чак толкова далече и лесно достъпна с автобус...

 

Иначе... да, живота си е мил. И кокали/стави също :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...