Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...Пропуснал съм бип-ването в началото, че ме прехвърля... :excl: Шитня!

 

Само с бипване ли предупреждава? Нямаше ли автоматично гласово известяване, че абонатът вече е при нов оператор?

Link to comment
Share on other sites

Само с бипване ли предупреждава? Нямаше ли автоматично гласово известяване, че абонатът вече е при нов оператор?

Би трябвало да има. Инфо поне за Виваком-ски номера има тук.

Link to comment
Share on other sites

ей това ми минава през главата :angry:
Link to comment
Share on other sites

Само с бипване ли предупреждава? Нямаше ли автоматично гласово известяване, че абонатът вече е при нов оператор?

 

Беше изключително досадно обяснение продължаващо половин минута. Обяснявах им поне 3 пъти на *88, че докато го изслушам това и вече съм се изнервил и ако може поне на мен да не ми го пускат ами ако толкова държат да ми обясняват абоната че е на друг оператор да е някакво бибиткане или мелодия за секунда-две максимум. Явно не съм бил единствен.

Link to comment
Share on other sites

Беше изключително досадно обяснение продължаващо половин минута
Значи ти си виновен! Мен никога не ме предупреждава, имам една приятелка с афинитет към подводните задгранични приключения, дето редовно й звъня в Мали, в Египет, Хърватска, Гърция, във Франция я хванах веднъж,..
Link to comment
Share on other sites

Да те предупреждава какво? Ти звъниш на МТел-ски номер. Това че тя е в чужбина за теб е без значение. Тя си плаща руминга.

 

Въпроса беше когато звъниш на "мтел"-ски номер който вече е преместен в друг оператор. Т.е. това че набираш 088***** не означава че разговора ти се таксува като Мтел-Мтел и затова е и въпросното предупреждение. Примерно аз имам 1 час на месец (май, да не е повече) безплатни разговори с абонати на Мтел, 2 часа с бизнес абонати и май 30 минути с други абонати на оператори. Ако си следях разговорите и гледах да не минавам тези лимити щях да се вълнувам от въпросния сигнал за да съм наясно това дали ще ми влезе вътрешно и дали да си говоря глупости или да карам по същество и накратко.

Link to comment
Share on other sites

Беше изключително досадно обяснение продължаващо половин минута. ...

 

Няма нужда да е дълго - достатъчно е само едно "Звъните на абонат на друг мобилен оператор" или нещо подобно, което да изясни, че абонатът се е преместил при конкуренцията.

Link to comment
Share on other sites

Щефа ми е Глобулски номер на Виваком и преди да почне да звъни има едни звък от рода на "тъ-дамм" пуска и чак след това друг сигнал. Първите месеци предопреждаваше. Ама Мтел може да правят някви магарии...

Link to comment
Share on other sites

1 напред, 2 назад...и не става дума за танц :)

 

Търси веднага някоя, която си плаща руминга и баща й има бензиностанция! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Търси веднага някоя, която си плаща руминга и баща й има бензиностанция! tounge.gif

 

а да...с още една да си скубя косите :D

 

_)_ - за ОПЕК. Нежно престолонаследниците им пожелавам да се ОМЪЖАТ

Link to comment
Share on other sites

Тъжно е ,че преди България е била на 3 морета , а сега изчезваме лека полека :( . Честит празник на всички чувстващи се българи :)

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички!

 

Тъжно е ,че преди България е била на 3 морета , а сега изчезваме лека полека :( . Честит празник на всички чувстващи се българи :)

Кое толкова му е тъжното, не мога да разбера? Всъщност би трябвало да е радостно, че България все още съществува. Защото има много примери на отдавна изчезнали империи, които са владели на само три морета, ами целия познат по онова време свят.

Link to comment
Share on other sites

Еми на мене ми е тъжно , че гледам как " държавата " не се интересува от това да продължи да съществува , а се гледа кой да открадне повече(едва ли не се състезават ) . Правя съпоствка спрямо други държави в начина за обучение . Там те стимулират да учиш , тука едва ли не излиза , че да учиш и неучиш все същата работа .

Link to comment
Share on other sites

И да си чешем езиците, няма смисъл. Ще ни погубят, но донякъде и ние (народът) сме си виновни. Много сме търпеливи и ние сме си научили така политиците - на тотално нехайство за народа. Не обичам гърците, но шапка им свалям за всички протести. Ако ние сме поне малко организирани, може би ще постигнем нещо като цяло, като народ. Не знам. Надявам се това да ни е пролемът, че иначе лошо. Ние си казваме "Няма смисъл да се занимавам, нищо няма да се промени". Историята ни говори така. И затова си стоим на д*** и си налягаме парцалите, че този, който се подаде нагоре "над стадото", набързо главата му бива отрязана.

 

Едно включване от нищото : Открих, че е много готино да направиш 2 моста, 30 минути упражнения и да постоиш 1 минута на глава преди да си легнеш. Супер яко усещане. Чудо - цяла съм :) Лека нощ :)

Link to comment
Share on other sites

Много сме търпеливи и ние сме си научили така политиците - на тотално нехайство за народа.

Трябва да имаш предвид, че политиците не падат от Луната. На практика един политик с нищо не се отличава от един средностатистически шемет.

Link to comment
Share on other sites

И да си чешем езиците, няма смисъл. Ще ни погубят, но донякъде и ние (народът) сме си виновни. Много сме търпеливи и ние сме си научили така политиците - на тотално нехайство за народа. Не обичам гърците, но шапка им свалям за всички протести. Ако ние сме поне малко организирани, може би ще постигнем нещо като цяло, като народ. Не знам. Надявам се това да ни е пролемът, че иначе лошо. Ние си казваме "Няма смисъл да се занимавам, нищо няма да се промени". Историята ни говори така. И затова си стоим на д*** и си налягаме парцалите, че този, който се подаде нагоре "над стадото", набързо главата му бива отрязана.

 

Едно включване от нищото : Открих, че е много готино да направиш 2 моста, 30 минути упражнения и да постоиш 1 минута на глава преди да си легнеш. Супер яко усещане. Чудо - цяла съм :) Лека нощ :)

Пробвай с две малки ракии и една шопска другия път :D

Link to comment
Share on other sites

Плаща си руминга? Тва мноо яка далавера бре! laughing.gif

 

Ъ? Че кой го плаща? Ти набираш Мтелски номер? Да не би да плащаш ти за международен разговор след като въпросния човек си маа гащите в чужбината? Естесвено че той плаща според зависи къде се намира ... на минута... дори за приети разговори.

Link to comment
Share on other sites

Ъ? Че кой го плаща? Ти набираш Мтелски номер? Да не би да плащаш ти за международен разговор след като въпросния човек си маа гащите в чужбината? Естесвено че той плаща според зависи къде се намира ... на минута... дори за приети разговори.

Спри алкохола!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...