Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ЕДИТ: Галицин - и за момент не съм мислил, че е влизал....laughing.gif

 

Абе имам тука едни литри вино, дали да не ги изпием? devil.gifdevil.gifdevil.gif

Лошо няма..., ама утре вечер, че сутринта имам отговорно частно и трябва да съм възможно най-хрупкав...

 

Да се задавите, дано!

Дат'са връща, ама със сланината, дано!

 

Как едно момче няма с розово по него!!! Ебати задръстеняците! laughing.gif

...Или пък с мъжествено раирани в цикламено и жълто чорапки... Пълни задръстеняци!

 

П.п. Видене, тъкмо снощи открих едно забравено бурканче с туршия от зелени сливи, зрели череши и глави, млечен чесън... То е по-скоро ракиено мезе, ама в добавка към разни мървя... и с винце се прокарва... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Глупости...

Една от бившите ми правеше невероятна салата от бланширани леко броколи, карфиол и моркови. Това се гарнира с червен лук, царевица, магданоз, кимион, сол, черен пипер, олио и оцет...

Ох, припи ми се!

 

Ебати помията, брат! Не знам дори ракия дали ще го прекара.... Туй само Глория ще да ти го е правила! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

П.п. Видене, тъкмо снощи открих едно забравено бурканче с туршия от зелени сливи, зрели череши и глави, млечен чесън... То е по-скоро ракиено мезе, ама в добавка към разни мървя... и с винце се прокарва... :rolleyes:

 

И ракия има! 6 годишна! И жената веКе ке ни изсели на покрива! Хахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не си вадя от филми заключенията... Имам много познати, работещи в тази сфера, да не говорим, че брат ми беше шеф на бизнес центъра на Пиреус. Има много хора, които не си изпипват документите, или просто идеята им не е толкова добра. Бизнес план не знаят какво е, а накрая банките виновни. Трябва да има и някакви гаранции все пак. Банката не ти е приятел!

Не мисля, че българските банки са най-алчни. Просто си има степен на риск, и тя при нас си е висока.

 

Всички работят с банките. Това е факт! Ако не ви изнася, това е съвсем друга тема...

много обичам те такива твърдения, че понеже всички правели едикаквоси, то всички останали също ТРЯБВА да го правят. забелязваш ли че и от двете страни има "всички"?

 

 

според международните рейтингови агенции риска при нас не е най-високия, някъде малко над средата сме и то от противоположната на твойте сметки страна, т.е. по-безрискови сме спрямо средното ниво на лихвения процент по кредитите, които се оферират у нас.

 

на мен пък сестра ми беше шеф на куриерска фирма, щом е важно.

 

съгласен съм че банката не мие приятел, не са такива и работещите в нея и не заслужават доверие докато не го докажат.

 

 

Link to comment
Share on other sites

И ракия има! 6 годишна! И жената веКе ке ни изсели на покрива! Хахахахахахах

Няма, бе... Тя, булката ти е разбрана..., пък и като и обещая да и издам рецептата за тази туршийка.... и ще видиш, че ще ни се размине ;)

Link to comment
Share on other sites

Правилно! А относно розето правим следното, понеже сте работари - влизаме в произволен магазин и купуваме всички видове розе в диапазона 12-20 лева за бутилчица (по-надолу и за оцет не става), сядаме на софра и ги отваряме. Ако едно го докара на вкус и аромат като розетата от чисто грозденце без химиии и помии, аз плащам всичките бутилки.

За розенцата ето малко материали за под 12лв. броя които са много добри

http://www.meik98wines.com/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F-2009-075-%D0%BB_3354

 

http://www.meik98wines.com/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B5-2008-%D0%B3-075-%D0%BB-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BB_1035

 

http://www.meik98wines.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BA-%D1%83%D0%B0%D0%B9%D1%82-%D1%81%D0%BE%D0%B9%D0%BB-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B1%D0%B5%D0%BA-%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0-2010-%D0%B3-0-75-%D0%BB-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B9%D1%82_5872

 

http://www.meik98wines.com/%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D0%BB%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B1%D0%B5%D0%BA-%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD-2010-%D0%B3-0-75-%D0%BB-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B9%D1%82_7915 за мен най-доброто розе, което съм пил до сега

По прицип розовите вина са най-капризни за пройзводство и трябва да имаш много добре разработелна технология

П.С.От 3 дена уча за изпит по технология на виното и искам да ти кажа, че вино без химия(освен това дето си го правиш сам) няма.

 

Глупости...

Една от бившите ми правеше невероятна салата от бланширани леко броколи, карфиол и моркови. Това се гарнира с червен лук, царевица, магданоз, кимион, сол, черен пипер, олио и оцет...

Ох, припи ми се!

Всеки с вкуса си. На мен лично варения карфиол ми прилича на сопол и г/д има подобен вкус.

 

 

 

Няма, бе... Тя, булката ти е разбрана..., пък и като и обещая да и издам рецептата за тази туршийка.... и ще видиш, че ще ни се размине ;)

Тя ако не беше разбрана, Виден отдавна щеше да бъде преместен да живее на покрива, за постоянно

Link to comment
Share on other sites

 

П.С.От 3 дена уча за изпит по технология на виното и искам да ти кажа, че вино без химия(освен това дето си го правиш сам) няма.

 

 

Не е задължително. Например, може да използваш сяра за обезпаразитяване на бъчвата и за контрол на ферментацията.

Link to comment
Share on other sites

Най-малкото, което може да се направи при домашно производство на вино е да се сложи серен диоксид за предпазване на виното и културни дрожди за по-добра ферментация и в следствие по-качестен краен продукт

Link to comment
Share on other sites

При някой идвалили ли са едни джедаи, които не могат да говорят добре български, от няква секта? Преди малко дойдоха и след като чух 3 думи грубо им затворих врата с думите "да го духат"

Link to comment
Share on other sites

Хормоните ли бе? Или мормони ли бяха? Не са ме хващали в по-свободно време, да подискутираме на тема теология. Много обичам да тролвам подобни вярващи си... Последния път с широка усмивка му казах на английски, че съм атеист и подминах :]

Link to comment
Share on other sites

Не бе! Агенти на Близу са! Вчера идваха да ми обясняват колко са велики! Че и ме разпитваха от кой взимам нет и телевизия... Добре се посмях на вратата, че и Радост покрай мене.... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Варения карфиол не знам какво е.... Аз говоря за съвсем леко бланширан, той си хрупка леко...

Абе, някой ден ще направим дегустация на вина у нас и ще ви направя...

Всъщност, на ракия, то тая салата не е за вино...

Link to comment
Share on other sites

Ми...зелени са, имат 99% вода и т.н.

 

Мхъ, невежа! Съдържат до 98% вода!

Link to comment
Share on other sites

Давам си един или два пръста на краката, за да изживея това. Саундтрака може да си остане...

http://www.youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k

 

Не съм виждал през живота си нещо, което да искам да направя повече! Включително анален с Пенелопе Круз!

Link to comment
Share on other sites

Днес ми подариха един скенер, голяма мания е това. :laughing:

 

Ето ви една казармена снимка, ама няма да ми се смеете.

Май ще излезем и стари аверчета с тебе?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...