Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пфу дейба! Пак съм стъпил в някоя дупка във времето... Да са таковам и в мисира, днес пак бях да съживявам нещо умряло в ОНЗИ месокомбинат... и си виках - да не забравя на тръгване да понапазарувам... и... забравих, сетих се чак на влизане в града...

Link to comment
Share on other sites

Само да питам, наистина ли си мислиш, че някой във форума познава японски гангстери?

 

Не бе пиша си глупости както обикновено :)

 

А за сухото на носа си споделям само. Може да си сменям кожата като някое земноводно или да мутирам нещо знам ли...

Link to comment
Share on other sites

Най накрая ми отговорихте на въпрос ама аз пак си оставам прос със "З" хаха

И така де сред толкова интелектуалци, хора , които са прочели над хиляда книги (да се надявам ,че всеки поотделно е прочел толкова даже повече , а не по-малко), как иначе да се чуствам?!

Жалко , много жалко , че преценявате даден индивит според това как се изразява в писмен вид, няма какво да ви пиша още, безсмислено е !А пък и нали съм прост няма как да измисля още нещо.

 

 

 

П.с

Една патка мислила , мислила и я згазил камион(тъпата патка била на пътя докато мислила)

Link to comment
Share on other sites

Боко, нарочно ли го правиш или ти идва отвътре?

 

Я прочети го отново и виж за пунктуацията дали е наред там провери го добре и покажи къде са ми грешките.

 

Болни и Дърти Депресирани Коп.л.та!

Живота за вас е свършил и сте кисели и ви е гадно , че не сте мулти милионери както сте си го представяли като деца!

Затова сега сте тук в този форум и се присмивате на мен ама който се смее последен............

 

Хора отхвърлени от обществото А-социални типове муаахахаха!

 

Gado колкото и умен да си ти си типичен , комунист още си в 1967-ма жалко, затова България е назад заради такива, като тебе които незнаят какво да правят с знанията си и се забиват като М...И у тях по цял ден, понеже незнаят какво да правят, бачкали там 20 години и те незнаят защо, и давай сега да раздаваме правосъдие кой какъв е.

Не ме интересува какво мислиш за мен Аз съм! на 22 Аз мога ! а ти си ти неможеш и си над 50 те аре фак Ю

Аз ще обиколя земята за разлика от теб умри си от яд стой си в форума и казвай , че съм прост , неграмотен.

Аз ще си гледам кефа през това време и като навърша твоите години ще съм щастлив ще имам натрупано богатство и няма да съм сбръчкан като тебе а ще съм се запазил понеже съм тъп и не съм бъркал бетон а съм ползвал интелекта си в друга насока.

Честно ти си много зле и кой си ти че да казваш кой кой е ! Аз съм спокоен но ти на тези години нервите могат да те убият ! хахахха

Аз съм парадоскален индиви"Т" _)_ вижте пунктуацията за тези които не са я видяли в текстовете поставете я в празните ви дупки!

Ей Gado виждал ли си се отстрани човек, докато съдиш някой, няма как да стане, ти си с стария манталитет този, който го има и в депутатите и в 90 % от Българите !

6а си пи6а кък7о сй пуискъм пидрас :D

 

Поздравявам са

http://www.youtube.com/watch?v=Gsn8xBVneb8&feature=player_embedded#at=24

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Някой ще ми обърне ли внимание... Моля...

Благодаря, че ме подмладяваш толкова, истината е , че съм над 70..., а дали съм не можещ.... питай твоята - тя остана много доволна (дручко си е дъртото) ;) Ти пък, от къде пък знаеш, че вече не съм обиколил земята (няколко пъти) на партийни разноски, още през далечната 1968 (по времето когато баща ти е откривал тръпките от ръкоблудството, чието последствие си ти). ВЕрвай ми..., в днешно време, неграмотните хора с проблеми в комуникацията, доста трудно могат да се реализират като нещо друго, освен като пъдари или чобани... още по-трудно като преуспели хора. Обаче можеш да се пробваш да направиш пачка като се правиш на палячо по варненските плажове (за около пет-шестотин години... сигурно ще се получи), защото търсенето на внимание по форумите из интернет няма да ти донесе нищо.

 

 

П.с. В едно състезание по замеряне с лайна, крайният резултат се изчислява не на базата на това колко си метнал, а на това - колко са останали по тебе! А, ми се струва, че ти вече сериозно се омаза и твърдо си заседнал на дъното на класацията. Както и да е! Девизът на компанията "Shitty freight - import export LTD" обслужваща плаването със салове от, и до, световно известните "Faeces falls" гласи - Enjoy the ride

Link to comment
Share on other sites

Проблеми С комуникацията нямам !

Raptor отдавна не е банва и го сърбят ръцете ми еби си путката майна ве зле поддърццан травестит такъв я вари яш тия лайна дето ги говори оня 70 годиния дето не му става вече и нека го е яд замирисал ми на некролог тука ама тръгнал да казва кой колко има в главата аре fack you all !_)_

Здраве желаем на всички пък майната ви ве!

 

 

 

 

 

Свободата е плашеща за робите! Както и светлината пречи на тези, които са свикнали да живеят в тъма.... Харесва им да не усещат страха от страха си. Това е... Техен избор и решение! Свободна воля

Link to comment
Share on other sites

Свободата е плашеща за робите! Както и светлината пречи на тези, които са свикнали да живеят в тъма.... Харесва им да не усещат страха от страха си. Това е... Техен избор и решение! Свободна воля

 

Когато цитираш някого е добре да сложиш кавички и да посочиш източника.

Link to comment
Share on other sites

аре fack you all !_)_

Здраве желаем на всички пък майната ви ве!

 

Кат' няма какво друго да кажеш по-добре не казвай нищо. Аре майната ви не звучи сериозно след като си имал избор да го направиш и да не напишеш нищо.

Link to comment
Share on other sites

Да не си забрави наградата за цялостно творчество! :D

 

Т'ва е... изтрих си три часа труд! УжасТ и агониЪ... упасен обиец... мааафака, увисна ми тъъъъ... трябва да направят при триене на файлове диалога да ти излиза на няколко пъти с хиляда удивителни! Така, просто за разсеяните хора като мен.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че съм всемогъщ, ама... връщането на времето не ми е по силите! :ph34r:

Пробвах и с програми, обаче точно това което ми трябваше не успях да възтановя. Наречи го късмет! :D

Сега ми остана като опция да викна някой, който ги владее тея... пътувания във времето!

У утре е ден, работохолик работно време няма!

Link to comment
Share on other sites

Ако това ще те успокои...през последните 20 години многократно съм си губил не часове и дни, а цели седмици и месеци работа - последните 2 пъти бяха, когато новият ми 500 гигабайтов сийгейт спря след няколко месеца работа поради бъгав фърмуеър и 2-3 месеца усилена работа с клиенти си отлетяха като дим, просто защото не предполагах, че на чисто нов диск може да му стане нещо толкова скоро. След това пък през декември миналата година ми откраднаха доста неща, между които лаптопа и флашките с дублажа на най-важната информация от лаптопа и така си заминаха близо 12 месеца заснети концерти, сценарии и какво ли още не.

Така, че не съжалявай за тези 3 часа, понеже и в бъдеще ти гарантирам, че ще имаш доста загубени часове, било поради ЕВН, било поради развалени уреди или просто заради лош късмет - гледай само да си здрав и да не ти пука. :))

Link to comment
Share on other sites

Нали, да сме живи и здрави за да може да се мъчим и агонизираме до край! :)

Иди при тея от сеагейт и ги питай тяхните компютри с к'ви хардове работят, та да си вземеш и ти от тях! хаха

Link to comment
Share on other sites

Boko.Ясно е че не знаеш за какво говориш.Хем не ги познаваш тези хора хем нищо не знаеш и за живота.Те си имат семейства,деца а ти кво имаш а ? Май нищо :D

Link to comment
Share on other sites

Галя и Жоро : 3 години :wub:

 

 

P.S. А kotora - на 3 години. tongue.gif

 

 

 

Не е малко...има голям шанс да се задържите заедно доста повече време, а защо не и за цял живот - щом може да се изтърпите един друг цели 3 години. :))

 

редакция:.....уфф...това последното прозвуча много гадно, а нямах това предвид - идеята ми беше, че всеки си има 'трески за дялане' и щом в една двойка всеки може да приеме недостатъците на другия за толкова дълъг период...има всички шансове да го прави и занапред. :D

Link to comment
Share on other sites

 

P.S. А kotora - на 3 години. tongue.gif

 

 

 

Не е малко...има голям шанс да се задържите заедно доста повече време, а защо не и за цял живот - щом може да се изтърпите един друг цели 3 години. :))

 

редакция:.....уфф...това последното прозвуча много гадно, а нямах това предвид - идеята ми беше, че всеки си има 'трески за дялане' и щом една в една двойка всеки може да приеме недостатъците на другия за толкова дълъг период...има всички шансове да го прави и занапред. :D

 

Благодарим ви.

Пламене, много добре си прозвуча даже, точно така си е, понякога въпросът опира до търпимост, а не до обич, ама да се надяваме все по-рядко занапред.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...