Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хубаво е тия дето хал хабер си нямат да си траят.... ninja.gif

 

 

Що за момент не вземеш да допуснеш, че и някой друг може да има понятие какво говори!? Не те карам да ти става практика..., ама от време на време, ей тъй - за разнообразие, а...., кво ше кажеш? И понеже знам твоята слабост по навирането между шамарите (не еднократно сме спорили по този въпрос и не еднократно съм ти доказвал, че табелата може и да означава висока цена, но не задължително - прекомерно качество), та ще ти кажа едно - Ламерите може и да дават подобни пари за такива работи, а истинските манЯци си ги правят - при това за около една пета от тези кинти (дето ги споменаваш 5к лв.) и с доста по-сериозни параметри (калибър, далекобойност, скорост на проектила и т.н.)

 

П.п. Ааа, да! Да уточня - познавам такива хора, които модват пневматики и съм пукал с тяхни творения!

Link to comment
Share on other sites

Голяма песен. Нищо общо със сегашните пумии.

 

Ангеле бре, да не обръщаш резбата и в музикалната област? :woot

 

 

П.П. Шегувам се, разбира се...обаче все пак пост-любовният период определено не ти влияе добре.....

 

 

 

...и за "пумията" май вече някой ти беше правил забележка, относно правописа...

 

Link to comment
Share on other sites

Между другото, Виден е прав - ако се чудите защо - може да прочетете в блога "Кратка антология на пакостите - 4". Аз чак до там няма да скачам, ще взема някоя дръта руска машинка, колкото да науча жената да стреля точно, след това вече ще мисля за нещо сериозно...но вече за мен biggrin1.gif

 

Наско, никога не съм вярвал, че може да се стрелят прасета с въздушни пушки... Като видях се опулих и аз като отстреляно прасе... Да не говоря какви дистанции вадят нЕкои....

 

(калибър, далекобойност, скорост на проектила и т.н.)

 

Както обикновено едно и също говорим...Точно това прави професионалния клас пушки болезнено скъпи, особено когато са произведени от утвърдени с годините марки. И стига с тия глупости за цени и етикети, тук не говорим за обувки (примерно). Има неща, които ИМА защо да струват Х пари.

 

Примерно виж ТАЗИ, погледни колко струва и след това виж кой я произвежда. Моите уважения към самодейците, но когато става въпрос за оръжие, предпочитам да е произведено от професионалисти с многогодишен опит.

 

Ангеле бре, да не обръщаш резбата и в музикалната област? :woot

 

 

П.П. Шегувам се, разбира се...обаче все пак пост-любовният период определено не ти влияе добре.....

 

Да си признае тука пред всички, че снощи беше цяла нощ в Планета Пайнер клуб! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле бре, да не обръщаш резбата и в музикалната област? :woot

 

 

П.П. Шегувам се, разбира се...обаче все пак пост-любовният период определено не ти влияе добре.....

 

Не бе. Просто си припомням тука стари времена. :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е тия дето хал хабер си нямат да си траят.... ninja.gif

 

Стефче, аз за Ферарита не ти говоря, нито Галине на тебе за климатици или конвектомати.

 

 

Пример за топ въздушни пушки ЗА ЛЮБИТЕЛИ са корейските EVANIX. Техни модели от висок клас ТУК и ТУК. Други класни пушки са Sumatra 2000 и Sumatra 2500, които с аксесоарите гонят 2000 лева. Това за ЛЮБИТЕЛИ.

 

Тъй като Наско е командос, респективно е в ПРОФЕСИОНАЛНИЯ клас, той влиза в една друга категория. В момента е малко късно да звъня на маниаците на въздушно оръжие да ги питам кои бяха точно пушките от 5000 нагоре, няма как да ви ги покажа в момента (да не говоря какви пари стават с аксесоарите). Помня, че тези, които разглеждахме, бяха английски модели. Единият луд беше на ръба да поръча такава. Да поясня, че са сериозни оръжия за убиване, подлежат на регистрация в полицията и се следят по-строго от ловното и бойното оръжие. По разбираеми причини.

 

Вижте и нЕкои цени на елитни airsoft оръжия, които се водят безобидни и за забавление:

 

 

6 много големи здравеняци са нужни, за да ме накарат да ги дам тия кинти. 4 да ме да държат за крайниците, един да ме дрогира и един да вади парите от джобовете...щото обичам кешовицата :D

Link to comment
Share on other sites

6 много големи здравеняци са нужни, за да ме накарат да ги дам тия кинти. 4 да ме да държат за крайниците, един да ме дрогира и един да вади парите от джобовете...щото обичам кешовицата :D

 

Стефче, ама има и друго! С тая пушка може и за Ферари да изкараш! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Чефо, спри вече да цитираш цялостните постове, само за да напишеш едно изречение - поне махай снимки, клипове или големи части от текста, които нямат връзка с отговора ти....това всъщност е и изискването на точка 14 от общите правила на форума. ;)

Link to comment
Share on other sites

И стига с тия глупости за цени и етикети, тук не говорим за обувки (примерно)
Що бе, нека си поговорим и за обувки? Щото съм носил кубинки за 50 лева, носил съм и туристически за 30, в момента съм с такива за 300. И няма да се върна повече на по-нисък клас обувки. Да изброявам ли защо?
6 много големи здравеняци са нужни, за да ме накарат да ги дам тия кинти. 4 да ме да държат за крайниците, един да ме дрогира и един да вади парите от джобовете...щото обичам кешовицата :D
Ти почни да ги печелиш, пък после мисли за харченето им :P
Link to comment
Share on other sites

Да си признае тука пред всички, че снощи беше цяла нощ в Планета Пайнер клуб! ninja.gif

 

Признавам. Там бях. На лов, но се върнах с празни ръце, защото дори не си изкарах пушката, а гледах през бинокъла.

Другия път.

Link to comment
Share on other sites

Що бе, нека си поговорим и за обувки? Щото съм носил кубинки за 50 лева, носил съм и туристически за 30, в момента съм с такива за 300. И няма да се върна повече на по-нисък клас обувки. Да изброявам ли защо?

Ми пак едно и също говорим де! laughing.gif

 

Признавам. Там бях. На лов, но се върнах с празни ръце, защото дори не си изкарах пушката, а гледах през бинокъла.

Другия път.

Дано не си бил в росо корса, че ако е било така кой знае що пушки са били насочени към тебе laughing.gif

 

----------------------------

 

 

 

Изгледах това предаване на Ризов - не мога да си кривя душата - много ми хареса! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Дано не си бил в росо корса, че ако е било така кой знае що пушки са били насочени към тебе laughing.gif

 

Аз розово не нося. И какви ти пушки, те повечето посетители бяха жени.

Link to comment
Share on other sites

Както обикновено едно и също говорим...Точно това прави професионалния клас пушки болезнено скъпи, особено когато са произведени от утвърдени с годините марки. И стига с тия глупости за цени и етикети, тук не говорим за обувки (примерно). Има неща, които ИМА защо да струват Х пари.

 

Примерно виж ТАЗИ, погледни колко струва и след това виж кой я произвежда. Моите уважения към самодейците, но когато става въпрос за оръжие, предпочитам да е произведено от професионалисти с многогодишен опит.

Оффф..., ааре у десно....!

 

Аз розово не нося.

НикогИш! Дори с насочен в челото пищов, нали!?

Link to comment
Share on other sites

НикогИш! Дори с насочен в челото пищов, нали!?

 

Не ми се е случвало това с пистолета, но - да. Еле пък такова като тва на Стефанчо. Това не е нюанс на розовото, който трябва да попада на мъжка дреха. :)

Link to comment
Share on other sites

Е*ем те и във филолога, майчиния си език не владее :lol: Представям си к'ви преводи ше правиш :lol:

Т'ва акъла даже не ми го събира. Да се оправдаваш с незнанието на СОБСТВЕНИЯ си с мохабета "аз туй не съм го учил". А да си завършил филология. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е*ем те и във филолога, майчиния си език не владее :lol: Представям си к'ви преводи ше правиш :lol:

 

Т'ва акъла даже не ми го събира. Да се оправдаваш с незнанието на СОБСТВЕНИЯ си с мохабета "аз туй не съм го учил". А да си завършил филология. :lol:

 

Оххх. Ползвайте си спелчека и си мислете, че знаете правописа на всички думи в Българския език. Ако обичате.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...