Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

.... че си по-предсказуем и от Ангел вече...

 

Я пък този.. Предсказателя...

 

Бая бира има да изпиете(Аню - ликьорче) докато схванете смисъла на постовете ми.

 

Аз водка пия. От ликьора ме боли глава и цяла вечер трябва да се наливам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бая бира има да изпиете(Аню - ликьорче) докато схванете смисъла на постовете ми.
Тоест да унищожим достатъчно количество мозъчни клетки с алкохол? :P
Link to comment
Share on other sites

Може и с куршум. Ама с алкохола е по-приятно.

 

Което ме навежда на мисълта, че винаги, като правя мезета от този тип, имам раничка по ръцете и съответно откачам от лютото, киселото и солта...

Link to comment
Share on other sites

И дори и да реша да зарадвам някой мъж :]

Тцъ...., не ставаш!Ти си грозен дори и в основната плоскост в която ще те гледа предполагаемият мъж....

 

 

Танасейииии..... Мека, мараня....., морен манаф на миндер мърка:

- Машалла, Танасе, машалла....

Да си ми жев и здрав, говедо такова и още пет пъти по 29 да ги празнуваш.... Повече не ти пожеравам, щот кат спре да става пишока и вече няма за кво да се живее....

Link to comment
Share on other sites

Виден с тая мешка отпред е доста назад в списъка :]

 

Ай стига де. Много си е добре Виден даже. Айде мен да ме коментирате в това отношение да, ама него - някак... Вие хърбав ли искате да бъде? Камъка трябва да си тежи на мястото е казал народа. Пък и бирата нали трябва да има къде да я слага :)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига де. Много си е добре Виден даже. Айде мен да ме коментирате в това отношение да, ама него - някак... Вие хърбав ли искате да бъде? Камъка трябва да си тежи на мястото е казал народа. Пък и бирата нали трябва да има къде да я слага :)

 

Закачливи са станали децата напоследък, палави едни такива.... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Готиното е, че мислите че ще го направя :) Сякаш досега ей така съм банвал хора, щото са ми правили забележки.

 

....

 

сякаш пък не си...

Link to comment
Share on other sites

Ай стига де. Много си е добре Виден даже. Айде мен да ме коментирате в това отношение да, ама него - някак... Вие хърбав ли искате да бъде? Камъка трябва да си тежи на мястото е казал народа. Пък и бирата нали трябва да има къде да я слага :)

То за т'ва от сумати години носим потури..'щото камъка си тежи на мястото.. :lol:

 

 

Грим, ЧРД..много ти здраве и наздраве..И все да са ти влажни дупките, по които се вреш..... :laughing1: :beer:

 

Хах, то и Тошето днеска бре..Аре Тоше, да си жив и здрав...

Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо, ма за един пещерняк влажна дупка си е чисто проклятие...

 

fred-sump.jpgPrimer

 

Примерно....

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо днес изрязвах ръкохватката и чуках пластината на болстера на оня от ламината....

Ама съм му и хванал цаката вече.... Много възпитателен подход съм открил ;) Провеждам съвсем приятелски и непринуден разговор с младежа, докато си точа ножа или полирам острие.

Ефектът е вълшебен направо....

Някакси..., това, че аз съм толкова съсредоточен в това което правя, кара младежа също да се съсредоточи и да попива внимателно всяка моя дума.

Link to comment
Share on other sites

абе хора...не че нещо..ма ша дойда в неделя в пловдив, не съм шфер, мое се напийм

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо днес изрязвах ръкохватката и чуках пластината на болстера на оня от ламината....Ама съм му и хванал цаката вече.... Много възпитателен подход съм открил ;) Провеждам съвсем приятелски и непринуден разговор с младежа, докато си точа ножа или полирам острие.Ефектът е вълшебен направо....Някакси..., това, че аз съм толкова съсредоточен в това което правя, кара младежа също да се съсредоточи и да попива внимателно всяка моя дума.

Това звучи като онази сцена от "Лоши момчета 2", дето се разправяха с дългия хлапак на входната врата..... :laughing:

 

абе хора...не че нещо..ма ша дойда в неделя в пловдив, не съм шфер, мое се напийм

Аммм, аз ако не съм се замел с колелото някъде, може и да подсигуря едно жадно гърло.... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Какво? Това не го схванах...

Потури = големи и дълбоки гащи = под голям камък голяма риба се крие = на голЕм чеп, идващо от: високосамочувствена българска народопсихология у нашего мъж...в тоя смисъл..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

You breathe a word of this, to anyone, you mincing fucking cunt, and I will tear your fucking skin off, I will wear it to your mother's birthday party, and rub your nuts up and down her leg whilst whistling Bohemian fucking Rhapsody, right?

 

Malcolm Tucker

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...