Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо да не стане все пак е "конче" това,а след преминаването на другия бряг ,доктор Енчев ще му закърпи новообразувалата се фисура :pirate

Link to comment
Share on other sites

Защо да не стане все пак е "конче" това,а след преминаването на другия бряг ,доктор Енчев ще му закърпи новообразувалата се фисура :pirate

Мхъ ! Що пък да я кърпи..., може пък, кефът му да е двоен...

Link to comment
Share on other sites

Абе..., знаех, че слушаш странна "музика"..., ама, че си и гей - това не го подозирах :unsure:

 

 

Чефо за ферари и гей ще стане ако трябва :lol:

 

Само не искам да се плашункате. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ееееех - спомени, спомени:

Ето и от мен едно ЛС (до мен). :)

като си толкова отворен , ела утре в 19 и 30 пред форума в тракия да видим кой кой, смотаняко. нали си много отворен и искаш да стоим с имената си - НЕ,ела да стоим лице в лице, очи в очи, отворко. нали се мислиш за мн голям и печен, ела келеш да те изкъртя хубаво. намери ме на скайп kill.jew.mentality да се доуточним.НЕЩАСТНИК! АЙДЕ, ЕЛА,ВЕ ЧАКАМ ТЕ УТРЕ ДА МИ ГО КАЖЕШ В ОЧИТЕ !!!

Даже и час ми определя, щото явно преди 19.30 няма мерак да се бие. :devil

 

Това по повод тази тема, като продължение на тази тема, в която го помолих да си обоснове цената, което той не направи....а можеше да се размине без нищо ако го беше направил, вместо да скача като петел. ;)

 

P.S. Май трябва като са на временен бан да бъдат лишени и от възможността за изпращане на ЛС...продължение:

ей, плъх, страхливец, поне да си беше признал мъжката и достойно, че не си прав за цената вместо да ме модваш, уорнваш и локваш и т.н. аре, чакам те утре, ве , селяндур, да ти направя физиономията крива.стига влизаш и излизаш от тоя бърлив сайт като мишка. давам ти срок до утре надвечер да ми оправиш профила както беше преди иначе ще те проуча кой си и какъв си и ще те направя майка ти да не те познае - ама в мъжки двубой: АЗ И ТИ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ ! ако до утре не ми оправиш профила както си беше ще си направя нов и ще те направя бърлив , ще поствам теми и ще обяснявам в тях къв страхливец и колко си отворен само пред компа, малоумник. ще те унижавм всеки ден и ще съжаляваш,че си се забъркал с мен и ще проклинаш момента в който писа в мойта тема, гнидо !!!

Пламене, помниш ли? хахаххахах

Боко, Иван чака да му кажеш и ти къде да се срещнете! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

ДиКаньо отдавна не е във форума, точно защото скачаше като петел срещу всеки и му определяше среща за изясняване на отношенията...мисли му ако закъснееш с 5 минути на срещата - изобщо нямаше и да те чака. :P

Link to comment
Share on other sites

Боко, Иван чака да му кажеш и ти къде да се срещнете! tounge.gif[/size][/font]

Остави го момчето на мира, бе! Не виждаш ли, че му свърши мазута? И ако предприемеш някакви репресии срещу него, да знаеш, че повече няма да ти пия бирата!

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя дали да не почна да си мажа лицето със слънцезащитен крем че от тези 4 монитора нещо носа ми взе стои по-особен и кожата като че ли ми стана по-суха... LCD-та ужким ама пак някакви лампи има... и повечето време екраните са бели - т.е. свети колкото може яко... не съм забелязал да съм хванал тен ама нямам база за сравнение...

 

 

 

 

 

 

 

 

Нещо любопитно за размисъл:

 

In 1989 Japan experienced 1.3 robberies per 100,000 population, compared with 48.6 for West Germany, 65.8 for Great Britain, and 233.0 for the United States;

 

България я няма в статистиката ама ми е чудно къде ли бихме се класирали всъщност...

 

ПС: И верно ли японските гангстери след като очистят някой този който го е очистил отива и се предава с полицията?

Link to comment
Share on other sites

Дядо и граховото зърно
ГАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА

 

 

Ники, предлагам ти и да гледаш мониторите през маска за електрожен. Също така си купи специализирани ръкавици, защото някои мишки имат гумирана повърхност за по-добро сцепление, която протрива кожата на дланта и могат да станат силни възпаления. Мога и да ти препоръчам един мускулен релаксант, да успокоява болката в пръстите, след писането на всеки пост. Провери, дали няма опасност да развиеш алергична непоносимост към пада си. Също и спрей за дезинфекциране на слушалките може

 

А за монитора - минимум фактор 50. Някои екрани, като например този, за постване на ново съобщение светят толкова ярко, че може да изгориш трайно на тях.

 

----

 

Само да питам, наистина ли си мислиш, че някой във форума познава японски гангстери?

Link to comment
Share on other sites

Само да питам, наистина ли си мислиш, че някой във форума познава японски гангстери?

 

Те и без това не са останали - всички се предадоха в полицията. Сега се чака да порасне новото поколение и временно убийствата са спряни.

Link to comment
Share on other sites

В днешно време е едва ли не смешно да не се знае Английски, поне на базово ниво.;-)

Мба.Иди в Италия да видиш колко смешни са 90% от хората там.Че не знаят и две думички на английски.А през "ръцете" им минавам милиони туристи годишно.

I'm back. :laughing:

След малко се започва с пиеньето.....Ухааа ракия и пържоли...

Link to comment
Share on other sites

Те и без това не са останали - всички се предадоха в полицията. Сега се чака да порасне новото поколение и временно убийствата са спряни.

Хахаха

Не е така, просто всички японци си купиха къщички по нашите селца, ся очакваме наплив от "емо професионални серийни" убийци да захвъркат из местните РПУ-та с пълни признания на предварително изготвени бланки от мафиотските печатници. :)

Link to comment
Share on other sites

Грам не ми се ще да слагам "готварски продукти" по колата ми
БУАХАХАХАХАХАХА "ГОТВАРСКИ ПРОДУКТИ" НЕ, НЕ МОГА АХАХАХАХХАХА

 

Link to comment
Share on other sites

К*р за Левски

 

Щях да те викам на скари и бири по служебни въпроси тази вечер, но нещо не съм в настроение....

 

Викам утре да направим сбирка и да обсъдим хидрофорната инсталация и нЕкои други наболели въпроси laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

К*р за Левски

 

Щях да те викам на скари и бири по служебни въпроси тази вечер, но нещо не съм в настроение....

 

Викам утре да направим сбирка и да обсъдим хидрофорната инсталация и нЕкои други наболели въпроси laughing.gif

А, че нали и без това си беше за утре насрочено, това мероприятие ???

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...