Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ангеле, принципно и аз искам, и вероятно още един човек мога да навия, но лично аз пари ще мога да дам след 10-ти, тогава взимам заплата.

 

Те парите няма да ми ги изтеглят от картата докато не излезе играта, така че...

Просто сега запазвам бройките :)

 

На мен не ми е зор, аз просто услуга искам да направя :) Доставката така или иначе е евтина, а за допълнителни артикули се добавя определена сума. Няма да има особенна разлика между 2-3 или 5 копия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честита баба Марта и от мен 50413_54668307386_4840020_q.jpg

 

martisor11-hp.png

 

 

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

 

Не можем да не се зарадваме на момчетата от Гугъл.

 

Още повече, че логото е глобално, за целия свят, а не локално за бг, както си мислех в началото :punk

Link to comment
Share on other sites

Диабло 3 още май месец миналата година е заплюто от британския амазон. За 23 паунда. Може да стане само по-евтино :)

Link to comment
Share on other sites

Чакайте... Как така не трябва да се дават пари?!

Парите се теглят от картата, когато излезе играта и тия изпратят. В момента само си заявил, че я искаш. Но пари не са теглени. Аз така си поръчах SC2 - излезе ми със горе долу със 70 лв., докато тука беше 120. Само, че чаках доставката и докато другите играеха, аз си седях. Това е минуса.

Т.е ще дадеш парите на човека, който ти я поръчва когато играта излезе - до тогава все може да събереш 50 лв. Очакват я в края на тази година. Поне по плановете на Близзар, дето изтекоха в нета. Ако са верни де.

Аз си ги поръчвам от британксия амазон, че има вероятност от американския да ти дойде с код за американския батъл нет, не за европейския.

Link to comment
Share on other sites

Не има, а 100%. Диаблото трябва да се поръча от немския амазон, за да е в Телия, инак дудукян!

Че ако е от британксия какво ще стане? И от немския, почти 100% да ти дойде локализирана версия на немски. Защото те обичат да са им преведени нещата. Филми, игри.

Аз със SC2 нямам проблеми - играя в европейските сървъри. Не би трябвало да е друго и с DiabloВ немския не видях да може да се прави прордер. И са вдигнали цената с почти паунд от както аз съм я запазил.

 

Даже сега като гледах какво съм правил Диаблото си запазих и The Elder Scrolls V: Skyrim za 28 паунда

Link to comment
Share on other sites

От Британския ще я поръчвам. Ваньо, ако искаш, казвай, да запазя 4 копия.

 

Като излезе бетата, ще почна да събирам парите :)

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да съм хостнат на Телия с немски, отколкото на Хормин с английски. Даиблото ще е след близо година и половина. Ангиле - кога ша ги заръчваш?

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да съм хостнат на Телия с немски, отколкото на Хормин с английски. Даиблото ще е след близо година и половина. Ангиле - кога ша ги заръчваш?

 

Ми довечера мислех, но ако се чудиш, мога да изчакам няколко дни. Казвам ти, че от 1 седмица се каня.

 

Пък и няма ли начин да се сменят тия сървъри? Регистри, едно друго...

 

С теб кво стана бре? Ще идваш ли при нас или се отложиха нещата.. :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да ме вземат при вас. Кат' гледам к'ви умни хора сте отхвърлили и чак ме е страх да кандидатствам. :(

 

За кой говориш? :) Ще ти кажа къв му е бил проблема :)

Link to comment
Share on other sites

по принцип съм навит ,обаче смятам да изчакам коментарите и ревютата за играта (съответно като излезне).

Това което сега виждам от трейлърите по скоро ми прилича на един нов WOW. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Само Раптора ли иска Diablo 3 на половин цена???

 

Аз съм твърдо в бройката!

 

--------------------------------------

 

Една поостаряла, но класическа мартеница:

 

189321_10150148636591413_672976412_8660907_7440641_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

........

 

Аз вече направих пожеланията по-горе, та няма да се повтарям...ама да те питам нещо Пиромане - не те ли мярнах случайно по-миналата неделя на срещата с Любомир Левчев? Пусто далече беше, а знаеш...човек като одъртее - недовижда...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Парите се теглят от картата, когато излезе играта и тия изпратят. В момента само си заявил, че я искаш. Но пари не са теглени. Аз така си поръчах SC2 - излезе ми със горе долу със 70 лв., докато тука беше 120. Само, че чаках доставката и докато другите играеха, аз си седях.

 

Аз я получих същия ден с UPS. Верно някои хора я имаха от предната вечер аз чак на следващата сутрин...

Link to comment
Share on other sites

Google ни пожела ЧБМ! Велика Македония плаче :)

 

Най-голямата търсачка в света зарадва всички българи днес със смяна на своето лого. Днес и само днес Google.bg показва лого, направено от мартеница. Смяната на логото на Google е традиция, която те имат още от самото създаване на уеб сайта си. Логото се променя на изключително важни дати за света или за конкретна държава. Сред този тип събития са рождения ден на Коперник, Айнщайн, 4-ти юли, Деня на Вси Светии, откриването на олимпиадата.

 

Логата на Google се колекционират от хиляди потребители по света. Сега в историята на стотиците различни празнични лога на компанията вече имаме и българско участие с един от най-българските празници - Баба Марта. Разбира се, румънци и македонци се борят ожесточено да присвоят този празник. Едва ли някой се съмнява, че според експертите историци на нашата Западна съседка мартеницата е измислена от Александър Македонски по времето на великата Македонска Империя. По същото време е открита Луната, топлата вода, колелото и почти всичко, което някога е влязло в енциклопедиите по света. Традицията за мартеницата най-вероятно е развивана и от Македонските лидери - Хан Аспарух, Хан Крум, цар Борис, Кирил и брат му Методи. Докато нашите съседи вярват в подобни глупости, ние искаме да честитим Баба Марта на всички българи и да кажем едно голямо БЛАГОДАРЯ на Google за жеста и вниманието към нашия празник.

 

 

laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

От Британския ще я поръчвам. Ваньо, ако искаш, казвай, да запазя 4 копия.

 

Като излезе бетата, ще почна да събирам парите :)

Запази едно копие за нас :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...