Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ваньо..., и за трол спря да ставаш. Дори ти спря да си забавен вече...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ъ? Килъре, я без таквиа неподготвени изказвания. Напълно прав е. Дори не е забавно.

Ти също не се изказвай неподготвен. Децата не са го направили нарочно и какво се очаква, да взема да ги пребия ли? Когато ти и Ангел имате деца, тогава ще си говорим по съвсем различен начин. Бахти просто не очаквах за нещо толкова несъществено и част от ежедневието, такава атака.

Link to comment
Share on other sites

За кое да не се изказвам неподготвен?! Какво пребиване?! Вие изобщо не сте в час, бе, хора!

Тцъ, цъ, цъ, цъ.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Важи за хора дето и в тоалетната влизат издокарани. Голяма работа , че те оклепало някое лапе, мокри кърпички не продават и не знаеш как да се забършеш. Аман от превземки вече. Трябваше жените да се превземат, не мъжете.

 

С мокри кърпички да чистя дреха?? Само ще стане петно. Говорим за разтопен сладолед все пак. Еле пък ако не е ванилов и е бъкан с оцветител. Да не ходя само с шушлек, че да го чистя с мокри кърпички? Не е ли по-лесно родителите да изкарат мокри кърпички и да им забършат устите? Това поне е възможно. Изобщо не говорим за превземане тука. Говорим за хора, които не обичат да вървят лекьосани.

Link to comment
Share on other sites

Добре детето ви като направи нещо лошо веднага трябва да го биете ли :confused Защо винаги почвате с боя.Явно това е нещо нормално в отглеждането на днешните деца :blink:

Link to comment
Share on other sites

Пффф...Ебаси дискусията. Аню, тепърва ли да те уча как се пука балон с вилица ма? А кво правиш ако някоя кола те опръска в дъждовно време? Иване?Изключи факса.

Link to comment
Share on other sites

Добре детето ви като направи нещо лошо веднага трябва да го биете ли :confused Защо винаги почвате с боя.Явно това е нещо нормално в отглеждането на днешните деца :blink:

Ти като един индивид, имащ страхотен опит с отглеждането, възпитаването и обучението на деца, възрастни и всички други хора, се изказа.

Че дете е, какво да правим, освен да се посмеем на случката?! Вярно, ако те е нацапало, не е смешно толкова, ама все пак не е нарочно. Извиняваш се на пострадалия, казваш на детето, че така не е хубаво и така... до другия път. Защото при тях трябва доста практика и здрави нерви, че да изградиш навици и "правилно-грешно" мнение и решение. Доста "проба-грешка" се изисква, че да се научат.

Бат' Весо, съгласна съм.

Ангеле, мокрите кърпи не бършат само шушляк, а почти всичко.

Link to comment
Share on other sites

Пффф...Ебаси дискусията. Аню, тепърва ли да те уча как се пука балон с вилица ма? А кво правиш ако някоя кола те опръска в дъждовно време? Иване?Изключи факса.

 

Аз балона можех да го конфискувам на няколко пъти, но щях цяла вечер да си играя на ловец и да пукам балони пък не ми се щеше. Ако вали и вървя до улицата се оглеждам за локвите и колите. За въпросната случка няма как да се подготвя.

 

Ангеле, мокрите кърпи не бършат само шушляк, а почти всичко.

 

Аха. Ще знам вече.. Ще взема направо на майка ми един кашон, да пере с тях...

Link to comment
Share on other sites

От една тъпа случка напраихте баси проблема.. :)

 

Нали трябва да си говорим за нещо. Виж кво е скучно напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Аха. Ще знам вече.. Ще взема направо на майка ми един кашон, да пере с тях...

Аха, точно това казах. Цитирай ме.

Говорим за извънредни ситуации (конкретно в случая) в мола или навън. У вас ако искаш със смес от Ариел, Бонукс, Тест, Савекс, Персил и обезмаслител пери. Нас не ни вълнува.

Link to comment
Share on other sites

Аха, точно това казах. Цитирай ме.

Говорим за извънредни ситуации (конкретно в случая) в мола или навън. У вас ако искаш със смес от Ариел, Бонукс, Тест, Савекс, Персил и обезмаслител пери. Нас не ни вълнува.

 

Много ще е яко като ги смесиш тия всичките :) Всички цветни дрехи ще станат бели, къде с дупки, къде без :)

Link to comment
Share on other sites

Мхъхъм...Мисля, че е време Аню да сподели личен опит и с козметиката... Щот, нали..., все за нещо трябва да си говорим, таа....

Link to comment
Share on other sites

Ако не се разтворят де :D Ангеле... и ти изключи факса. Мокрите кърпи са нещо много хубаво, особено ако ти се сере.

Link to comment
Share on other sites

Баааахти... Ангеле, ти сигурен ли си, че не си някъв бот бе, човек!? Тъкмо му се спомена името - и хоп, пича е в темата....

Респект, бро, респект :bowdown:

 

П.п. Аборигентските изпращявания започнаха и сезонът за отстрел на блатни вещици с гладкоцевно, мазутно оръжие е открит официално!

За сега само наблюдавам и трупам матрЯл (купища отврат), днес обаче на какви селски геги се натъкнааах... мани-бегай... То изобилие от телеса натъпкани в нещо което хем им е два номера по малко, хем е ушито от около 200 метра розово-зелен тюл..., то чудеса. Направо ме обзе една такава тиха лудост и усетих подтик към агресия (без значение спрямо какво).

Link to comment
Share on other sites

Мокрите кърпи са нещо много хубаво, особено ако ти се сере.

 

Мокрите кърпички и ароматизираната тоалетна хартия са за лигльовците ; истинският мъж не ползва мокри кърпички, а само вестник, който е изчел малко преди това. :excl:

 

 

А само Чък Норис си позволява да ползва шкурка.

 

 

 

П.П. А Ангел се е абонирал за тази и останалите теми...освен това незнайно как, при споменаване на името му нейде из форума, получава и SMS. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

П.П. А Ангел се е абонирал за тази и останалите теми...освен това незнайно как, при споменаване на името му нейде из форума, получава и SMS. :laughing:

Ми, нали и аз за това говоря бе, майна...

Link to comment
Share on other sites

Да, потвърдих те само.

 

----------------------------------

 

Преди малко си купих един "спортен" маслен филтър K&N от ибей...още се чудя дали имаше смисъл...

Link to comment
Share on other sites

Мокрите кърпички и ароматизираната тоалетна хартия са за лигльовците ; истинският мъж не ползва мокри кърпички, а само вестник, който е изчел малко преди това. :excl:

 

 

Ела да те питам след седмица под земята няма ли да пееш арии за мокрите гъзобръски. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ела да те питам ...

 

Тц, мерси - аз съм от "лигльовците" (тия с тоалетната хартия), а те са една степен над "принцесите" (като дедо например), които си поръчват специални тоалетни чинии, дето им пеят нежно и насърчаващо в нужния момент. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК бе културтрегери!

 

Да не забравяме един от най-хубавите и най-Български празници! Трябва да се празнува най-малкото, защото доста хора си мислят, че тези букви, с които пишем са Руски

Link to comment
Share on other sites

Аха, точно това казах. Цитирай ме.

Говорим за извънредни ситуации (конкретно в случая) в мола или навън. У вас ако искаш със смес от Ариел, Бонукс, Тест, Савекс, Персил и обезмаслител пери. Нас не ни вълнува.

 

Или съм чист, или не. С петна няма да вървя.

 

Баааахти... Ангеле, ти сигурен ли си, че не си някъв бот бе, човек!? Тъкмо му се спомена името - и хоп, пича е в темата....

Респект, бро, респект :bowdown:

 

П.п. Аборигентските изпращявания започнаха и сезонът за отстрел на блатни вещици с гладкоцевно, мазутно оръжие е открит официално!

За сега само наблюдавам и трупам матрЯл (купища отврат), днес обаче на какви селски геги се натъкнааах... мани-бегай... То изобилие от телеса натъпкани в нещо което хем им е два номера по малко, хем е ушито от около 200 метра розово-зелен тюл..., то чудеса. Направо ме обзе една такава тиха лудост и усетих подтик към агресия (без значение спрямо какво).

 

Има опция на форума ако те цитират да ти изскача едно съобщение и като рефрешна форума, изскача съобщението и аз долитам.

Link to comment
Share on other sites

526782_376579969057153_252641708117647_1003368_14713541_n.jpg

 

Е КАК? Някой да има идея как след 5тия са продължили са се трупат на камари? Защото то верижна катастрофа по магистрала - ок, да има сняг и лед - разбирам. Ами това как е станало??? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...