Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като ви чета писанията, а и след ежедневните ми срещи с познати и непознати вече започвам да се чудя - само аз ли съм единственият, който никога не си е правил ъкаунт в никоя социална мрежа? :confused

По принцип там е за млади хора.

Link to comment
Share on other sites

Като ви чета писанията, а и след ежедневните ми срещи с познати и непознати вече започвам да се чудя - само аз ли съм единственият, който никога не си е правил ъкаунт в никоя социална мрежа? :confused

 

Мен един приятел ме принуди защото не можех иначе да му разгледам снимките на поредното BMW и аз от пусто любопитство...

 

 

 

По принцип там е за млади хора.

 

:lol: ти го уби с лопатата направо!

 

 

Кафе ПАК няма, събирам оферти за самомелещ кафеавтомат вече... писна ми.

 

Мислех си одеве че колкото по-сложно толкова по-лесно се разваля. Що не си вземеш отделна мелачка и отделна кафе машина? Или я искаш със стотинки?

Link to comment
Share on other sites

martisor11-hp.png

 

 

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

 

Не можем да не се зарадваме на момчетата от Гугъл.

 

--------------------------------------------

 

По принцип там е за млади хора.

 

post-12-1234436715.gif

Link to comment
Share on other sites

Ще си правя Pre-order на Diablo 3. Някой навит? 56 лв без доставката. 3 копия ще поръчвам ако някой иска, така че доставката се дели на 3. Ще легне към 4-5лв на човек. Retail цена - $59.99.

 

Някой ако иска да се включи да каже до утре, че от 1 седмица отлагам и накрая ще вдигнат цената.

Link to comment
Share on other sites

По принцип там е за млади хора.

 

Не съм съгласен и веднага мога да ти дам 2 довода:

 

1. Пет поста по-горе дедо каза, че има ъкаунт във ФБ. :lol:

2. Имайки косвени наблюдения на шитните, които се поместват от 90% от потребителите на ФБ, това по-скоро е една грандиозна сапунка, а сапунките както знаеш ги гледат основно хората в по-напреднала възраст. :bgrin:

 

 

Едит: Само не ми казвай, че и скайпа е за млади хора, понеже и там нямам ъкаунт.

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен и веднага мога да ти дам 2 довода:

 

1. Пет поста по-горе дедо каза, че има ъкаунт във ФБ. :lol:

2. Имайки косвени наблюдения на шитните, които се поместват от 90% от потребителите на ФБ, това по-скоро е една грандиозна сапунка, а сапунките както знаеш ги гледат основно хората в по-напреднала възраст. :bgrin:

 

 

Едит: Само не ми казвай, че и скайпа е за млади хора, понеже и там нямам ъкаунт.

 

Псссст, леко с процентите, колега! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Псссст, леко с процентите, колега! laughing.gif

 

Да, прав си....малко го занижих. :P

 

Тая мания със "споделянето" вече започва да ми писва....отвсякъде те заливат с реклами да споделяш, всеки ден се опитват да ми продадат не знам кой си модел телефон, дето споделял най-лесно - не в реално време, ами даже още преди да си помислиш какво да споделиш, той вече го бил поместил на "стената". На фотоапарата ми чак са сложили специално копче за споделяне в социалните мрежи - каквото снимам...веднага да го споделям, щото разбираш ли всички умират да го видят на момента...ама как можах така да се прекарам и не си купих модела с wi-fi, та сега трябва да чакам докато се прибера вкъщи, че чак тогава да споделям снимките и видеото.

Камери, телефони, форуми....всичко интегрираха към социалните мрежи - най-добре направо да ни сложат по един чип, та във всяка секунда всеки да знае кога съм ял, срал и *бал...ама ако може и да предава цветно и със зуум - най-добре...:woot

Link to comment
Share on other sites

По ми харесва идеята за пещера....ще трябва да питам Наско за някоя подходяща...

 

Тая мания със споделянето аз съм я минал още по времето когато интернет не беше измислен и когато повечето от пишещите тук изобщо не са били родени. Ти като по-дърт сигурно си спомняш 3-цифрените телефони, в които няколко човека можеха да се включат в обща "конферентна" връзка и тъй като тогава телефоните все още бяха аналогови и не цъкаха на импулси, като успееш да влезеш в някой от номерата (щото имаше доста желаещи и често даваше заето) - от там нататък можеше и 10 часа да прекараш вътре, "споделяйки" каквото си искаш. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Фейсбук,това за мен е поредната мода и много хора се увличат да са с крак в модата,както е модерно да не се пуши да се храниш здравословно и да ядеш мно данон активия.

Аз предпочитам да си живея така както искам пък нека да си умра старомоден.

Все живее така както му е упредилила съдбата му .Кавото е писано това ще стане-малко се увлякох.

 

Честита ви баба Марта.

Link to comment
Share on other sites

Фейсбук,това за мен е поредната мода и много хора се увличат да са с крак в модата,......

 

Честита ви баба марата.

 

Мерси подобно за "Марата" (това някаква друга баба ще да е :laughing:)

 

А иначе си прав за увличането по "модата на деня". Преди време си спомням как сумати народ ежедневно хранеха и изхождаха тамагочитата си, а когато някоя от виртуалните животинки "умреше" - ставаха цели трагедии. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мерси подобно за "Марата" (това някаква друга баба ще да е :laughing:)

 

А иначе си прав за увличането по "модата на деня". Преди време си спомням как сумати народ ежедневно хранеха и изхождаха тамагочитата си, а когато някоя от виртуалните животинки "умреше" - ставаха цели трагедии. :wacko:

@Midex-мерси за поправката,и аз се сещам за тамагочитата да си призная и аз имах мойто беше вечно в лайна хахаха .

Колкото модата на деня немога да е понасям имам чувството,че живея в матрицата.

Знаеш ли всичко това се диктува от комплексите на човека и от неговото малудушие защото той чака някой да му каже как трябва да живее,което е доста жалко.

Още 2 часа и ми свършва смяната ще се прибера ще изпия чаша вино с няколко цигари и загърбя още един ден от моя живот.

Link to comment
Share on other sites

Сутрин в 6:23 малко неща са по-добри от аромата, излизащ от току що отворено бурканче кафе :)

 

В тази връзка: 100 грама Якобс - 5,50 лв; 200 грама Якобс - 12,50 лв. Това не е ли противно на икономическата логика? Не вярвам направата на едно голямо бурканче да излиза по-скъпо от две малки.

Link to comment
Share on other sites

... Ти като по-дърт сигурно си спомняш 3-цифрените телефони, в които няколко човека можеха да се включат в обща "конферентна" връзка и тъй като тогава телефоните все още бяха аналогови и не цъкаха на импулси, като успееш да влезеш в някой от номерата (щото имаше доста желаещи и често даваше заето) - от там нататък можеше и 10 часа да прекараш вътре, "споделяйки" каквото си искаш. :ph34r:

Значи и аз да се наредя към дъртите, дето са имали вземане-даване с древните социални мрежи "Нулата" и "Осмицата" :). Имаше и тогава никове - Патето Яки, Кумчо Вълчо и други такива герои. И жаргон имаше - "слухари" беше най-често споменаваната дума.

И не си мислете, че форумните срещи са измислени сега. Имаше ги и тогава, пак на същото място или на "лайкучките".

Колелото се движи напред (или изобщо нанякъде), ама се върти по един и същи начин...

Link to comment
Share on other sites

Абе зарежи социалните мрежи...дай да сменим темата...

 

Току що по БТВ научих за поредния бъг на Гугъл-преводача.

Пробвайте да напишете "всички българи" (с малки букви) и му дайте да го преведе на македонски - резултатът е "сите Македонци". :woot

 

Определено е някакъв странен бъг (умишлен или неумишлен), защото когато включиш да превежда от македонски на български и напишеш "Македонци", си го превежда "Македонци" ; когато обаче го напишеш с малка буква - "македонци", го превежда "българи"...някой май яко се е изгаврил като е въвеждал преводите...;)

Link to comment
Share on other sites

Да, прав си....малко го занижих. :P

 

Малко... като гледам доста си го занижил :lol:

 

Аз само и единствено за глупости го ползвам тоя ФБ - къде да видя на някой приятел къде карал ски, къде на друг каква простотия направил с колата, или вицове да чета... сериозните ги скрих щото толкова време нямам да чета статии които друг е преценил за важни и интересни... та май само и единствено за глупости го ползвам и аз и то когато имам малко време за губене а форума го е налегнала скуката.

 

 

 

Пламене, все още има колиби в балкана за такива като тебе tounge.gif

 

Те са запазени за Галин бе!

 

 

По ми харесва идеята за пещера....ще трябва да питам Наско за някоя подходяща...

 

Там много усойно... пък и вземе да дойде някоя мечка :lol:

 

 

Като казахте планина как ми се прищя да си дигна гълъбите за няколко дена примерно на Боровец...

 

 

 

Те мечките отдавна ми носят мед, така че направо ще съм на далавера. :laughing:

 

:rofl: хахахахаха ... това ми хареса!

Link to comment
Share on other sites

Там много усойно... пък и вземе да дойде някоя мечка :lol:

 

Те мечките отдавна ми носят мед, така че направо ще съм на далавера. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сутрин в 6:23 малко неща са по-добри от аромата, излизащ от току що отворено бурканче кафе :)

 

В тази връзка: 100 грама Якобс - 5,50 лв; 200 грама Якобс - 12,50 лв. Това не е ли противно на икономическата логика? Не вярвам направата на едно голямо бурканче да излиза по-скъпо от две малки.

 

1во - аз шварц ни пия.

 

А това е точно по "анадолската логика" че продукта който върви повече, му се завишава цената - без оглед други обект. причини.

Всички доставчици и производители правят така тук.

 

________________

 

Едит - вече и лаваца явно няма да пия щото няма на какво да си я направя.

Link to comment
Share on other sites

Честита баба Марта :)

Да сте радостни и здрави цяла година :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, принципно и аз искам, и вероятно още един човек мога да навия, но лично аз пари ще мога да дам след 10-ти, тогава взимам заплата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...