Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ангеле, по кво щял Пешо да заприлича на мен, че не разбрах? Пък бейса...ако искаш, ще те пратя при човек в Бг, той ще ти каже инструктори, пари, изисквания и адвокат. За завещанието.

 

Дубрутру.

 

http://www.youtube.com/watch?v=L2HtEHx6FT8

 

 

И понеже нашите управляващи ги е срам да си признаят, че зимата ги изненадА пак, решиха да обявят разни кодове...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е нима това дето съм го написал не е това дето ти си написал бе, ПЕТРЕ!? Парашутните скокове да не би да са невъзможни? Курсовете за бейсджъмп да не са забранени? И какво като няма в България? Да не сме в Северна Корея и да не може да се ходи извън граница?

 

Исках да кажа, че това е напълно достижимо. Не е като да видиш човек, който стреля лазер от очите и да кажеш "давам си дясната ръка да го мога това". Сеш' съ? Побърза да се включиш с неизисквани знания при първа възможност. Остаряваш и ще заприличаш на Гримджаура. Внимавай!

 

Интересно го сметна за парите. 1000 лв и съм готов... Наско ти е обяснил някое и друго нещо...

То така ако ставаше, щяхме да скачаме от тепето. И какво означава, че онзи летял с най-добрия?! При толкова рискован спорт, аз да летя с най-калпавия? Едва ли има някой от тези момчета по клиповете с по-малко от 1000 парашутни скока. А съм гледал и клипчета,как дори и те се размазват в скала.

Link to comment
Share on other sites

Добър ден :) Вънка е някакъв ужасТ добре че няма да излизам днес никъде.Ще подхващам задачките по електротехника.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми подариха един скенер, голяма мания е това. :laughing:

 

Ето ви една казармена снимка, ама няма да ми се смеете.

 

НСЖ?Поне от "екипа" на това ми прилича.

Link to comment
Share on other sites

Все съм правил сделки по Еконт за компютърни части, но тази днес изби рибата. Първо че пратката беше пратена до друг офис, второ, че видеокартата беше в кутия за обувки Матстар :D, трето, че човекът си беше поел куриера, а уж аз трябваше да го платя и четвърто, че картата, която ми е пратил, се оказа по-добра от тази, която ми беше показал предварително. :D

Link to comment
Share on other sites

Ами да. :rolleyes:

 

Знаех си аз, че тоя пес съм го виждал някъде по онова време. :lol:

 

Btw, това поделение отдавна го разформироваха, а още в самото начало, когато построиха хотела до него, имаше доста протести и брожения, как така ще се строи висок хотел до толкова важно поделение, та всички агент-провокатори да могат спокойно да си снимат секретните обекти от прозореца на стаята си. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами то се водеше най-хубавото поделение в Бг. Спяхме по двама човека в спално, всяка стая си имаше отделен санитарен възел и имахме постоянно топла вода. Нали по това време ни водиха най-елитните и обучени войски, та затова ни глезеха. :ninja:

А песа беше едно от най-добрите кучета които съм обучавал и най-вероятно си го виждал с мен по онова време, защото Ричи не допускаше никой друг до него. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Все съм правил сделки по Еконт за компютърни части, но тази днес изби рибата. ...

 

Избиване на рибата щеше да бъде ако накрая картата беше дошла на моя адрес. :laughing:

 

 

@charmock, майтапех се за песа, къде ще го помня след близо 20 години. :P

 

.....

 

Честито ти име! И на всички останали твои адаши - също! :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно го сметна за парите. 1000 лв и съм готов... Наско ти е обяснил някое и друго нещо...

То така ако ставаше, щяхме да скачаме от тепето. И какво означава, че онзи летял с най-добрия?! При толкова рискован спорт, аз да летя с най-калпавия? Едва ли има някой от тези момчета по клиповете с по-малко от 1000 парашутни скока. А съм гледал и клипчета,как дори и те се размазват в скала.

 

Не става да скачаме от тепето. Естествено. Аз обясних на Пешо какво исках да кажа.

 

Означава, че лети с най-бързия, с най-много подвижност, най-скъп и за най-напреднали потребители. Това означава "най-добрия".

 

Гледал си клипчета как се размазват в скала, защото като във всеки спорт, като се наситиш с нормалното, започваш да се извращаваш. Започваш да прелиташ по-близо до земята, до скалите. Започваш да скачаш от по-рисковани места. Започваш да пускаш парашута все по-късно. Започваш да модифицираш костюма, за да имаш повече скорост и контрол.

 

Аз лично не съм виждал някой да си скочи сам от самолет, да си отвори парашута когато трябва и да не успее да стигне до долу.

Всички са заплетени парашути в някой дето летял близо или защото се въртял горе, за да си начеше крастата.

 

Не казвам, че е безопастно, но не е и 90% смърт, както го описвате.

Link to comment
Share on other sites

Вътрешни войски в Кърджали 93 година.

 

Честит празник на всички празнуващи. :beer:

Така де...Национална служба жандармерия.И аз там служих..

 

Честит имен ден на Ваньо.Много здраве и късмет.Честито и на всички останали именници. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че си наясно и с тези ситуации...я кажи тогава нещо и за Пенелопе Круз, че идеята на AssassiN ми хареса, ама не се сещам как да я навия. :lol:

Заеби ти, Пенелопе Круз..., тя е дърта и разлакана. Ама гледай Вуксчо да не вземе да се впусне в обяснения за модните тенденции и цветовата гама при костюмите за бейзджъмпинг, през идният, моден сезон 2012-2013!

 

П.п. Честито, Ваньо, жив, здрав, сексуално задоволен и все такъв пухчо!

Link to comment
Share on other sites

Заеби ти, Пенелопе Круз..., тя е дърта и разлакана. Ама гледай Вуксчо да не вземе да се впусне в обяснения за модните тенденции и цветовата гама при костюмите за бейзджъмпинг, през идният, моден сезон 2012-2013!

 

Брей! Много си забавен бре! И какво ще стане ако можех да се впусна в подобни обяснения и го бях направил? Светът ли ще свърши, какво?

Link to comment
Share on other sites

Брей! Много си забавен бре! И какво ще стане ако можех да се впусна в подобни обяснения и го бях направил? Светът ли ще свърши, какво?

Е как какво!? Щеше да станеш още по-забавен...

Link to comment
Share on other sites

Е как какво!? Щеше да станеш още по-забавен...

 

Защото? Ти си компетентен по темата и щеше да видиш, че говоря глупости?

Link to comment
Share on other sites

Честит Ивановден...BTW, нещо много имени дни се струпаха май... :ninja:

 

Тая година по изключение.

 

Честит имен ден на именниците и от мен.

Link to comment
Share on other sites

Гальо, точно вчера гледах едни снимки на една наша обща жена и си мислех за теб. Трябва тези дни да се видим на по бира и да си разкажем малко спомени. :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...