Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

След многократно зариване на лице в снега, си мисля, че победих един от страховете си.

 

Кой? Затрупване от лавина?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гальо, точно вчера гледах едни снимки на една наша обща жена и си мислех за теб. Трябва тези дни да се видим на по бира и да си разкажем малко спомени. :beer:

 

Сакън, тъкмо днес се навършват едни доста години, от как сефте ме опъна същата тази булка...

 

П.п. Прав съм бил като не съм си правил шитбук профил..., бахти, в този форум се намерих със сумати народ, дет' не съм се виждал от маса години...

Link to comment
Share on other sites

Май на ня'ква тройка с гарнитура ми намирисва нещо....мръсници такива! :woot

Не бе, Пламене... за литературният кръжок по поетично четене на стихотворения посветени на партията става дума.... Нали помниш, младеж и девойка в пълен синхрон и в определени роли декламират, та се късат. Или вече си прекалено дърт да си спомняш как се правиха тези неща?

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Честит имен ден майна. Жив и здрав :)

 

Честито и на всички празнуващи :)

Link to comment
Share on other sites

а, за да имаш повече скорост и контрол.

 

Аз лично не съм виждал някой да си скочи сам от самолет, да си отвори парашута когато трябва и да не успее да стигне до долу.

 

Не казвам, че е безопастно, но не е и 90% смърт, както го описвате.

 

1. Аз съм виждал.

2. Така е. Не е 90%. 98% е.

 

Ред. Простете - пише се безопасно

Link to comment
Share on other sites

 

Аз лично не съм виждал някой да си скочи сам от самолет, да си отвори парашута когато трябва и да не успее да стигне до долу.

 

 

Аз все съм си мислил, че скочиш ли от високо (да не издребняваме с тоя самолет) рано или късно все ще стигнеш до земята.

Link to comment
Share on other sites

Аз все съм си мислил, че скочиш ли от високо (да не издребняваме с тоя самолет) рано или късно все ще стигнеш до земята.

Да, ама тук се визира момента след падането-дали ще си жив и цял или изпотрошен и умрял.

Link to comment
Share on other sites

Добър утър.

 

Добър да е, Танасе....днес в неделя май си решил да поспиш по до късно. ;)

 

...Това си е интелектуален труд и след като не можеш да употребяваш мозъка си или те мързи - по-евтино ще ти излезе да си седнеш на задника и да помислиш.

 

Познавам доста хора на подобна възраст, за които втората част от изречението ти е mission impossible...:alien:

 

 

Да, ама тук се визира момента след падането-дали ще си жив и цял или изпотрошен и умрял.

 

@naka_g, да вземеш да го почерпиш, че благодарение на него научи още един важен факт за живота.:beer:

Link to comment
Share on other sites

Дъглас Адамс твърди, че тайната на летенето е да паднеш, нещо да те стресне и да не уцелиш земята.

 

Това е твърде сложно за моето ограничено съзнание...предпочитам ситуацията с "джипката" (за тия дето знаят вица). ;)

 

 

Накратко....един щях да скача с парашут за пръв път и инструкторът му казал: "- Не е сложно, като светне лампата в самолета..скачаш и дърпаш шнура ; ако се получи някакъв фал и парашутът не се отвори, спокойно - имаш резервен...дърпаш другото въженце и го отваряш....после долу където се приземиш ще дойде една джипка и ще те вземе". Излетял самолетът, светнала лампата и оня скочил. Дръпнал въженцето ама йок - нищо не се отворило. Сетил се оня за резервния парашут - дръпнал второто въженце...онова останало в ръцете му, ама парашут пак не се отворил. След което оня си казал "- Сега ако и джипката я няма долу - ебати и организацията...". lol.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Дъглас Адамс твърди, че тайната на летенето е да паднеш, нещо да те стресне и да не уцелиш земята.

А пък Тери Пратчет твърди, че гравитацията е навик от който много трудно можеш да се откажеш! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Друга култова фраза е "не е важно дали вярваш в боговете, важно е те дали вярват в теб" :lol:

Култовите фрази на Пратчет са хиляди и за тях си трябва отделна тема. "Много е кофти да си Бог, няма на кой да се молиш" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Култовите фрази на Пратчет са хиляди и за тях си трябва отделна тема. "Много е кофти да си Бог, няма на кой да се молиш" :laughing:

За какво ти е, ако имаш неограничена и невъобразима власт над всичко? :P

Link to comment
Share on other sites

Търся логиката, в това, да ти разбият мазето и да не откраднат нищо... :confused И не само моето.От всички разбити, нищо не липсва...Бахти народа, к'во ли са търсили....

Link to comment
Share on other sites

Култовите фрази на Пратчет са хиляди и за тях си трябва отделна тема. "Много е кофти да си Бог, няма на кой да се молиш" :laughing:
Такава тема имаше едно време. Май беше в "Други". "Любими цитати" или нещо от тоя сорт. Там Атанас си направи 10-те хиляди поста :lol:
Link to comment
Share on other sites

Търся логиката, в това, да ти разбият мазето и да не откраднат нищо... :confused И не само моето.От всички разбити, нищо не липсва...Бахти народа, к'во ли са търсили....

 

Глупав въпрос!

 

1. Ракия!

2. Цветни метали.

3. Черни метали.

 

laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...