Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като няма Теди, иди ти с къса поличка и букет цветя :) И ми дай гест кей че да не ти дойда аз с къса поличка и букет минзухари насред май :)

 

Мойте ги раздадох. В неотворената кутия на Виден има 2 напълно девствени. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

... че да не ти дойда аз с къса поличка и букет минзухари насред май :)

Малииии...., ку та видя така и одма си изгорЕ на дърти години....

 

П.п. Или пък бая време после ще имам смущения в либидото и няма да ми става... Балиго...?

 

П.п.2 Ама ако си без минзухари, тогава няма...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, аз ако знаех тогава, че така ще си сипеш сам, още на момента щях да те отпратя с букет и камера! laughing1.gif

Като няма Теди, иди ти с къса поличка и букет цветя :) И ми дай гест кей че да не ти дойда аз с къса поличка и букет минзухари насред май :)

 

post-12-1234436715.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, аз ако знаех тогава, че така ще си сипеш сам, още на момента щях да те отпратя с букет и камера! laughing1.gif

 

 

post-12-1234436715.gif

 

Ти не се хили ами отиди си вземи играта и ми прати гест кей, щото и тебе те ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЕШ !!! :) По-бързо, щото с всеки пропуснат миг, опасноста да видиш букета минзухари става все по-голяма. Да не говорим за останалите благини, както спомена Гадо :) Сещаш се, намалено либидо, отчаяно желание за кастрация, е такива все ...

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв телефон, на когото мога да звъня, за да рапортувам заведения, в които се пуши?

Ако да - какъв?

Забраната влиза в сила от 1-ви юни. Рано е още да звъниш. След тази дата обаче е силно препоръчително. Трябва да се спрат гадните пушачи с техният дим. Звъни се в РИОКОЗ за такива сигнали. В сайта им трябва да има списък с телефоните.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв телефон, на когото мога да звъня, за да рапортувам заведения, в които се пуши?

Ако да - какъв?

112. Може и в произволна централа на ГЕРБ или на телефон: +35924901313. Последното е даже препоръчително - може да те забележат и направят дружинен ръководител на партията в града.

По същия начин може да рапортуваш/докладваш и за незаконно забогатели - да им конфискуват всичко на маскарите. Това вече е сериозна заявка за стола на бат' Бойко баш в централата им у Софето.

 

Поп Кръстьооооо, поп Кръстьо, нищо не чиниш, пич пред днешните ти сънародници.

Link to comment
Share on other sites

@футуре, Ти не си особено умен, нали? Какво общо има бат Бойко със забраната за това, някой да ме трови? Ти изобщо имаш ли представа кое правителство го е предложило, кога се е гласувало за 1-ви път и т.н? Бахти, всички почнаха да стават политици отново. Не съм гербер, мили ми пушачо (смехурко).

@нетроот, знам, че е от 1-ви.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв телефон, на когото мога да звъня, за да рапортувам заведения, в които се пуши?

Ако да - какъв?

 

Ванчо, ранко ти е да звъниш още.

Link to comment
Share on other sites

Емиии...хубу(тва за чармок). Па иначе зевзеците - аз моа ли или не моа да ви покажа усмивката на дявола, а?devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако Виден се помотае още мало и нямайки време за игри, ще взема да му гепна копието на Диаблото.

ПП

Само на мен ли форума почна да ми прави парчета и чат пат да не ми работят бутоните и/или линковете? И трябва да рефрешвам страницата, че да захапе?

Link to comment
Share on other sites

Бат' Весо, както винаги цепиш мрака :laughing1: Очевидно и други неща. Аз живея, за да те видя с къса поличка и минзухари в ръка. Имаш ми телефона, като ходиш до Виден звънни :laughing: Дори да съм на Луната, ще се върна да те видя :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Неее, не, не, не... Тая вечер ш'го сънувам Килъра по къса, карирана поличка на плисета и с китка минзухари в ръка.... Пък с другата как държи брадва и цепи обещаните му от Стоил шест кубика букови клони... Баси, ако не ми докара някоя полюция, пак си е хуу...

Link to comment
Share on other sites

Не е никак даже ;).

 

Шшшшшшт, сега ще дойде Любо отнякъде да ни напляска! biggrin1.gif

 

Ако Виден се помотае още мало и нямайки време за игри, ще взема да му гепна копието на Диаблото.

 

Ето нещо, което НЕ може да се случи....

 

Неее, не, не, не... Тая вечер ш'го сънувам Килъра по къса, карирана поличка на плисета и с китка минзухари в ръка....

 

...и ШОТЛАНДСКА ГАЙДА в ръка!!!!laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

...и ШОТЛАНДСКА ГАЙДА в ръка!!!!laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Никви гайди... няма, да ми разваляш красивия сън!

Link to comment
Share on other sites

Никви гайди... няма, да ми разваляш красивия сън!

 

 

Представи си го!

 

FREEEEEEDOOOOOOOOOM!!!!

 

laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

 

Още малко ще искате да се науча да свиря шотландския химн на гайда, а ? Вместо да ме уредите с един гест кей и да предпазим света от кошмара с минзухарите... Поне имате смелоста и куража да приемете половата си ориентация публично :D

Link to comment
Share on other sites

Още малко ще искате да се науча да свиря шотландския химн на гайда, а ? Вместо да ме уредите с един гест кей и да предпазим света от кошмара с минзухарите... Поне имате смелоста и куража да приемете половата си ориентация публично :D

Бе аз га ти запретна поличката над ушите... и ти ще приемеш своята нова ориентация... при това съвсем искрено и напълно лично :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...