Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз вече направих пожеланията по-горе, та няма да се повтарям...ама да те питам нещо Пиромане - не те ли мярнах случайно по-миналата неделя на срещата с Любомир Левчев? Пусто далече беше, а знаеш...човек като одъртее - недовижда...:bgrin:

 

Че бях там, бях, но влязох малко по-късно и не съм се оглеждал много.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

..........

 

Дедото май удря под кръста...:P

 

 

 

Че бях там, бях, но влязох малко по-късно и не съм се оглеждал много.

 

Значи все още виждам достатъчно...мярнах те горе на коктейла при шведската маса (като говореше с шведките :lol:)

 

 

P.S.....и май трябва да се похваля в другата тема кой записа и издаде двата диска на Левчев. :))

Link to comment
Share on other sites

Т'ва от Мтел по - големи кретени няма, заклевам се ! Ако не беше, че не мога да си позволя лукса да си сменя номера, нямаше и секунда да стоя при тези боклуци:angry1:angry1:angry1!

Link to comment
Share on other sites

Още повече, че логото е глобално, за целия свят, а не локално за бг, както си мислех в началото :punk

Не виждам да е глобално. При мен си излиза стандартното лого на Гугъл. Щях много да се учудя ако го бяха направили глобално, все пак това го правят само за събития със световна популярност. Едва ли някой има идея какво представлява този празник извън България. Честита баба Марта на всички!

Link to comment
Share on other sites

Не виждам да е глобално. При мен си излиза стандартното лого на Гугъл. Щях много да се учудя ако го бяха направили глобално, все пак това го правят само за събития със световна популярност. Едва ли някой има идея какво представлява този празник извън България. Честита баба Марта на всички!

Мда, подведох се от една новина... Отворих да проверя google.com и руския и ги даваше със същото, но са били препратки.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва от Мтел по - големи кретени няма, заклевам се ! Ако не беше, че не мога да си позволя лукса да си сменя номера, нямаше и секунда да стоя при тези боклуци:angry1:angry1:angry1!

 

 

Защо ми се струва, че по новия закон си запазваш същия номер при преместване и операторите са длъжни да изплълнят това изискване?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Т'ва от Мтел по - големи кретени няма, заклевам се ! Ако не беше, че не мога да си позволя лукса да си сменя номера, нямаше и секунда да стоя при тези боклуци:angry1:angry1:angry1!

 

Че ти за преносимост на номерата не си ли чувал?

 

Поръчах го Диаблото. Тия ненормалници ми искаха 10 паунда за доставка на едно копие.

Доставката на 5 копия е 24 паунда. По 5 паунда на копие.

 

За мен 2

RaptoR

Psihara^^

и за chistach-ите 1бр.

 

Айде сега само остава да чакаме.

Link to comment
Share on other sites

Дедото май удря под кръста...:P

Мхъ..., принцеса Снежанка.

 

П.с. Ама, само нЕма са плашиш! Аз като един широко скроен човек, винаги мога да ти отстъпя някоя колиба с прилежащото и стотина декара пасище и към четири-пестИн декара гора - за зенитно прикритие...

Link to comment
Share on other sites

Че ти за преносимост на номерата не си ли чувал?

 

Поръчах го Диаблото. Тия ненормалници ми искаха 10 паунда за доставка на едно копие.

Доставката на 5 копия е 24 паунда. По 5 паунда на копие.

 

За мен 2

RaptoR

Psihara^^

и за chistach-ите 1бр.

 

Айде сега само остава да чакаме.

Кажи сега колко е тотала

Link to comment
Share on other sites

Мхъ..., принцеса Снежанка.

 

П.с. Ама, само нЕма са плашиш! Аз като един широко скроен човек, винаги мога да ти отстъпя някоя колиба с прилежащото и стотина декара пасище и към четири-пестИн декара гора - за зенитно прикритие...

 

 

Че аз с добро де. Знам че ти обичаш по-усойните места където да се скриеш от хорските погледи и да няма жива душа наоколо :)

 

Аз като няма обхват телефона ми, ток, интернет и още няколко такива подобни се чуствам крайно дискомфортно. Еле пък да трябва да спя на нещо друго освен 2 ката дюшеци или да има грахово зърно между тях - направо синини ми стават :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кажи сега колко е тотала

 

Order #:026-6442024-0831530

Delivery Method:Standard

Delivery Preference:Group my items into as few deliveries as possible

Subtotal of Items: £97.80

Postage & Packing: £19.94

------Total before VAT: £117.74

VAT: £23.54

------Total for this order: £141.28

Link to comment
Share on other sites

дедо, много скрита еротика и похот има в постовете ти, насочени към гадо, чак екрана на монитора ми се запоти :D

Link to comment
Share on other sites

НОВИЯТ ЕПИЗОД НА CASTLE Е УНИКАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН.... :f1::punk :punk :smile1:

 

обичам го тоя сериал ей....

Link to comment
Share on other sites

Аз като няма обхват телефона ми, ток, интернет и още няколко такива подобни се чуствам крайно дискомфортно. Еле пък да трябва да спя на нещо друго освен 2 ката дюшеци или да има грахово зърно между тях - направо синини ми стават :lol:

А бубулечките, Ники..., бубулечките..., ами креслото с вентилация на задника и асансьорната кафе-машина... или пък, сапунчето за топки, топлата водица за подмиване на Д-то и прочее, неща от първа необходимост....? Ужас!

Link to comment
Share on other sites

А бубулечките, Ники..., бубулечките..., ами креслото с вентилация на задника и асансьорната кафе-машина... или пък, сапунчето за топки, топлата водица за подмиване на Д-то и прочее, неща от първа необходимост....? Ужас!

 

Именно именно! Тези са в графата "и още няколко такива подобни удобства".

 

Но виж за ужасии като мравки и бубулечки одеве не се сетих :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера щях да отнеса @gado на Кукленско. Пресичаше неправилно през оградата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че по новия закон си запазваш същия номер при преместване и операторите са длъжни да изплълнят това изискване?

 

 

 

Loop номера не можели да се прехвърлят, защото било отделна мрежа или нещо от сорта. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дрън дрън та пляс.

 

Напълно е възможно просто да са си го измислили, щото като я гледах тая пача с к'ва досада си върше РАБОТАТА ЗА КОЯТО И ПЛАЩАТ и на всичкото отгоре ти в следствие ще им плащаш още пари, което е в техен интерес и едва ли не, те карат, да се чувстваш неудобно, че искаш от тях да си вършат работата и да им даваш пари, та нищо чудно да ме е излъгала...

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам единственото условие е да не си на срочен договор и да нямаш неплатени сметки. Т.е. ако си на срочен договор трябва да свърши срока му - нещо такова. Провери при другия оператор при който искаш да идеш те ще ти рязяснят какво да направиш.

Link to comment
Share on other sites

Вчера щях да отнеса @gado на Кукленско. Пресичаше неправилно през оградата :rolleyes:

Гадо по това време е бил много гладен и е отивал да замаже трохата в близкото кръчме! Точно в такива моменти, той поглежда трафика единствено от чисто любопитство, защото устреми ли се към пържолата с биричка е в състояние да отнесе всяка една кола, направила грешка да му пресече пътя...

Link to comment
Share on other sites

Напълно е възможно просто да са си го измислили, щото като я гледах тая пача с к'ва досада си върше РАБОТАТА ЗА КОЯТО И ПЛАЩАТ и на всичкото отгоре ти в следствие ще им плащаш още пари, което е в техен интерес и едва ли не, те карат, да се чувстваш неудобно, че искаш от тях да си вършат работата и да им даваш пари, та нищо чудно да ме е излъгала...

 

Може, може. Един приятел ме прееба вчера като му звъннах и чак след като говорихме ми каза, че всъщност това вече е Виваком-ски разговор. Пропуснал съм бип-ването в началото, че ме прехвърля... :excl: Шитня!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...