Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не ма, само беше влажна, не съм обогатявал с твърдо.

Ама резняк ли беше или обикновенна припляскваща?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дали няма да има някой, с голямо и добро сърце, който да ми услужи с една палатка за два дена? Пък аз ще почерпя, рабира се. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Късно се обади, иначе щях да ти дам моята...Ма тя замина още вчера за Камен бряг...

Link to comment
Share on other sites

Късно се обади, иначе щях да ти дам моята...Ма тя замина още вчера за Камен бряг...

Зраве да е. :beer: Надявам се, че ще намеря, щото майка ми, благоволи да гледа децата и ние с жената сме решили, като младоженци да преспим на палатка, на Load Festival. Още повече, че и двамата досега не сме имали такова преживяване, пък ако ни хареса, ще купим една и по често ще си правим екскурзии с преспиване.

Link to comment
Share on other sites

Зраве да е. :beer: Надявам се, че ще намеря, щото майка ми, благоволи да гледа децата и ние с жената сме решили, като младоженци да преспим на палатка, на Load Festival. Още повече, че и двамата досега не сме имали такова преживяване, пък ако ни хареса, ще купим една и по често ще си правим екскурзии с преспиване.

Независимо от топлия месец, трябва да имате и спални чували. Веднъж спах на палатка, уж по топло време, и ме споходи ангина, тъкмо поради липса на околопалатковите неща. :)

Link to comment
Share on other sites

Дали няма да има някой, с голямо и добро сърце, който да ми услужи с една палатка за два дена? Пък аз ще почерпя, рабира се. :rolleyes:

 

Аз мога да ти услужа, ако не си си намерил вече. Пиши ми на ЛС да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Независимо от топлия месец, трябва да имате и спални чували. Веднъж спах на палатка, уж по топло време, и ме споходи ангина, тъкмо поради липса на околопалатковите неща. :)

Благодаря ти за съвета, имам го в предвид. :rolleyes:

 

 

Ако имаш нужда от съвет - обръщай се.

Добро утро.

Ами ако го решим да купуваме, ще се обърнем към теб за съвет задължително. Благодаря.

 

 

Аз мога да ти услужа, ако не си си намерил вече. Пиши ми на ЛС да се разберем.

Тази сутрин комшията до нас ми даде неговата чисто нова палатка, която е купил преди 5 години и така не я е използвал. Най-малко от него очаквах, че има такива неща. :blink:

XMD, благодаря ти много за предложението, както и доверието разбира се. Имаш задължителна почерпка от мен на някоя форумна среща. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Някой от обичайните заподозрени да го вълнува придобиването на мишка MX Anywhere много изгодно? Мишката е с един дребен недостатък - back бутона нещо му е заминала пружинката и при натискане трябва да е маалко по-силно за да хване, обаче си работи, просто не цъка.

 

Други забележки по мишката няма.

 

ПС: Съвсем умишлено питам тук.

Дедо, какви пари и искаш на мишката?

Link to comment
Share on other sites

Хаха, обади лаф :laughing1: А на -25 по-топло ли ти беше? Да не е юли месец, по-добре малко да разхлади. Айде стига с тия 30 градуса. Да се сварим в собствен сос.

Link to comment
Share on other sites

На -25 не излизах много. Стоях си вътре на 27 градуса и не ми пукаше.Ама сега трябва да взимам заверки :(

Link to comment
Share on other sites

Искам малко да обогатя знания за графичния дизайн и се чудя дали да се запиша на курс или да си взема 2-3 книги и да се пробвам сам да науча нещо :confused

Link to comment
Share on other sites

Искам малко да обогатя знания за графичния дизайн и се чудя дали да се запиша на курс или да си взема 2-3 книги и да се пробвам сам да науча нещо :confused

 

Курс? Хората в Университетите нищо не могат да научат, съмнявам се на курс да обогатиш знанията си особено много.

Link to comment
Share on other sites

Ами хубавите книги трябва да си ги поръчваш от чужбина и ще са на английски. Като цяло ще ти излезнат колкото един курс предполагам. Не знам колко е курса. Не знам и какво покрива програмата.

Трябват ти поне 4-5 книги, за да засегнеш основите, а хубава книга по единия "предмет" струва 110лв без доставката.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, обади лаф :laughing1: А на -25 по-топло ли ти беше? Да не е юли месец, по-добре малко да разхлади. Айде стига с тия 30 градуса. Да се сварим в собствен сос.

В Сараево си имаме сняг. При това много. Довечера ще кача снимки.

Link to comment
Share on other sites

Искам малко да обогатя знания за графичния дизайн и се чудя дали да се запиша на курс или да си взема 2-3 книги и да се пробвам сам да науча нещо :confused

 

Имай предвид, че дизайнери има много... уеб дизайнери не чак толкова но и те са доста повече от необходимото. Имам познати, които се занимават с това - единия се оплаква, че работа трудно си намира, другия ходи в щатите "на гурбет", едната мацка си намира някак, но и тя ми е казвала, че не е претрупана от работа.

 

Но ако те влече...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...