Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Не е това. То си беше направен видеоклип. И се пееше по-разбираемо :) Не е чак като тоя.

 

 

Не е това. То си беше направен видеоклип. И се пееше по-разбираемо :) Не е чак като тоя.

Клипа и текста горе долу ставаше дума, че трявба да се преклониш или да си продадеш душата и дявола ще ти стане роб. Един вид те пококорсваше да се "продадеш". Ти му се покоряваш и той почва да ти служи - нещо такова. Ако помня добре, все пак беше одавна и само това помня.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сложим нова точка в правилата на форума - не спори с вокса, форумния трол, така само го храниш безплатно. :lol:

 

 

мухахахахахахахахахаххааьхсхагахhhduwkwlajzgha

 

не бях чел по смешен пост от година

Link to comment
Share on other sites

Какво сте се заяли с Вокса... :lol:

@naka_g, да вземеш да го почерпиш, че благодарение на него научи още един важен факт за живота.:beer:

Пия водка...айде и ракия може...

Link to comment
Share on other sites

PPK Взривиха света на входа на новото хилядолетие, мисля че беше 2001, страхотен трак, благодаря за напомнянето :)

 

Иначе оригиналния мотив пак от Русия 1979 от филма Сибириада

 

http://www.youtube.com/watch?v=sJj9y4t9UnU

Link to comment
Share on other sites

Не си питал мен или Румен. laughing.gif

 

Не знам само дали имаш предвид този й вариант на руснаците или оригиналния мотив.

Видене, обясни ми как да попитам? "Как се казваше оная песен, дето се чува Пииий, пипипипип, пипипипипипиипипипипипиппиипипип, пи-пииип"...
Link to comment
Share on other sites

Видене, обясни ми как да попитам? "Как се казваше оная песен, дето се чува Пииий, пипипипип, пипипипипипиипипипипипиппиипипип, пи-пииип"...

 

ТОЧНО ТАКА!

 

ХАХАХАХАХАХ

 

ЕДИТ: Румене, помниш ли, че първо се появиха в MP3.COM в края на 90-те?

Link to comment
Share on other sites

Видене, обясни ми как да попитам? "Как се казваше оная песен, дето се чува Пииий, пипипипип, пипипипипипиипипипипипиппиипипип, пи-пииип"...

 

Питай бе. mIRCata и той. Питайте на воля как се казват песни, които само в главата ви звучат.

 

Я и аз да питам. Една песен. Някаква метал балада.

Един вие в началото докато пее и не му се разбира много. Има Desire после нещо дето се римува с Desire, но само при провлачване. Иначе не е същата дума май. Мисля, че се пее по едно време нещо от сорта на "in my fate's desire". Ама не съм много сигурен. Имам спомен, че беше на Ози Озборн.

 

Някой?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, пий си успокоителните...

 

Може ли да се прибера в къщи преди това или сега веднага да ги пия?

 

Едит: Петър, айде бе човек, че съм неспокоен, а трябва да тръгвам след малко. Вземи решението вместо мен!

Link to comment
Share on other sites

Ачко, реагираш като ощипана госпожица в цикъл. Вземи се малко в ръце...

 

Човек, дай да решим проблема с хапчетата. Въпроса е, че нямам хапчета, но имам изкуствени сълзи за очи. Мога да сложа една капка ПОВЕЧЕ от предписаното.

Вариант ли е?

Link to comment
Share on other sites

Не знам, човек. Гледам к'ви ги къдриш последно време и съм тотално "wtf?!"... Не знам какво ти е, но ти пожелавам бързо оправяне...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...