Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кат' няма какво друго да кажеш по-добре не казвай нищо. Аре майната ви не звучи сериозно след като си имал избор да го направиш и да не напишеш нищо.

 

Той вече нищо няма да казва. Като се замисля толкова толеранс откъм груби изцепки не бяхме давали последната година и повече...

 

Галя и Жоро : 3 години :wub:

Браво! Давайте една форумна сватба да направим laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

За тези които не са вече между нас се говори, или само хубавото..., или нищо. За това ще кажа само хубавото - Този беше рядко просто парче...

 

3530b6a84037d0c1.jpg

Link to comment
Share on other sites

който се смее последен....
Зацепва най-бавно. Древна арменска мъдрост.

 

Баси, толкова ме мързи днеска, че още не съм си сгънал леглото, ами си качих монитоира на него, дотътрих си клавиатура/мишка и пиша в легнало положение. Аре да ми говорят тия с лаптопите, без да съм с лаптоп, без да съм се лишил от 22" монитор си цикля в леглото :P

Link to comment
Share on other sites

Скоро покупка на лаптоп, на ТВ и на автомобил май се очертават ... тъпата бакалия се оказа, че вече НЕ трябва да е регната по ДДС - ама има 2г. срок преди дерегистрация -, от Март съм на 2 места на работа и почвам лекции... имам някакво много неприятно чувство, че някой ми е наврял нещо точно опр. до сливиците.

Link to comment
Share on other sites

... имам някакво много неприятно чувство, че някой ми е наврял нещо точно опр. до сливиците.

 

Поясни, че не разбрах - 'отпред до сливиците' или 'отзад до сливиците'...щото все пак разликата не е малка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

мидекс = лош :P

 

Мидекс не лош ; мидекс - тъп, просто си пита когато не е разбрал нещо. :P

 

 

Уффф...трябва да излизам, че закъснях за един ангажимент...

Link to comment
Share on other sites

Добре бе мама му, точно за хардове говорих и оп днеска харда на брат ми си стегна секторите и заминава! Може ли поне тоя ден малко от малко да го удари с лъч оптимизъм от някъде? И екселстор отива в листата за банове вече.

 

Нейде из дълбините на плитките ми псевдо интелектуални мисли... всеки е перверзник!

Link to comment
Share on other sites

Добре бе мама му, точно за хардове говорих и оп днеска харда на брат ми си стегна секторите и заминава! Може ли поне тоя ден малко от малко да го удари с лъч оптимизъм от някъде? И екселстор отива в листата за банове вече.

 

Нейде из дълбините на плитките ми псевдо интелектуални мисли... всеки е перверзник!

 

А как точно може да провери човек за bad sector-и? Знам, че не е тук мястото да питам, но като прочетох поста, това почна да ми се върти из главата. :D

Link to comment
Share on other sites

А как точно може да провери човек за bad sector-и? Знам, че не е тук мястото да питам, но като прочетох поста, това почна да ми се върти из главата. :D

 

Пускаш Scan Disk и му даваш да сканира повърхността на диска, а не само файловата система.

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХ - вече имам доста подобни случаи, но все сладурски laughing.gif

 

Между другото днес заснех видео клип - дъщеря ми води разговор с 50 см сом tounge.gif

 

Ники, твоят оливал ли те е така? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Кафе ПАК няма, събирам оферти за самомелещ кафеавтомат вече... писна ми.

 

________________________

 

btw няма такъв кеф като това в понеделник преди 08:00 да ти изсипят един лайновоз фекалии на главата ... а ти да си си мислил, че просто почва нова седмица... НьЕ! Трябва всичко да се скапе и да чака на ТЕБ!

 

Кееееефффффф... ся остава само и да получа "искрено и лично" обаждане как не обръщам внимание, държал съм се гадно и прочие и от "по-добрата част" от мен и си турям въжето... само това остана за днес да ми се случи (знам, че може и по-зле).

Link to comment
Share on other sites

т'ва подобие на социална мрежа - Фб с всеки изминал ден ме дразни все повече и повече .Половината от "приятелите" ми дори не ги и познавам,и се убеждавам че са идиоти.Всеки 2ри споделя к'ви ли не простотий и чалгия :sick .

Нема ли някой да я shut down-не тая кочина. :huh:

Link to comment
Share on other sites

т'ва подобие на социална мрежа - Фб с всеки изминал ден ме дразни все повече и повече .Половината от "приятелите" ми дори не ги и познавам,и се убеждавам че са идиоти.Всеки 2ри споделя к'ви ли не простотий и чалгия :sick .

Нема ли някой да я shut down-не тая кочина. :huh:

Ами не си влизай в акаунта,и всичко ще е ок.

Link to comment
Share on other sites

Половината от "приятелите" ми дори не ги и познавам,и се убеждавам че са идиоти.

Те не са се добавили сами. Фейсбук е такъв какъвто си го направиш.

Link to comment
Share on other sites

т'ва подобие на социална мрежа - Фб с всеки изминал ден ме дразни все повече и повече .Половината от "приятелите" ми дори не ги и познавам,и се убеждавам че са идиоти.Всеки 2ри споделя к'ви ли не простотий и чалгия :sick .

Нема ли някой да я shut down-не тая кочина. :huh:

 

Както (ако не се бъркам) RaptoR каза - ако имаш 100 приятеля идиота значи ти си 101вия идиот щото ТИ си ги добавил.

 

Освен това за по-досадните има възможност да скриеш писанията им.

 

Т.е. за хората които нон-стоп информират останалите кога какво правят, дори да са сериозни хора на мен ми идва прекалено да им чета такова количество информация - примерно един приятел споделя по 18 статии на ден свързани с политика и икономика. Как ли не съм тръгнал да ги чета, отделно че са ОГРОМНИ статиите обикновено.

Link to comment
Share on other sites

т'ва подобие на социална мрежа - Фб с всеки изминал ден ме дразни все повече и повече .Половината от "приятелите" ми дори не ги и познавам,и се убеждавам че са идиоти.Всеки 2ри споделя к'ви ли не простотий и чалгия :sick .

Нема ли някой да я shut down-не тая кочина. :huh:

още един....

 

Те не са се добавили сами. Фейсбук е такъв какъвто си го направиш.

точно така...ФБ е за релакс и гъбаркане по статусите :D

Link to comment
Share on other sites

Като ви чета писанията, а и след ежедневните ми срещи с познати и непознати вече започвам да се чудя - само аз ли съм единственият, който никога не си е правил ъкаунт в никоя социална мрежа? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...