Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има много ненормален народ, ей! Днес видях една рядко малоумна гледка в така известното пазарджишко село Братаница. Някакъв аграр с Москвич осмак беше качил върху багажника на покрива един питбул... и си шпореше най-невъзмутимо... Кучето беше вързано единствено с една верига през нашийника, която беше стегната с тел към към пръчките на багажника и се шматкаше насам-натам по покривът в ДВИЖЕНИЕ. Най интересното е, че май му харесваше, щото помахваше с опашка и се оглеждаше с доста голямо любопитство :tongue

Link to comment
Share on other sites

Гадине, мани го моя край, ония там не са ора...пофали са ко стаа с копчиту

Копчето, Танасе, се оказа най-сложният елемент за намиране... Хем да е компактно, хем да е абсолютно влагоизолирано... сега мисля върху някои алтернативи, щото оригиналната система за включване просто няма как да се запази като такава...

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако е чак такъв проблем, един обикновен прекъсвач в силиконов маркуч, капсулован и тва е...ся няма ко да се мъдри...

Link to comment
Share on other sites

Има много ненормален народ, ей! Днес видях една рядко малоумна гледка в така известното пазарджишко село Братаница. Някакъв аграр с Москвич осмак беше качил върху багажника на покрива един питбул... и си шпореше най-невъзмутимо... Кучето беше вързано единствено с една верига през нашийника, която беше стегната с тел към към пръчките на багажника и се шматкаше насам-натам по покривът в ДВИЖЕНИЕ. Най интересното е, че май му харесваше, щото помахваше с опашка и се оглеждаше с доста голямо любопитство :tongue

 

:Facepalm: Тоя е бил гений направо :f1:

Link to comment
Share on other sites

Да, или все едно аз да тръгна да пиша за древните беси, тяхната столица Бесапара и наследника й - Пазарджик...

 

Добро утро

 

http://www.youtube.com/watch?v=N8i5NLyXZdc

 

Link to comment
Share on other sites

Еееее. Супер. Толкова време се мъча да намеря тази песен. Ама нито певеца нито името и знаех. Много мерсаж.

Link to comment
Share on other sites

Еееее. Супер. Толкова време се мъча да намеря тази песен. Ама нито певеца нито името и знаех. Много мерсаж.

Ам'чи питай старото за такива класики, бре! На ти още едно от този бичим.

http://www.youtube.com/watch?v=39lizUf71VY&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Ам'чи питай старото за такива класики, бре! На ти още едно от този бичим.

 

Все едно пък младото не ги е слушало. Айде молим... Няма да се обиждаме ся.

Link to comment
Share on other sites

Ам'чи питай старото за такива класики, бре! На ти още едно от този бичим.

Как да питам, като не го знам кой е? :)))

Добре питам, пък ако някой се сети( знам, че има тема, ама на мен този въпрос ми минава през главата)

В песента се пееше от сорта :"bow down to me and I'll be your slave", или пък им искаше да си продадат душата ли - май е на Алис Купър, изживяваше се като дявола или от сорта, ама не съм сигурен. Та някой ако се сеща за такава метъл/рок песен с този текс да я каже или да даде линк към клипа>

Link to comment
Share on other sites

Все едно пък младото не ги е слушало. Айде молим... Няма да се обиждаме ся.

Апффф...., аре у лео...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сложим нова точка в правилата на форума - не спори с вокса, форумния трол, така само го храниш безплатно. :lol:

 

Това сега просто ей така ли ти хрумна? От нищото? Защото не виждам спор в случая?

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...имам чувството , че дебнеш 24/7 кога някой ще напише нещо за тебе, за да отговориш на секундата - много си добър...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Това сега просто ей така ли ти хрумна? От нищото? Защото не виждам спор в случая?

Така да бъде. Променяме го тогава на: не закачай вокса ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...имам чувството , че дебнеш 24/7 кога някой ще напише нещо за тебе, за да отговориш на секундата - много си добър...:lol:

 

Съвпадение просто. Пък и съм си включил известяването като ме цитира някой и при REFRESH ми изскача прозорец.

 

Така да бъде. Променяме го тогава на: не закачай вокса ... :lol:

 

Приемам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...