Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Такава тема имаше едно време. Май беше в "Други". "Любими цитати" или нещо от тоя сорт. Там Атанас си направи 10-те хиляди поста :lol:

Аз нещо не мога да я намеря. Пробвай ти да ми я намериш тази тема, или ако може някой модератор, за да си спамя там сам. :laughing:

 

EDIT: Намерих я, то аз съм писал последен там!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся логиката, в това, да ти разбият мазето и да не откраднат нищо... :confused И не само моето.От всички разбити, нищо не липсва...Бахти народа, к'во ли са търсили....

 

На нас като ни го разбиха бяха изчезнали само 10 буркана мед(honey), макар че по в дъното имаше закътани към 100кг мед (copper)

 

Иначе е можело просто да са търсели нещо специфично и да не са знаели в коя изба е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама металите (и цветните и черните) си стоят, ракията и виното също.Даже велосипеда на детето не е пипнат.Странна работа

Елементарно бе, Уотсън... Нито ракията ти, нито виното ти струват, те за тва не са ги и отнесли. И понеже са били силно фрустрирани от гредата с пиячката, хич не им се е занимавало да мъкнат бакърите и тенекиите...

Link to comment
Share on other sites

пф ,не е лесно в хипер маркет ...от 2ра съм първа смяна неска :lol: ... Я кажете какво Ви е мнението по въпроса с експлоатацията на човешкият труд по големите магазини :confused

Link to comment
Share on other sites

пф ,не е лесно в хипер маркет ...от 2ра съм първа смяна неска :lol: ... Я кажете какво ми е мнението по въпроса с експлоатацията на човешкият труд по големите магазини :confused

 

Две думи - съвременно робство.

Link to comment
Share on other sites

пф ,не е лесно в хипер маркет ...от 2ра съм първа смяна неска :lol: ... Я кажете какво ми е мнението по въпроса с експлоатацията на човешкият труд по големите магазини :confused

 

Експлоатация?

Link to comment
Share on other sites

...какво ми е мнението... :confused

 

Щом се питаш, май ти трябва да си отговориш. :P

 

Иначе...ако си на каса - гадно (от моя гледна точка) ; ако си консултант в техномаркет (напр.) - по бива ; ако си на щанд за хранителни стоки - скучно...и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Dear Petar,You are amazing, thank you so much for donating to the Wikimedia Foundation!

 

This is how we pay our bills -- it's people like you, giving five dollars, twenty dollars, a hundred dollars. My favourite donation last year was five pounds from a little girl in England, who had persuaded her parents to let her donate her allowance. It's people like you, joining with that girl, who make it possible for Wikipedia to continue providing free, easy access to unbiased information, for everyone around the world. For everyone who helps pay for it, and for those who can't afford to help. Thank you so much.

 

I know it's easy to ignore our appeals, and I'm glad that you didn't. From me, and from the tens of thousands of volunteers who write Wikipedia: thank you for helping us make the world a better place. We will use your money carefully, and I thank you for your trust in us.

 

Thanks,

Ще се опитам да го направя ежемесечно явление и се надявам да мога занапред да отделям по-големи суми...

 

Link to comment
Share on other sites

Щом се питаш, май ти трябва да си отговориш. :P

 

Иначе...ако си на каса - гадно (от моя гледна точка) ; ако си консултант в техномаркет (напр.) - по бива ; ако си на щанд за хранителни стоки - скучно...и т.н.

 

бе обърках 'м' с 'В' :lol:

 

Ми експлоатация си е .И вече съм сигурен че тия хора не са у ред (поне една част където работят там).Следват волята на Overmind-a. :lol:

Link to comment
Share on other sites

бе обърках 'м' с 'В' :lol:

 

Ми експлоатация си е .И вече съм сигурен че тия хора не са у ред (поне една част където работят там).Следват волята на Overmind-a. :lol:

 

Защо се характеризира като експлоатация?

Link to comment
Share on other sites

Ами за едни се определя така,за други е дух за работа,когато им възлагат по 10 неща по едно и също време,само и само за да върви продажбата в магазина + някой доста глупави неща измислени от "кадърните" управители .Лошо впечетление ми направи управлението в този хипер маркет където съм сега (но и не ми пука особено ,и не обръщам много внимание на забележки и нападки :D).Едно време работих с един бай Кръстьо в един друг голям магазин,и от него научих че не трябва да ти пука много много в подобна работа...а той си беше алкохолик и винаги лъхаше на ракия докато разтоварваше палети :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само че има един много тънък момент. Ти сега работиш някаква преходна работа, просто препитание в този етап от живота си. Но ако свикнеш да работиш, без да ти пука особено, това може да стане доста вреден навик и да ти изиграе доста лоша шега, когато започнеш някоя сериозна и добре платена работа. Отделно, че един наистина добър HR може да усети, ако ти е такъв подхода към работата...

Едно е, да не си слагаш прекалено присърце нещата, съвсем друго е да работиш през куп за грош.

Link to comment
Share on other sites

Ами за едни се определя така,за други е дух за работа,когато им възлагат по 10 неща по едно и също време,само и само за да върви продажбата в магазина + някой доста глупави неща измислени от "кадърните" управители .Лошо впечетление ми направи управлението в този хипер маркет където съм сега (но и не ми пука особено ,и не обръщам много внимание на забележки и нападки :D).Едно време работих с един бай Кръстьо в един друг голям магазин,и от него научих че не трябва да ти пука много много в подобна работа...а той си беше алкохолик и винаги лъхаше на ракия докато разтоварваше палети :lol:

 

Звучи ми като съвсем нормална работа. По това, което казваш, не виждам къде се класира "експлоатацията".

 

Експлоатация щеше да е ако ти казваха да останеш извън работно време почти всеки ден, задължително, и после не ти го плащаха. Примерно.

Link to comment
Share on other sites

Звучи ми като съвсем нормална работа. По това, което казваш, не виждам къде се класира "експлоатацията".

 

Експлоатация щеше да е ако ти казваха да останеш извън работно време почти всеки ден, задължително, и после не ти го плащаха. Примерно.

Бахти и буквалиста, майна!

Link to comment
Share on other sites

Ти изкуфя бе човек. Вече даже не се и включваш на място. :(

Баш си е на място... типичен пример как ядеш букви и чоплиш запетайки....

 

П.п. Друг е въпроса, че човека от висотата на двата си дни стаж в този магазин, вече споделя подобни виждания...

Link to comment
Share on other sites

Баш си е на място... типичен пример как ядеш букви и чоплиш запетайки....

 

Не. Просто за мен изискванията за позицията не се класифицират като експлоатация на работното място. Не знам при теб как е... разбирането.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...